49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit

49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit
în vârstă de 49 de ani, cantareata Valeria are întotdeauna fanii fascinat de tinerețe și o figură subțire. Actrița se bucură de partajare imagini într-un bikini, ceea ce demonstrează figura sa cizelat și proporții perfecte. Și, recent, ea a raportat abonați în Instagram, care a decis o schimbare în aparență.
49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit

49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit
„Chiar ești!“ „Imagine Foarte frumos! Ai început să arate mult mai tineri. Cu toate că niciodată nu a fost o problemă „“ Cât de minunat! Soluția perfectă! „“ breton cat de amuzant! Ai foarte bine cu o astfel de lungime. Anterior, tunsoare a fost la fel ca toți ceilalți „“ Umnichka! Modificări în aparență - este întotdeauna bine. Și în cazul dumneavoastră, acesta a lovit top zece“, - a scris fanii entuziasti ai cântărețului.

49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit
Pe acest subiect: Evoluția stilului. Valeria: de la începutul carierei până în prezent
Foto: @valeriya

Se pare că Valerie a fost anterior ceva de genul asta. În general, este bine făcut, în 49 de ani, arata atat de chic fiecare femeie viseaza. Sper că eu, de asemenea, se poate lăuda cu astfel de realizări ca să spunem așa. Apropo, cred că cel care Valeria era un tânăr arăta mult mai în vârstă. Aceeași situație este și cu cântăreața Natalie. Ei, probabil, mere intinerire mânca împreună.

De ce atât de mult mândrie și noblețe, uimit! La urma urmei, știm cu toții și dragostea nu este.

Valery întotdeauna arată foarte bine, nu știu. este conectat cu păr lung și tratamente de întinerire sau machiaj. Vizual, da, cum se spune saloane de coafură cu experiență, parul scurt face o persoană mai tânără.

  • 49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit
    Olga Buzova a dat mama mea un apartament din Sankt-Petersburg pentru 16 milioane de euro
  • mai mult

    49 de ani, cântăreața Valeria păr tunsă și intinerit

    descărcare
    cele mai recente
    versiune
    jurnal
    pe iPad-ul

    GRUPUL NOSTRU SOC. REȚELE

    Pe acest site folosim cookie de fișiere. Puteți citi mai multe despre cookie-ul fișierelor sau a modifica setările browser-ului. Continuând să utilizați site-ul fără a modifica setările, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor de fișiere. Este perfect sigur!

    articole similare