10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

Am auzit că ieri, după prima aproximativ 10 motive pentru a ura serviciul de PR Aeroflot al transportatorului național a suferit pierderi serioase. Trei zabuhal, două în jos cu depresie, un om a demisionat, iar regizorul este încă încearcă să ajungă la Tina Kandelaki pentru a fi comandate înapoi bloguri pozitivchik. Bine, avem nevoie pentru a salva copiii. Aeroflot nu este de fapt la fel de rău cum ar putea părea, și îl iubesc foarte mult!

1. Cel mai bun companie aeriană din România

Nici alte costuri nu sunt chiar aproape. În clasamentul companiilor aeriene din România siguranța și securitatea zborului, întocmite în conformitate cu Agenția Europeană de Siguranță a Aviației, Aeroflot a avut loc prima. În cazul în care locul potrivit pentru mine de zbor Aeroflot, cumpăr întotdeauna biletele, chiar dacă acestea costa mai mult.

Aeroflot are cea mai bună clasă de afaceri din Europa pe zborurile scurte. Ce este o companie aeriană clasa business în Europa? Doar atunci când legătura între scaune 3 + 3, în medie, o plantă, și între scaunele o mai mică distanță. Și Aeroflot scaune confortabile ample, în cazul în care vă puteți chiar dormi.

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

Aeroflot are cele mai frumoase însoțitorii de zbor (sau stewardesele precum?). Nici o altă companie aeriană din lume nu există nici o astfel de frumuseti. O nouă formă de chic simplu.

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

Foto: @GdAAeroporto / Twitter

Aeroflot fin feed-uri, mai ales în afaceri. Aperitiv, salata, supa, felul principal, desert ... Nu este ceea ce compania aeriană va oferi un astfel de soi ca Aeroflot. Produse alimentare în companiile europene nu merg la orice comparație. Singura școală - vin prost.

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -


6. Flota cea mai modernă

nu este frică să zboare cu Aeroflot. Întotdeauna aeronave noi și bune. Potrivit anul trecut, Aeroflot este cea mai tânără flotă din Europa și unul dintre cele mai tinere parcuri din lume. În plus, compania crește în partea lor din flota internă de aeronave. Acum este format din aproximativ 25 de aeronave românești „Suhoi Superjet-100“, iar anul viitor vor avea 50.

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -


7. Cel mai bun pentru copii Seturi

Copiii de la 3 la 11 ani sunt seturi cu cărți de colorat, creioane colorate, o colecție de sarcini și suveniruri. Aeroflotovskie seturi de mai multe ori primite TRAVELPLUS companie aeriană Amenity Bag Premii Premiu. În plus, există un canal cu desene animate, filme pentru copii, cărți audio și diverse jocuri.

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

Foto: @oshelli / Instagram

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -


9. Monitorizarea online a trace bagajelor pierdute

La sfârșitul lunii trecute, „Aeroflot“ a apărut de serviciu, în care un număr special, puteți urmări starea bagajelor pierdute. Acum, serviciul oferă informații în cinci limbi și deystvet 80 de orașe.

10 motive pentru care-mi place Aeroflot!

10 motive pentru care îmi place Aeroflot! -

Apropo, vinul este ceva care le-au, și roșu și alb, chiar și în economie, dar de fiecare dată când am să întreb, și e enervant.
Inainte de masa de prânz, „ai suc, apa?“
„Am vin, te rog.“ (2/3 turnat cana de hârtie))
După prânz, „ai suc, cafea, ceai?“
„Am vin, te rog.“ ((2/3 turnat cana de hârtie))

Air France dintr-o sticlă mini dă - este posibil să se închidă neterminat, lăsând poarta, conectați în buzunarul scaunului din față. Și da - este la fel de mult ca două pahare de hârtie dintr-o dată! Dacă este necesar, adăugați. Aeroflot a fost o dată bani (3 euro).

PS Nu sunt un aerofobie alcoolic, dar curat ca lacrima, si am ajutat. )

articole similare