2-I spital clinic din oraș - spitale - frumusețe și sănătate

Atunci când contactați compania, vă rugăm să consultați portalul Otzyvy.by

Astăzi am donat sânge din venă în camera de urgență. Atitudinea boieră față de femeile gravide este o jumătate din nenorociri. Drept la lacrimi i-au adus gardul dureros de sânge, care apoi a bătut fără oprire. Poate merită să fie acordată atenția adecvării profesionale a angajaților. Un coșmar de un fel.

Am decis să las răspunsul nu spitalului în sine, ci personalului departamentului de intervenție chirurgicală de urgență, în special al asistentelor medicale și al asistentelor medicale. Vă mulțumesc mult pentru munca voastră! Vroiam să-i mulțumesc special medicului Klyuyko, Dmitri Alexandrovici, care ma operat și tuturor asistenților săi pentru munca sa profesională.

El a fost tratat în departamentul de gastroenterologie al celui de-al doilea oraș clinic din Minsk. Am fost mulțumit de personalul de miere, de reacția și de atitudinea lui față de pacienți!
În special aș vrea să notez sensibilitatea medicului curant Val'kevich Maria Sergheevna! E Zeita. I-aș da un rinichi.

Vreau să exprim mulțumirile mele întregului personal al departamentului chirurgiei purulente, în special al chirurgului Natalia Kruk, chirurg, pentru atitudinea ei sensibilă și atentă față de pacienți. tatăl meu a fost tratat în departamentul cu un diagnostic care alterase ateroscleroza la nivelul extremităților inferioare. Suntem foarte mulțumiți de rezultatele tratamentului. De asemenea, vreau să scriu despre condițiile din departament de pretutindeni, curățenia și ordinea. În fiecare sală există o toaletă și un duș, ceea ce este foarte important pentru pacienții în vârstă și cei care se deplasează prost. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră neîngrădită și puțin plătită. Doresc tuturor personalului din conducerea managerului toate binecuvântările și sănătatea!

Vreau sa spun o imensa "Multumesc" Petrova Nina Grigorievna (chirurg de departament de urgenta) pentru o operatiune calitativ realizata pentru a elimina fibroadenomul. Cusătura este mică, nu doare nimic. În general, HOMELAND îți mulțumesc pentru slujba ta.

Vreau să-mi exprim recunoștința față de tot personalul departamentului de chirurgie de urgență. A suferit cu dureri teribile în stomac sau burtă, înainte ca aceasta sau de 2 ori să provoace rapid, dar să mă ducă la spital ma refuzat. Ca urmare, am mers la n-ku dimineața și m-au trimis la 2 spitale. În sala de așteptare, restul a fost examinat rapid, trimis la departament. După 2 ore, eram deja în camera de operație. De câteva ori eram în spitale, dar nu am văzut această atitudine față de mine. Prietenos, atent, totul va spune-explica. Și stăpânii cazului său, acești anesteziști, acei chirurgi.
Aș dori să doresc întregul departament de chirurgie de urgență condus de șeful d-lui D. Dudarev. toate cele bune!

  • Cumpărați ulei de floarea-soarelui și rapiță de la producătorul belarus la prețul cel mai bun! Sunați +375 (225) 47-46-00 SA "Fabrica de uleiuri vegetale Bobruisk" www.bzrm.by
  • Pentru clienții obișnuiți ai lanțului de magazine MILA - DISCOUNT 5% pe cartela de discount. MILA - întotdeauna o achiziție profitabilă!
  • "Eximplastik Group", producator de ferestre si usi din PVC anunta DISCOUNT-uri de pana la 40% pentru toate produsele fabricate! - www.eximplastik.by

Vino la consultare până la ora 14.00 (începând de la ora 14.00). CASA PĂMÂNTĂ UN COPIL MICI CU VECINATĂ. Dar nimeni nu a spus la recepție. În timp ce nu lucram cu adevărat (am nevoie de o operație urgentă). După ce doctorul a venit, doctorul a fost afectat. AICI ESTE HAPPENING, AU FOST ȘI SUFFERĂ.

A fost în tratament în cel de-al doilea spital cu privire la varicele piciorului stâng. Operațiunea a fost foarte bună, rezultatul a fost satisfăcut. Multe mulțumiri anestezistilor, își fac munca rapidă și eficientă, în timp ce ei nu uită să-i înveselească pe pacient. Este bine să te ocupi de adevărații experți ai afacerii tale. Da, nu se hrănesc ca în Gelendzhik, dar mâncarea este sănătoasă și utilă fără nici un fel de E și alte muci. Vă mulțumim din nou.

pentru că nu au fost întocmite documente în această țară sunt pedepsiți. astfel încât personalul medical să fie legat și de legi, este necesar să se schimbe legea cu privire la problema documentelor cu ajutorul asistenței de urgență, iar statul are state în timp ce oamenii împreună nu sorbesc nimic.

Afișare: 1-20 din 30 | Pagini: [1] 2

2-ya spitalul clinic din oraș - lăsați-vă recenzia:

Te rog, să tratăm cu respect și respect.

Rețineți că REALIZAREA maximă detaliată va ajuta companiile să își îmbunătățească activitatea și utilizatorii să ia decizia corectă

10 350 de companii din Belarus așteaptă răspunsul dvs., sunt întotdeauna fericiți să vă ajute, să consultați. TESTAMENTELE TALE vă ajută companiile să funcționeze chiar mai bine!

3 268 525 de consumatori în fiecare an vizitează Otzyvy.by, căutând companii, bunuri, servicii cu recenzii reale. COMENTARII dumneavoastra ajuta consumatorii sa gaseasca companii, bunuri, servicii!

Vă mulțumim că ați folosit portalul Otzyvy.by.

Articole similare