5 Întrebări la detox-serum datchi - frumusețe

Soluția Vax'In pentru tinerii din orașul Givenchy a fost creată special pentru pielea femeilor urbane, deoarece ea (pielea!) Suferă de poluare permanentă. Pentru răspunsul pentru declarații puternice, am cerut ser pentru față.

- Care este diferența dintre "îngrijirea pielii pentru femeile din secolul XXI expuse la stresul ecologic urban" din tot ce am știut mai devreme?

- Ne confruntăm cu poluarea mediului, făcând pielea gri, obosită și obosită, cu ajutorul a două noi complexe de înaltă tehnologie. StoPollution captează și neutralizează contaminanții de orice origine, prevenind efectele toxice și reducând efectele nocive ale acestora. Apropo, neutralizează până la 50% din efectul nociv al ozonului! Și Vax'in For Youth stimulează producția de proteine ​​HSP70, întărind mecanismele de auto-apărare și auto-vindecare a pielii. Cu alte cuvinte, ajutăm pielea femeilor să-și amintească cum să aibă grijă de ei înșiși! Cu fiecare picătură de ser, pielea feței vine la viață și devine mai roz, netedă, radiantă.

- Mă întreb, dar cumva este dovedit?

- Am făcut teste foarte interesante! De exemplu, starea de piele a femeilor a fost evaluată după o curățare intensă a feței. Sa dovedit că cei care au folosit serul Givenchy după aceasta, consecințele acțiunii agresive au apărut cu până la 31% mai puțin.

- Este potrivit și pentru pielea din jurul ochilor?

- Nu, pentru asta avem un ser de detoxifiere special pentru a păstra pielea tânără pentru zona din jurul ochilor. derivat de citrice calmantă, extract de drojdie și biosaharid care completează cele două complexe, ajuta mai eficient pentru a elimina cearcanele si pungile de sub ochi.

5 Întrebări la detox-serum datchi - frumusețe

- Si ce inseamna eticheta Pentru tineret in numele liniei? Sunt produsele numai pentru pielea tânără?

- Nu deloc. Dacă începeți să le folosiți la o vârstă fragedă, acestea vă vor ajuta să păstrați tinerețea și pe pielea matură veți reduce în mod semnificativ profunzimea ridurilor și veți încetini procesul de îmbătrânire.

- Și cât costă acest ser?

Articole similare