10 secrete de stil Hilary! Fan club hilary duff (hilar duff)!

„Cand Hillary vrea sa se simta sexy, ea poarta fuste strâmte sau vopsite cu ruj rosu. Pe saci și pantofi Hilary nu cheltui bani, dar atunci când vine vorba de tricouri și pulovere, dimpotrivă, ea își cumpără puțin. Akssessuary ei favorit este foarte mare cercei și eșarfe?

Hilary Duff are încredere în gustul ei. "De regulă, fac fără stilist", spune Hilary. Și astfel, îi adresez numai când am timp și pentru a mă ajuta să aleg un costum fenomenal pentru un eveniment important! "

Potrivit stilului lui Hilary: "Luați-vă timp și jucați cu haine pentru a le face să pară mereu noi și să fie purtați de mai multe ori".

Cum preferă Hilary să arate în fiecare zi? "Legături, sandale cu tocuri înalte, top simplu și întotdeauna eșarfa originală".

Hilary Duff: „În primul rând, să se simtă încrezător, am folosit doar un pic negru în jurul ochilor, dar recent am să acorde mai multă atenție la buze am prefera roșu, dar acum m-am plictisit și mă uit mai mult la prune și violet ..

Hilary Duff: "Nu este nimic mai bun decât o bluză subțire să se simtă sexy". Prefer ceva mai clasic și elegant, puteți combina aceste lucruri cu orice doriți.

Hilary Duff încearcă o slăbiciune pentru accesorii. "Îmi plac cerceii și eșarfele mari, am atât de mulți dintre ei pe care deja i-am pierdut, cred că sunt deja mai mult de șaizeci de ani".

Hilary Duff spune cum își alege fularele: "Îmi plac eșarfele foarte voluminoase și din diferite materiale".

Hilary iubește de asemenea saci și pantofi. "Întotdeauna mă grăbesc și am nevoie de o geantă spațioasă pentru a ține tot ce vreau să iau cu mine în această zi. Dacă arăți ca și mine la înălțime, și anume 155 cm, atunci tocurile în stilul tău sunt foarte importante".

Ce preferă Hilary să economisească bani? Răspunsul este tricotaje. "Le puteți folosi pentru o perioadă limitată de timp, astfel încât lucrurile să fie întotdeauna actualizate".

Hilary Duff nu părăsi niciodată casa fără: "Trebuie să miroase bine! Am mai multe spirite diferite și eu iau întotdeauna o sticlă de parfum cu mine în funcție de starea mea de spirit în această zi".

Alte știri corelate:

Articole similare