29 Recenzii ale spitalului central regional Moskovskaia la moshkovo rp, strada amară maximă

Vă mulțumesc foarte mult personalului departamentului chirurgical CRH! Recenzile sunt de obicei scrise de oameni doar atunci când ceva este foarte nefericit. Și când totul este bun, este bun în mod implicit, așa cum ar trebui să fie. Prin urmare, nu sunt surprins că există mai puține recenzii bune.))) Acum vreau să-mi exprim recunoștința față de chirurgii CRH atât pentru mine, cât și pentru mama mea. Acum 7 ani am lucrat eu în acest departament. Și cel mai recent, mama mea a fost operată acolo. Mama mea este foarte frică de spitale și crede că în orice boală va ajuta. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult personalului departamentului chirurgical CRH! Recenzile sunt de obicei scrise de oameni doar atunci când ceva este foarte nefericit. Și când totul este bun, este bun în mod implicit, așa cum ar trebui să fie. Prin urmare, nu sunt surprins că există mai puține recenzii bune.))) Acum vreau să-mi exprim recunoștința față de chirurgii CRH atât pentru mine, cât și pentru mama mea. Acum 7 ani am lucrat eu în acest departament. Și cel mai recent, mama mea a fost operată acolo. Mama mea este foarte frică de spitale și crede că în orice boală va ajuta. Data viitoare ›

Sunt foarte bolnav. Am avut o angina purulenta, amigdalele s-au umflat, asa ca mi-a fost greu sa respir. La care medicul (numele său Lukin) a spus că voi elimina puroiul din glande cu o linguriță. Ce fel de prostii! De multă vreme, este clar că în Moskovskii la spital funcționează doar двоечники, de asemenea, șef. Ca urmare, am petrecut o lună într-un spital din Moshkovo cu febră mare, am fost înjunghiat cu lidocaină, iar medicii nu m-au putut vindeca. Apoi m-au transferat în oraș, le-am spus cum mi-au tratat. Data viitoare ›

13 a venit la departamentul de admitere de chirurgie cu mama ei, ea a avut cancer în 3 etape, care a provocat complicații pe picioare, vezică urinară și rinichi. Picioarele sunt foarte umflate, astfel încât aproape că nu se pot mișca independent. Dureri dureroase, tensiune arterială ridicată, au făcut ca chirurgul să pună un cateter, nu a fost făcută descărcare pentru această procedură. L-au sunat pe șeful departamentului de terapie, l-am rugat să fie spitalizat pentru a mă ajuta să-mi îndepărtez umflarea din picioare și să vindec rinichii. Despre ceea ce mi-au spus rude. Data viitoare ›

Azi a fost și cazul. Vroiau să-l apeleze la doctor acasă. Deci ne-a trimis politicos. La care a răspuns: "aveți nevoie, veniți", aveți nevoie de acest spital împreună cu capitolele. doctorul să se disperseze. Doar ei stau și nu fac nimic. Mâine vom merge la Minister să scrie o plângere.

Horrid atitudine cabinet pediatru 10 astăzi în perioada de gripa. Am încercat să obțin un tratament adecvat pentru copilul meu, care are 2 ani și 11 luni. La o temperatură de 39 am stat în coada de așteptare timp de 2 ore, lovind recepția, ea nu se uita cu adevărat la copil și a inhalat cu BERDUAL la TEMPERATURE! Nu eram doar șocat, după ce mergeam la un pediatru plătit, am primit bronșită obstructivă. Iată cum nu puteți auzi bronșita. Sunt doar îngrozită. Și încă o problemă, eu sunt nonrezident și nu au vrut să mă accepte, totuși. Data viitoare ›

Cum pe piață Vii și strigă cine, ultima? De ce să-i spun tuturor ce fel de doctor mă duc? Cardul a fost pierdut, marți este însărcinată, miercuri nu este doctor, joia este însărcinată, vineri este de 8.20! Numele medicamentului a fost scris cinci minute - m-am dus timp de trei zile. Oculistul, după părerea mea, abia în sărbătorile minunate. Acum cinci ani, au făcut Cesarean, datorită lui Vasilieva, au dat indicații spitalului regional, spitalul a fost rescris de trei ori. Nu prea adesea mergeți la spital pentru că este oribil. Dacă finanțele permit. Data viitoare ›

Într-un departament de ambulatoriu este imposibil să treci orice cabinet, pretutindeni nepoliticos, țipând. Medicii de la Moshkovsky trebuie să lucreze în grădina zoologică, să trateze animale! Printre sate există o glumă: "Dacă vrei să mori, du-te la spitalul din Moscova!" Și măsurile nu sunt luate de mulți ani.

mama-in-doua mea luni a vizitat un oftalmolog, dar diagnosticul corect nu a fost pus în direcția OKB-a propus. Toate aceste luni ale soacrei mele au scos genele pentru a scuti condiția, care nu a venit niciodată. Într-o clinică privată, „Toast“ tânăr (neexperimentat) optometrist diagnostice imediat „inversarea pleoapei inferioare“ și pentru a ușura suferința și temporală plasture adeziv corecție defect pe pleoapa inferioara (genele fara zdruncinături). Recomandă să contactați OKB pentru a cere prompt. Data viitoare ›

Pentru medicul principal - puneți lucrurile în ordine în departamentul pentru copii. Vă adresez o plângere ministrului sănătății, medst. ei nu știu cum să ofere injecții copiilor intravenos, nu există medicamente, apă fierbinte. Luați măsuri.

Articole similare