100 K 1

Răspunsul corect la această întrebare este pentru joc la 100 1 din oțel sunt:

40 - Chocolate. 80 - Jam. 120 - Fructe. 200 - Cafea (glasate). 240 - sirop. Rezultatul este de 840 de puncte. Și înghețata delicioasă cu boabe (în special căpșuni și cireșe), gem, fructe uscate, vafe (con smântână), gem, gem, trufe, fructe confiate. Lucru amuzant este că, ieri, la locul de joc sută la cuvânt „înghețată“ a fost scris cu două litere N. nu am fost prea leneș și a scris o scrisoare către administratorul local și chiar a pus un dicționar de ortografie. Aici astfel am byaka. El a mulțumit pentru semnalul și a promis să-l repare. El a ținut de cuvânt.

Înghețată este mâncat cu pâine, gem, cu lapte condensat, un lapte condensat fiert. Mănâncă înghețată cu gem. Consumul de cafea. Mananca cu topping de ciocolată. Mănâncă înghețată cu căpșuni și căpșuni, cireșe și prune. Mănâncă cu Coca-Cola, mâncând bomboane, cu struguri și fructe uscate.

Cu cafea, ciocolată, nuci, lapte, șampanie, cookie-uri, chips-uri, și banane. Un alt posibil de fructe intr-o salata. Puteți, cu un tort, dar cu orice dulceață. Cineva iubește ceai (deși dăunătoare pentru dinți).

Cu fructe, ciocolată, frișcă, cu o plachetă de sticlă, cu apă, cu desert, cu tort, care include inghetata, distrați cu naslazhdneniem, cu fructe uscate, cu o mare dorință.

Înghețată pot fi consumate cu. 1 ciocolată rasă. 2 cu nuci. 3 C gem sau sirop. 4 C lăptișor (interior ca umplutură, achiziționat în tren). 5 C bace cireșe sau căpșuni. 6 lichiorul. 7 firimituri C vafele. 8 cu stafide. 9 cu lapte condensat. 10 C bucurie.

Mănâncă înghețată în parcul de cupa vafele cu plăcere înghețată în mâncând înghețată de la priza cafe-rotund cu sirop de ciocolată și, uneori. Case din înghețată în farfurie „cafe“ mananca gem de căpșuni. adulți estetism, declansand gustul cremos de inghetata naturale, mâncând înghețată cu cafea măcinată.

40 80 Chocolate gem / sirop gem 120 160 200 240 căpșuni fructe cafea nuci 280 320 caramel doresc mult noroc :)

Înghețată - cel mai bun desert din vara. Îmi place lui sau în cocktail-uri, în formă pură. Răspunsurile corecte la această întrebare în jocul de 100 până la 1 astfel:
  1. Ciocolata.
  2. Jam (boabe).
  3. Siropurile (fără boabe).
  4. Cafea.
  5. Căpșuni (ușor și frumos).
  6. Fructe.
  7. Nucile (diverse).
  8. Caramel.

Mănâncă înghețată cu gem și sirop, în opinia mea, este singurul produs pentru a strica :-) Cu toate acestea, răspunsul corect în joc „unu la o sută,“ Aici sunt azi: 40-80 ciocolata - Jam 120-160 fructe - nuci 200 - 240 de cafea - sirop de a răspunde în acest fel, aveți opțiunea de a apela 840 de puncte! Joacă și câștigă!

Îmi place înghețată în vin. Acesta poate fi în desert, dar puteți cu coniac.

Înapoi în categorie

Recomandă filme ca „Zilele de turbine“ și „Viața lui Klim Samgin“?

Jocul „Ghici cuvântul“ la 3 fotografii. 361 nivel. Ce înseamnă acel cuvânt?

"Rebus" joc. 5 nivel - ce fel de răspuns? Ce cuvânt la nivel de 5?

alte întrebări

"Cat Indy" ca nivelul de trecere 408 jocuri VKontakte, Odnoklassniki?

Cine joacă Robbie Vile în seria LazyTown?

Jocul „Pirate comoara“ (colegii de clasă) 18 nivel ce fel de răspuns?


Întrebări și răspunsuri sunt prezentate pentru site-ul Otvet.expert exclusiv în scop informativ.