10 sfaturi pentru femeile din nou Larisa Guzeeva

10 sfaturi pentru femeile din nou Larisa Guzeeva

10 noi ale Consiliului Femeilor din Larisa Guzeeva.

1. Barbatii nu știu cum să citească dorințele noastre. Putem merge cât mai multe capelinului resentiment, te superi. Trebuie doar să-și intensifice și să spună: fie va fi sau nu.

3. Nu uitați: dacă o femeie este încântătoare, dacă un om de la Nee „trage“, va avea o supă de sărat și scuipat pe așternut.

4. Trecutul nu poate fi târât în ​​viața prezentă. Dacă v-ati despartit, apoi a plecat. Ce prietenie poate fi între foști îndrăgostiți? Ea aduce durere și experiențele satelitul curent. Când doriți să se întoarcă o persoană, sunteți gata pentru toate condițiile. Dar pentru o lungă perioadă de timp, astfel stau nimeni. Este necesar să se construiască relații și stipulează în mod precis revendicările reciproce.

5. Nu cred că un om ar trebui să fie considerat ca un mijloc de supraviețuire, el - într-o datorie infinită a femeii. E cuiva fiul și fratele cuiva și, de asemenea, nevoie de îngrijire, sensibilitate.

6.Ot oameni lacomi nevoie pentru a rula imediat, fetelor, nu există miracole. Omul Greedy nu se poate reabilita. Dacă el este, el va fi lacom și emoție, și afecțiune.

7.Istinnaya dragoste - este atunci când pasiunea nebun merge în duioșie. Aici vedeți tipul, ai sărit inima zelos în gât, ochii mei ard, te simți rău, ai pierdut cunoștința. Mi-aș dori ca el a fost acolo, altfel vei muri. Această pasiune nebună este nevoie de aproximativ un an, iar apoi doar știi ce vrei să crească vechi cu acest om și poartă-l copii.

8.Muzhchiny a început cu o mare lipsă de respect pentru tratarea femeilor. Și pe bună dreptate. În nici o altă țară fetele nu se îmbracă în haine de blană și diamante nu sunt, nu merg la restaurante și au o perioadă de odihnă în stațiuni scumpe. Și tu, fată tânără, vreau doar să se căsătorească cu un bogat și viu ca un pensionar în Occident. De ce nu vrei o viață tânără femeie normală: să se dezvolte împreună cu soțul ei, să-l aducă copii. Vrei casa, cadouri scumpe. Acest lucru este greșit.

9.Zhenschiny au tendința de a avea fantezii. Omul chiar nu se poate gândi la ceea ce avem în prezent nafantazirovali - despre propunerea de căsătorie, nuntă și viața împreună.

10.Zhizn căsătorit cu elefant și bețe parfumate irelevante. Trebuie să ne iubim viața, o viață normală, atunci vom fi fericiți. Dragoste mese de noapte la sfârșit de săptămână pentru a merge cu soțul ei pe schiuri, pentru a avea copii, fac temele cu ei. Aflați cum să se gândească la locul de muncă dincolo de pragul casei, nu atârnă problemele lor și nu „navă“ de familie. Barbatii nu le place când se plâng, în special cu privire la munca. Ei au un singur răspuns: „dezasambla în sine“ sau „nu funcționează“.

Oamenii au nevoie să aibă încredere și de a trăi cu o inimă deschisă, pur și simplu nu opriți capul.

articole similare