60 de ani Barykin - adevărul gol

Alexander G. solicită să verifice colectarea de fonduri de la concert

Sala de concerte «Crocus Primăria» poate găzdui mai mult de 6.000 de spectatori. Biletele pentru concertul în memoria Aleksandra Barykina 2200 - 10 000 ruble. Mai puțin chiria sălii este de 1,5 mln. Frecați. și impozitul pe venit, puteți obține aproximativ 21,5 milioane.
- Cu acești bani, puteți seta „de aur“, monumentul - spune Lena Lenina. - După cum mă insulți, precum și alte rude de oameni Sasha nu a invitat la concert. Am oferit pentru a ajuta la instalarea Memorialului, dar fratele său Vasile Byrykin Sasha a spus, spun ei, nu este necesar.
După cum sa dovedit, nu a fost invitat chiar Barykina două echipe: grupul „Apa vie“ și „Raiul pentru doi.“
- Copiii au spus că doar a invitat artisti celebri, - a declarat directorul de „Apa vie“ Vitaliy Chudakov. - Dar noi cu Sasha ultimii cinci ani, țara a călătorit! E o rușine.

60 de ani Barykin - adevărul gol

Alexander G. (dreapta) și prima sa soție, Galina (stânga) sa întâlnit pe prohoronah

Mama Barykina - Alexandru G., de asemenea, este nedumerit:
- Acesta va fi aceeași situație ca cea a unui concert de caritate Valentina Tolkunova. Cantareata mama mi-a spus că evenimentul are loc, iar banii a fost furat. Pe monumentul nu a mai rămas nimic. Aș dori să văd pe cineva în controlul de strângere de fonduri.
Ultimii ani ai lui Lenin a început să Barykina iubit-o. Lena, realizând ce o situație dificilă sa dovedit a fi un artist, a ajutat să-l publicați ultimul album și video de înregistrare. Discurile nu au timp pentru a vinde, iar în ziua înmormântării Barykina le distribuie tuturor celor care au venit să spună la revedere. Lenin a fost imediat acuzat de PR.
- În ultima zi a nașterii lui Sasha unul dintre starurile de oaspeți nu a venit, - se plânge mama. - Atunci nu a fost nevoie. Lenin - singurul care a fost prezent. După moartea fiului ea mi-a dat medicamentele necesare de 5000 de ruble - Sunt în scaun cu rotile I grup. Pentru un an după moartea fiului său, nici prima sa sotie, Galina, nici ultimul - Nelly nu a adus nici măcar un pahar cu apă. Pentru o intervenție chirurgicală pentru ochi 140 000 de ruble plătite Sasha Serov. A dat la spital, a adus, am luat-o. Datorită lui! Acum trebuie doar să sugă o lună să plătească 15.000 și mai mult pentru medicamente si pentru un apartament. Fiule, Vasili, desigur, ajută, după cum puteți.
Muzicienii din "The Sky pentru doi", a întrebat politicianul Alekseya Mitrofanova. care, după moartea lui Barykina le-a luat sub aripa sa, a pus o vorbă bună pentru organizatori.
- Este necesar să se adune oamenii care au lucrat efectiv cu Barykin, nu numai Stasa Mihaylova și Serezhu Lazareva. - spune Mitrofanov. - grup „Heaven pentru doi“, a lucrat cu Sasha ultimii ani. Există, de asemenea, piesa „Ultimul coardă“, care au înregistrat împreună. Cântec despre Barykina. O seară memorabilă pentru ei nu pot îndeplini ei. Un echilibru care nu a fost o întâlnire sau doar stelele, pe care actorul nu știa.

60 de ani Barykin - adevărul gol

Lena Lenina în ultimii ani pentru a deveni un prieten apropiat al cantaretei

Barykin a scris hituri precum „Aeroportul“, „Miracle Island“, „Voi fi o lungă perioadă de timp pentru a conduce o bicicletă.“ Dar bani, așa cum se întâmplă adesea, nu a apărut după moartea sa.
- A fost necesar să aibă o primă soție Galinu Berezovu. care este o zi nu a lucrat. Numai fiul ei a dat lunar 40 de mii de ruble: la Galya - 10 000 și 30 000 pentru fiica adoptivă a Kira. Într-un fel, ea a simțit că timpul trăit cu ea timp de 30 de ani, ar trebui să fie de până la moarte. Chiar și la a doua soție fiica ei Genia Nelly a plătit 25.000 de ruble. Ei Nelly și Galya - doi criminali de fiul meu!
Căsătoria Barykina Galina dezintegrat din cauza romanelor sale pe partea. In primul rand a fost Natalia Khloptseva. apoi actrița Valya Ignatieff. apoi Raisa Saeed Shah. Actorul a continuat pentru un timp de la soția sa, dar a revenit din nou. Căsătorit cu Galina ținut fiul său, George, care a iubit foarte mult Sasha. Când Saeed Shah a spus că ea a avut un copil de Barykina, și a devenit cunoscut soției sale Galina, ea a cerut să ia fata de la orfelinat - Cyrus.
- Saeed Shah a fost pungaș - sigur Alexander G .. - Am luat legitimației de acces Sasha și a luat toți banii. Și când a efectuat examinarea ADN-ului, băiatul nu a fost de la Sasha. Fiul său nu a recunoscut. Galina l iertat pentru acest roman, dar a cerut să adopte fata. Sasha nici o alegere, ci să fie de acord cu nimic. Galina a dat seama că nu mai putea suporta, și George au crescut: sprijin copilului unui tată pentru el nu cere. Așa mi-a spus: „să adopte, să ia cu el un sprijin pentru copii!“

60 de ani Barykin - adevărul gol

Fiind căsătorit cu Nellie Barykin a decis să-i facă o stea

După divorț Barykin plecat Galina apartament cu patru camere în Lyubertsy, și a început să construiască o cabana. El a fost de 50, când a întâlnit în vârstă de 23 de ani, Nelly.
- Am fost împotriva acestei căsătorii - plîngea Alexander G .. - Am înțeles că o astfel de căsătorie nu este viitorul - este jumătate din vârsta de Sasha. Totul a devenit clar după scandalul care Nellie ei laminate când a aflat că ea nu a fost Barykina și Byrykina. La urma urmei, numele nostru este scris cu „s“.
Le-am prezentat Briansk om de afaceri Valerii animale de companie. Femeia care tocmai vyzvonil din lista.
- Sasha a cerut să invite fata pentru a înveseli timpul liber, - a spus un prieten apropiat al actorului, basistul Vladimir Kovalev. - O dragoste specială de Nelli nu a fost. Și Sasha a iubit-o. Chiar si tratamente anti-îmbătrânire a început să facă. După nașterea fiicei sale Jenny, au despărțit. Nelly a decis că ea nu are nevoie de Sasha: ea va fi o stea. I-am văzut o dată: cantaretul de la ea nu a reușit.
În timpul vieții Barykina Nellie a venit un alt bărbat - un muzician Pavel Kashin. Dându-și seama că favoritul său trădat Barykin a decis să divorțeze. Acesta a fost în acest timp că el a semnat actul: cabana a prezentat Bronnitsi fiica adoptivă Kira.
- Sasha era teamă că toată lumea va primi Nelly - mama spune cantaretul. - Așa mi-a spus: Ea, și așa a mers la apartament din Moscova, unde sa mutat cu iubitul-temnicerului mama ei „Doar nu Nelly!“. Sună-mă și amenință. Ei spun că, dacă eu fac prea mult sboltnu, eu nu pot trăi. Îmi amintesc cum Nellie a venit la teatru, care a pus sicriul cu corpul, cu iubitul ei. Au pierdut complet rușine! Acum, ea se plânge că, din cauza notorietatii sale la locul de muncă nu dau.

60 de ani Barykin - adevărul gol

Muzician Pavel Kashin nu a rămas soția unui al doilea amant lui Nelly

După cum spune artistul mama, în ultimii ani, fiul ei abia a făcut capete întâlni.
- Alla Pugacheva, el nu a avut o relație foarte bună. Serov și timpul său lung nu li sa permis scena din cauza primadonă. Ei au trebuit să meargă în Siberia, acolo pentru a câștiga bani. Dar, în urmă cu doi ani, ea a invitat Sasha de ziua lui în Jurmala. Acolo, pentru performanța a trebuit să fie plătit pentru 5000 pe cameră. Și nu avea bani. Allah a luat milă în sine plătit. O dată, când a fost foarte rău cu banii, i-am spus, întreb Ally Borisovny. El a înregistrat pe robotul telefonic: „Allah, ajutor, nu există nici bani.“ Dar Pugachev nu sunat înapoi. Și la înmormântare nu a venit.

Câștigați un nume

Ultima fată Barykina De asemenea, nu a devenit o zi a mamei consolare. Svetlana Vtyurin Sasha întâlnit în Briansk. Cum să spun prietenii, a fost cea care la împins la decizia de a divorța de a doua soție.
- Documente semnate Sasha și Nelly a tras - mama spune cantaretul. - Am înțeles că el este bolnav. Miocardică pentru că Nelly am îngrijorat.
Când Barykin a fost în centrul de cardiologie, Svetlana a fost ultima care a fost cu actorul înainte de moartea sa.
- Acest Svetlana nu am văzut în ochi. Numai în ziua înmormântării am cunoscut-o. Sasha a dat această fată un lanț de aur pentru depozitare, - spune Alexander G .. - Svetlana acum ea nu se întoarce. Această memorie fiului său. El spune că a avut în spital a spus, „vinde în vremuri dificile.“ Ea a pus-o acum prin site-ul de vânzare pentru 50 de mii de dolari. În numele Sasha vrea să numerar. Aici sunt.

materiale aleatoare

articole similare