5 moduri de a-l pentru a apela

Mândria nu, nu doresc să pună mai întâi sau pur și simplu teamă că el va „otoshet“. Dar nu știi niciodată motivele. Să încercăm să facem o diferență și încă-l să sune. Va acționa prin intermediul unor materiale subțiri.

Prima modalitate - prin somn

A ieșit în fată târg de noapte, de asteptare vântul ca asistentul său, oh, tu, vântul, stați avocatul meu, a venit visul și gândit la un iubit-o. Lasă-mă să văd într-un vis, fată, lyuby mea tânjesc, uscat ca o gură de apă va fi vocea mea, vocea mea, așa că vrea să audă. Oh, tu, vântul, drumul meu preferat l-ai pus sub genele și în memorie, chiar dacă sa trezit, el nu mai crede, sună-mă ca potiune opoenny.

A doua modalitate - folosind conspirație

Pentru această metodă, puteți utiliza complot pentru a dori împlinirea. Vizualizați dorinta ta - imagina cum iubita ta ridică telefonul la cele mai recente cifre prezintă numărul dvs. Formează și să citească una dintre parcelele.

Imaginați-vă că dorința dvs. a fost deja finalizat, iar apelul mult-așteptata sunat, și ești foarte fericit, încercați să introduceți o stare extatică, iar acum vorbești de șapte ori:

Dorința mea împlinită,
Acesta este umplut cu puterea lui Dumnezeu,
Am dorința mea sinceră,
Nu este rău, fără păcat,
Și sa terminat,
Puterea lui Dumnezeu este umplut.

Ia-o nouă batistă, este de dorit ca el a fost fara impuritati sintetice - bumbac sau in. Tie un nod în ea în timp ce cravată vorbind cu trei ori:

nod pentru a lega o eșarfă, dorința lui de a se asocia cu el, să-l ajute să mă forțeze mai mare, chiar le ajuta să fie rapid. Am legat nod o eșarfă, o dorință mi-a spus să aștepte pentru sejururi lungi, dorința de a reveni succes.

După aceea transporta o batista cu ei, dar atunci când dorința de a fi îndeplinite, arde batista, de preferință în afara casei.

Metoda trei - sugestie de gânduri în regiune

Această metodă este potrivită pentru tine, dacă sunteți în măsură să se concentreze bine și de a folosi intuitia. Aduna toate cele mai frumoase amintiri despre dvs. preferate, simt, miros, starea lui de spirit. Tune într-un mod pozitiv, nu certa iubit, deoarece el nu suna, nu-l trimit impulsuri supărat, ci doar relaxați-vă și lăsați-vă gândurile curgă liber și cu dragoste.

Se combină toate aceste sentimente și impulsuri într-un singur flux de gândire puternic și trimite-l la unul dragi. Vizualizați imaginea unui om în momentul în care el devine elanul. Imaginează-ți cum zâmbește, vă amintindu - nu frustrat și pe margine, și o relaxat și primitoare. Acum, stai pe spate și așteptați pentru apel.

Metoda a patra - mantrică

Completați mantra Om (de nouă ori). Dacă nu ați făcut tehnici mantrică, nu puteți crea vibrația dreapta, rostind mantra tăcere sau chiar el însuși, și anume, vibrații - calea spre succes. Prin urmare, alege un moment în care casa va fi nimeni care să sperie lui „urlet“ de uz casnic, stai pe spate, hainele ar trebui să fie liber, astfel încât să nu interfereze cu fluxul sanguin.

Este mai bine de a efectua acest ritual, fie în zori sau la apus de soare; în cazul în care în acest moment nu există nici o posibilitate de a se retrage, se va potrivi cu orice alt moment. Dacă nu ești leneș, puteți obține departe undeva în țară. Pentru aceasta aveți nevoie de un deal, în cazul în care, practic, nici un popor.

Recita mantra cu voce tare, cu sentiment, pentru a simti cum corpul tau vibreaza ca fiecare celula este umplut cu oxigen și încrederea că dorința ta va fi îndeplinită. Această metodă este bun și puternic, dar este necesar să continue să cânte mantra pentru executarea dorinței, înainte de momentul de lumină, până când auziți apelul așteptat.

Metoda a cincea - magie

Așezați hârtia în cercul de sare, ea a pus toate lumânările și le aprinde. Peering in flacara, spune:

Pot să văd cum conectat gândurile mele cu gândurile (numele unei persoane dragi), gândurile noastre încep să curgă într-o singură direcție, atunci ceea ce vreau, vreau, și este ceea ce aspir, și devine scopul lui. Sare cerc înlocuiește sânge nostru comun, lumânare - arde în inimile noastre. Vreau ca el să fie (un nume favorit) ma sunat (numele tau), ceea ce înseamnă că el face, de asemenea.

Așteptați până când lumânările arde prin aproape. Murind pe lumânări de hârtie arde cu dorință și cu datele tale iubite. Ashes dezvolta un balcon. Un tăciune ține pasul, atâta timp cât dorința este îndeplinită. Apoi fă-le într-o singură lumânare și lăsați-l să se ardă complet - acest lucru va ajuta să evitați emoțiile neplăcute repetitive asociate cu o situație similară.

Asta-i drept, să recurgă la tot felul de volshby și conspirație pentru a atinge obiectivele. Doar amintiți-vă că El este numit de fapt, iar eforturile tale nu au fost în zadar, trebuie să ne Umblați ea însăși faptul apelului, și nu se poate imagina cum „va exprima tot ce ticălos.“ În acest caz, este de până la el dotyanet acest impuls. Și tu ar trebui să suni pe cineva care visează doar să-și exprime să vă tot ceea ce crezi despre? Asta e la fel.

articole similare