5 cenți pe ssangyong Korando mașină (Ssangyong Korando)

OM661 motor diesel fiabil, fără electronica consumă combustibil diesel de orice calitate în cazul în care numai acolo a fost nisip și apă, poziția înaltă a scaunelor, o suspensie foarte robust pentru vandali, transmisia automată BTRA mașină destul de fiabile fără stilou, care elimină pătrunderea apei în el atunci când scufundat, piese de schimb ieftine, în principiu, un bun cross-road și govnolinu dacă există un bun de cauciuc, aragaz cald în timpul iernii.

duze de înlocuire. înlocuirea intensității scânteie, înlocuirea unității de comandă, înlocuirea rolelor, cureaua și colțarul la run aproximativ 140 de mii. 145 ruleaza tyschah a curs cutie de viteze simeringului pistonului banda de frână, care este rotund lateral, schimbarea cu ușurință, fără a scoate caseta din groapă părți 1500rubley preț și săptămâni de așteptare pentru ei să vină, așa cum curgea și razdatki simeringul din față, care este prețul de glanda elicei fata de 150 de ruble înlocuire este, de asemenea, nu este dificil despre ore + 2 litri dekstron
Se repetă atunci când cumpără o mașină vă rugăm să fie foarte atent! se referă la transmisia automată a fost complet uscat și razdatka prea, în caz contrar puteți coborî pe nici o reparație kopek și hemoroizi, deoarece pe piese de transmisie automată, și de fluid, în primul rând sub comanda și sunt bine, nu ieftin, am început să curgă sigilii uneori în timpul funcționării, și picături nu au fost pe trotuar am observat din întâmplare, când m-am dus pentru a schimba uleiul și umple din nou lichidul a avut o mulțime dacă luați mașina și vezi că totul este în ulei mai bine să renunțe la cumpărare nu se știe cât de mult ei curge, iar această casetă nu este deloc dragoste Nedolya

articole similare