5 cenți pe Pathfinder nissan (Nissan Pathfinder) până în 2018, cu patru roți

1. Volumul intern, echipamentul, interior bej, toate-rotund vizibilitate
2. Tăcerea în cabină
3. Consumul hibrid cu avansate de oprire automată în timpul verii 10,5 l / 100 km, în timpul iernii 12 l / 100km, orașul, nu conducătorul auto
4. Motor de iesire
5. Transformarea cabinei
6. bun radiosondajului
7. Ajustare, încălzire, scaun de ventilație
8. desene animate pentru copii, puteți chiar fiecărei persoane

20 000 km din cauza pierderii conexiunii sub motor scurgeri de freon de îndepărtat în garanție
poziție dreapta 24 000 km spate schimbat în garanție

Adăugarea la mele 5 copeici.
- a găsit - zona de încălzire pestriță de repaus (ștergător) ștergătoarele de parbriz - toate în ordine;
- perla vopsea pe rugina;
- Fiabilitate - este al 2-lea an fără probleme;
- revizuire negativă vreau să spun că este un nonsens absolut;
- compara cu Nissan Murano și într-un fel sunete ciudate: toate pe o singură platformă și multe dintre părțile aceleași componente, iar Nissan Murano este unul dintre cele mai bune masini, iar apoi Nissan Pathfinder (pe această platformă și cu acest motor) cel mai rău - PARADOXUL.
- destul de ieftine, sau mai precis „valoarea justă“ a serviciului.
- om în stradă este foarte economic.

- nogovarivayut o mulțime de negativitate în Nissan - deși în Japonia, compania este pe locul 2 pe lista - cumpăra și nu vă faceți griji cu privire la dezavantajele (toate acestea sunt și toate);
- poate într-adevăr oglinzi prea mici - dar repet - este necesar să se uite mai atent la părțile laterale.
- anti-tumanki poate acționa într-adevăr, „un fals“ și numai ca iluminare suplimentară pentru punerea în aplicare a traficului, și nu ca luminile iluminarea drumului în ceață (deși, din nou, pur și simplu recomandăm să schimbe becurile cu mai avansat și puternic).

Luneta încălzită este foarte slabă - Cald lung și lent și nu de mult (a se vedea în mod clar la un moment dat (15 minute) benzi numai firele) - dar puteți trăi cu.

Nu voi scrie despre masina pro cum toate din această clasă (de mare, de familie, arătos, și așa mai departe. D.).
- Prețul pentru comanda (de la 500 mii sau mai mult) mai mică decât cea a colegilor (7 includ cross-over);
- Consumul de combustibil este mai mică decât cea a colegilor (audă și să înțeleagă și cred că consumul de combustibil pe o masina ca Audi, Mercedes, etc în mod clar subevaluate în specificațiile oficiale și exemplul Volkswagen au dovezi directe că (dizelgeyt) ..;
- Dovedit motor, și că nu voi scrie despre asta - cred că societatea nu utilizează în mod eficient motorul nu a reușit, și din nou câteva generații (îmi place mai mult cu „Murano“);
- Criza de rezistență a companiei Nissan pe piata atât în ​​România cât și în lume (sau disponibilitatea pieselor și a serviciului.
- protecția persoanelor în cabina (pentru teste de impact);
- Designul exterior - pe ventilator?!
- capacitatea portbagajului și rezervorul de combustibil, cel puțin pentru un pic, dar mai mare decât cea a colegilor.

Eu scriu despre neajunsurile acestei mașini special a fost, nu de clasă ca întreg.
- garda la sol este mai mică decât mulți dintre concurenții săi în clasa (deși „Hyundai“, chiar mai puțin), dar în cazul în care sunteți (cu copii) sunt de planificare pentru a urca pe ea?!
- foarte moale de suspensie / șasiu - leagăne și copiii pot acalmie conducătorul auto, dar se poate face mai mult, plus decât minus;
- lumină, și încă o dată lumina (noapte) - un pic inadecvat, deși dalnyak (500 km sau mai mult) vom merge numai pe timp de noapte (copii dorm mai ușor și transfer de călătorie); Ei spun că pot pune alte becuri;
- oglinda nu este pliat mecanic (de la electro-drive);
- Nu pot să înțeleg despre zona de încălzire a ștergătoarelor de parbriz - ca ea nu (nu se poate vedea nimic și nu este scris), dar ei (îngrijitorii) și nu îngheață (convectie).
Ca dezavantaje pot fi vizualizate și vizibilitatea frontală a arcului, dar este deloc (doar trebuie să fie atent la drum). De asemenea, unii se plâng de viteza suspensiei / hodovka purta -.no acest nonsens (scris de un om, „am folosit pentru a merge la“ Land Cruiser „și, deși asta, dar aici totul este un accident vascular cerebral rupt“ - nu poate fi folosită ca mașină, ci mai degrabă poate fi mai blând , off-road).
A se vedea o selecție de accidente rutiere și de a înțelege - totul depinde de stilul de conducere.

Nu pot face cu fereastra din spate încălzită - aparatul se încălzește (uscat) nu este cald, dar nu de mult și este necesar (să fiu sincer).

articole similare