11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

Contul merge pe scoruri.

Ronaldo prima mașină cumpărată în 19 ani, când a jucat pentru „Manchester United“. Acesta a fost Mercedes-Benz C-Class Sport Coupe, care este încă ținut în garaj imens. A doua a fost o altă clasă Mercedes C220 CDI. Ronaldo a cumpărat lui după prima, dar atunci când vă deplasați la Madrid vândut.

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

În același an, pentru prima „Balonul de Aur“ Ronaldo a venit la Audi Q7. Curând plictisit de mașini în roșu, Cristiano a condus în garaj Ferrari F430. După câțiva ani, cartierul a fost parcat și exclusiv Ferrari 599 GTO.

Mutarea la Madrid, Ronaldo a declarat că achiziționarea de Porsche 911 Carrera S Cabriolet. Ibid Cristiano cumparat suedez Koenigsegg, capabil sa zboare la o viteză de 402 kilometri pe oră. Astfel de mașini de doar 30 de bucăți din lume.

Ronaldo apoi mi-am amintit că el nu a avut atât de multe concerte. Corect această neînțelegere a fost numit Maserati GranCabrio. Următorul concert a fost solidă Rolls-Royce Phantom Drophead Coupe pentru 410.000 de lire sterline - de drum, mașina preferată a lui Beckham.

Cel mai bun cadou pentru a 27-a aniversare a lui Ronaldo a făcut el însuși: un cadou este numit Lamborghini Aventador LP 700-4. Victorie la Euro Cristiano a declarat cumparat Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport pentru 1.7 milioane $.

În timp ce, de obicei, rochii?

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

Style - este în spatele ceea ce ceasuri maniacal Ronaldo. Cel mai adesea, portughezii pot fi văzute în casual-lucrurile cu logo-urile de branduri renumite. La ocazii formale Cristiano poartă smochinguri - întotdeauna strict pe figură. ceasuri de moda, curele, și chiar cercei cu diamante - este ceva ce poate fi studiat timp de zile și săptămâni între funde lui din instagrame.

Uneori Ronaldo îmbrăcat lejer subliniat: blugi decolorati, cămașă butoane untucked, descheiată descheiată încuietori cu fermoar. În moda că experții au criticat fără milă jucător. El merge mai ales pentru dragostea de pantofi sport de mare, oferindu-i imaginea unui adolescent, și un amestec de stiluri care ar conduce sus „teză de moda“ nebun.

El are cel mai faimos și colorat coafura?

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

Cu trecerea la Madrid „Real“ Cristiano a refuzat vopsire și zulufi ridicole - a început să arate mult mai impresionant, și coafura lui fanii copiat. Box, poluboks, temple, canadiene si gel de ras cu efectul de păr umed a făcut Ronaldo pictograma de coafură.

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

Că el vorbește despre stilul?

„Cel mai important lucru - să poarte ceea ce simți încrezător, - spune Cristiano. - Pune pe ea ce iti place, nu ceea ce dictează moda. Încerc să rămână sincer cu tine însuți. Desigur, stilul meu se schimbă și îmbunătățirea odată cu vârsta, dar gustul rămâne aceeași.

11 întrebări despre Cristiano Ronaldo, care va vorbi despre el toate cele mai bune povestiri din întreaga lume - partea 3

Pentru mine este o calitate foarte importantă. Îmi plac lucrurile bune cusute din materiale diferite. Când mă îmbrac în dimineața, vreau să fiu tot ce mi-a dat un sentiment de confort. - de la primul la ultimul "

articole similare