9 semne că șeful tău

9 semne că șeful tău

reptilienilor carnivori Alien, destul de succes pretinde a fi oameni care trăiesc cu noi alături și de multe ori în poziții de conducere. Ei aproape umplut lumea - și cu siguranță l captiveze până la capăt, dacă vom pierde vigilență. Există o șansă foarte mare ca seful tau - de asemenea, reptilieni. Încearcă să-l aducă la apă curată!

El ajunge la locul de muncă înainte de oricine altcineva

Reptilienii - reptile cu sânge rece, pretinde oamenilor. După apusul soarelui, au scăzut dramatic temperatura corpului și sunt dificil de operat. Prin urmare, obiceiurile de animale sunt încă acolo: pentru a obține cu soare, pentru a deveni pasiv și iritabil seara - caracteristici tipice reptiliene.

El spune în mod regulat „Am nevoie, astfel încât să pot baza pe tine“

Cand seful spune asa - este un semn alarmant. În limba de reptile carnivore, care înseamnă „mint în continuare în timp ce eu te voi mânca.“

El se oprește aerul condiționat în căldura infernală

Cu siguranță ați fost vreodată într-o situație în care șeful plâns că a fost rece și a făcut clic pe telecomandă, ceea ce face întregul personal dureros transpirație? Am explicat deja: reptilieni cu sânge rece, în căldura pe care o simt este cel mai bine. Un sânge cald homo sapiens în căldură, dimpotrivă, sunt încântați și sunt o pradă ușoară.

El nu clipește

În Reptilienii mucoasei oculare hidratata în mod constant, astfel încât acestea să clipească, în general, nu este necesar. Deci, în cazul în care șeful se uită la tine privire fixa pui mort - el doar reptilieni.

El dă sarcini imposibile absurd este lipsit de sens TK impune pentru a desena linii paralele verzi într-un cerc roșu

Trebuie să înțelegeți: reptilieni - nu oameni. Ei sabotaj cu atenție dezvoltarea umană. Dacă credeți că comportamentul sefului este profund contra-intuitiv - există o șansă semnificativă că el reptilieni.

El subliniază caracteristicile sexuale incomode

Diferentele de sex in Reptilienii sunt aranjate nu ca oameni, nu vom merge în ea, astfel încât să nu solul în sine verde lămâiță. Reptilienii poate pretinde a fi atât bărbați, cât și femei, iar acest lucru va fi întotdeauna o mascare destul de brut. În cazul în care șeful - un mascul alfa deliberată, și „parasutist plin de viață“, atunci cel mai probabil, are o coadă verde. În cazul în care este - blonda cu un decolteu adânc și șoldurile bine tapițate, acest lucru este, de asemenea, un motiv pentru a fi speriat.

El nu bea, sau invers, bea mult și nu mă îmbăt

Alcoolul nu afectează metabolizarea Reptilenii, atât de des ei nu beau. Și dacă bei - nu mă îmbăt. Și dacă te îmbeți - apoi continuați să urmărească ochii de partid de pește, amintindu-cine este cine a urcat în gât, care nableval sub masă, care a dansat gol, îmbrățișând ușa la biroul directorului. Feriți-vă, Reptilienii memorie fără cusur!

El ascunde motivația

Dacă ar fi fost KPI, sau vânzările de viață ar fi un pic mai ușor. Dar reptilienii reale nu prezinta aprobare, nu explica deciziile de personal și să înțeleagă ce se întâmplă în capul lui plat, imposibil. Acest mister este terifiant, dar, de fapt, secretul este că el nu știe nimic despre nici oameni, nici că ei fac.

El bea sângele tău și mănâncă carnea

În cazul în care boss-Reptilenii a scăzut masca, te-a atacat și a început să mănânce țesuturile moi și epuizarea măduvei osoase, aceasta are, cel mai probabil, nimic nu este imposibil, ați terminat. El se poate baza pe tine.

articole similare