5 Turunc (Turunc, Turcia), Preturi, excursii, foto, video, carte, hoteluri in apropiere

Odihnea 1.09-13.09 cu un copil de 2,5 ani. S-au scris despre nego.postarayus pur și simplu scrie „+“ și „-“. Pot spune doar dintr-o dată, nu este de 5 * și va face în curând la această evaluare. Dar banii pe care îi costă. Locație. Nu este lipsit de ambiguitate. + Muntii, pini, nu există alte persoane în teritoriu și plajă, există un sat unde puteți merge pe jos. - o mulțime de bărci și acestea sunt destul de aproape de hotel, drumul inconfortabil Marmaris (fără fanioane, și că nu este iluminat în seara înapoi la mașină a fost foarte strashnenko). citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Doar câteva zile în urmă ne-am întors de la Turunç. Își petrece vacanța cu părinții ei și un copil de 3 ani. Vacanță foarte mult, așa cum a fost inițial acordat la pozitiv, și necazurile mici nu au încercat să acorde o atenție. Dar, mai întâi lucrurile primele. Plecarea a fost de la Vnukovo, un Atlant-Soyuz / K, toate în grafic, fără întârzieri. Zborul a fost bine, și apoi, după 3 ore de la aeroportul Dalaman pentru a ne întâlni cerul albastru și căldură de 40 de grade. La poarta, de așteptare pentru autobuze. Am plecat de la Mostrevela, gazda - Turtess. Tr. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Toată lumea Bine ai venit! Am odihnit cu soțul ei în Turunc cu 23.09 la 3.10 și în final a fost de gând să scrie un comentariu. Voi încerca să descrie în mod obiectiv! Hotelul în sine și zona foarte mult. Fotografiile de pe site-ul web sunt adevărate. 40 de minute de rock serpentine - si esti acolo :). Mâncarea este în opinia mea, foarte bine. O alegere a unui cuplu de tipuri de calde, garnituri, salate și legume. Nu sunt un fan al ascuțite-piperat, dar pentru mine a găsit întotdeauna o pereche de feluri de mâncare non-acute. Fructe în principal, pepeni, pepeni verzi, mere. Mai ales că era. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Au fost Turunc Hotel cu 4 * cu 3.07.09 pe 12/07/09 cu soțul meu. Trebuie să spun de hotel foarte mult. La început am trăit în vechea clădire (№2), numere în ea vechi, sovietic. Am venit la recepție, în mod gratuit la nou schimbat în Corus №4, frumos cameră confortabilă curată. Au rămas acolo. Ochenb teritoriu frumos, în cazul în care există o plimbare, puteți urca la munte, du-te la sat. Pentru oaspeții activi - animație, cum ar fi normal, noi nu am mers. Marea este curat, dar rece, dar interesant: arici de mare, pește. Fiecare. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Odihnea cu soția sa 21.09.08-03.10.08. Impresia este destul de pozitiv. natură frumoasă, vreme bună, personal prietenos și de hrănire bună - ce altceva este nevoie pentru o vacanță bună) Deci, în ordine: - locul este foarte frumos, cu fanioane tot felul de deschis, cuvintele nu pot descrie ;? - personal politicos, nu intruziv, nici bani extorcați. Am cerut-o altă cameră, au fost mutate fără probleme. Chelnerii din restaurant sunt de ajutor; - hrănite normal. Pentru cină a fost întotdeauna de pui, pește, 2-3 feluri de mâncare din carne, pentru masa de prânz ore. Citește complet poveste # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Excursia călătorie aur 02.08-09.08.08 de antrenare, tez partea de primire. Conform zborului - transferul - vreme - natura plângerilor acolo :) Hotelul Turunc: Contra: - drumul de la aeroport

3 ore de la transferul la un alt autobuz. Ultima parte a drumului - o serpentină abruptă (care ar trebui să fie rezervate comprimate). - Plaja este necesar să se 7m dimineața, paturi de soare la 7:30 plecat, și nu există nici un loc să se întindă fără șezlonguri. Plaja un nume, sezlong larg + drum pentru a stoarce prin. Războiul pentru umbrele veșnice. Dacă doriți un loc la piscină. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Turunc. Am zburat cu Anex la VIM-Avia. Pentru zborurile și artere de circulație întrebări, aproape toate la timp și cu acuratețe. Ei au călătorit pe un avtobusike mic cu aer condiționat. Hotelul nu a transportat pe nimeni, deci o distanta de 120 km depăși destul de repede. Foarte frumos din afara - munți, pini, portocale - pentru călătorie nu deranjează. Este nevoie de aproximativ o oră plimbare pe serpentine de munte. Destul de înfricoșător, dar te obișnuiești cu a doua călătorie # 61514; Hotel. După un bun cinci primul exprimate în stare de șoc de cultură, și apoi aspirat. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Am zburat cu Anex la VIM-Avia. Pentru zborurile și artere de circulație întrebări, aproape toate la timp și cu acuratețe. Ei au călătorit pe un avtobusike mic cu aer condiționat. Hotelul nu a transportat pe nimeni, deci o distanta de 120 km depăși destul de repede. Foarte frumos din afara - munți, pini, portocale - pentru călătorie nu deranjează. Este nevoie de aproximativ o oră plimbare pe serpentine de munte. Destul de înfricoșător, dar te obișnuiești cu a doua călătorie # 61514; Hotel. După un bun cinci prim exprimate în șoc cultural și apoi tras în și sub cal. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

03/07/07 - 10/07/07 Sunt cu soția mea pentru a acoperi prin TezTour (avioane IL-86, o impresie foarte bună). Însuși odihnă - super, dar acest nume hotel din Turunc (Turunc), „să-l puneți blând,“ lasă mult de dorit ... eu acolo mai mult un picior pentru nimic ... Drumul de la aeroport la hotel, aproximativ 3 ore (inclusiv aproximativ 2 ore și 20 de minute. . chiar și modul normal, iar restul de 40 minute - în munți, pe serpentine). Drumul este foarte lung, având în vedere că zboară spre aeroportul Dalaman Moscova 2 h. 50 min. Pentru excursii la el însuși. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Desigur, hotelul nu este pe 4 tras. Calitatea serviciilor și servicii de grad C solid. Hotelul este complet de familie. Tinerii fac nu este absolut nimic. Servicii de menaj și schimbarea prosoapelor apar neregulat. Dacă nu dețineți cel puțin un pic limba engleză, pot exista unele dificultăți, deoarece personalul în limba rusă nu vorbește. Mâncarea este destul de diversă. Dar, până la sfârșitul vacanței de acasă începe să viseze despre alimente. Marmaris se poate ajunge cu autobuzul de transfer pe serpentine de munte pentru. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Desigur, hotelul nu este pe 4 tras. Calitatea serviciilor și servicii de grad C solid. Hotelul este complet de familie. Tinerii fac nu este absolut nimic. Servicii de menaj și schimbarea prosoapelor apar neregulat. Dacă nu dețineți cel puțin un pic limba engleză, pot exista unele dificultăți, deoarece personalul în limba rusă nu vorbește. Mâncarea este destul de diversă. Dar, până la sfârșitul vacanței de acasă începe să viseze despre alimente. Marmaris se poate ajunge cu autobuzul de transfer pe serpentine de munte pentru. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Vreau să spun, nu despre hotel, dar despre satul Turunc și mare acolo, pentru că mi-a lovit la miezul. O astfel de mare murdar, nu am mai întâlnit în Turcia și să păstreze tăcerea cu privire la acest fenomen nu ar fi corect. O să-ți spun, în ordine: ne-am oprit la Turunc cu barca într-o călătorie pe mare în Marea Mediterană, parcare timp de 1 oră. Umbland la magazine - destul de ieftin, de argint este bun, dar, în general, satul este destul de slab populată. Apoi ne-am dus la plaja - înot. Am văzut o spumă galben bandă de trei metri lățime n. Citește întregul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Oameni buni! Dacă doriți să arunce banii departe - merge mai departe! Ei bine, desigur, pe 4 * ea nu trage, dar a pus 3 minus posibil. În animație a fost ziua sosirii și nu a mers - nu lucrează profesioniști, și chiar iubitori. Masa mediocră: o selecție de salate și feluri de mâncare principale este limitată, coacere puțin de doar carne de pui și de oaie, pește s-au dat un timp de fructe și nu doresc să vorbească - primele 4 zile-portocale (nu se spală, a trebuit să bea immodium :() apoi alternat pepene galben si pepene verde. teritoriu. Citește tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

bun 4 trage un teritoriu verde mare, 3 piscine propria plajă și un golf. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

loc minunat de relaxare de la agitația din orașele de hotel :) nu este nou (este scris în descriere), un modest, dar curat și confortabil; atmosferă prietenoasă și primitoare PIN de, curățate în fiecare zi, prosoape schimbate la fiecare două zile. Mâncarea este excelent! Și fenomene nikakihpobochnyh :) Este foarte frumos și frumos, mare curată și aer pin, apa limpede lepuite afară :) acolo mitic. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Hotelul este mai mult sau mai puțin corespunde la al 4-lea *, cu excepția produselor alimentare și plaja okurochnogo. M-am întors de la ea cu întreaga familie. În primul rând, am spus bine. Acest hotel este situat în mod rezonabil corp, ferestre ferestrele cu geamuri duble, deci este destul de liniștită peste tot. Marea apropiere, dar cheia de dafin și complet închis - orizontul nu este vizibil. Foarte apă caldă nu se întâmplă. Vederi minunate și aer: pin în jurul valorii. Curățat întregul hotel este destul de bun. Puteți lua un pătuț pentru copil. Acum, cele rele. Putere. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Îngrozitor nu-l place, hotelul se bazează pe un minus 3 *, tineretul nu este nimic de Dedal, odihnindu-se printre germani vechi și mamele noastre cu copii. Carne și pește este mic, camere - nu toate bune, deci ar trebui să negocieze la recepție. Marea rece. fund plin de noroi, astfel încât toți copiii stau în bazine că puțin plăcut pentru sănătatea, respiratie clor poate fi acasă! Animație rassitana, cea mai mare parte fără copii și tineri se distrează fie în sat sau în barul hotelului! Voobshem, sfatul meu - alege un alt hotel. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

Acest hotel este modest alimente amplu, medie, foarte frumos zonă mare, o mulțime de verdeață. Animație doar super, frumos și util ghidul de hotel Vitali. Hotelul este administrat de o familie, o mulțime de copii și tineret pensii pot fi plictisitoare, dar, în general, rămân a mers bine. citeste tot articolul # X25B9; # x25B9; # x25B9;

articole similare