5 secrete de frumusețe Evelyn Bledans

Principalele componente ale elixirul tinereții veșnice stele.

Secretul numărul 1. Lipsa „tabuuri alimentare“

Secretul principal al tineretului Evelyn consideră că lipsa oricăror restricții dieta.

„În primul rând, vă mulțumesc părinților pentru genetica bune, - a spus actrița. - Mamă pentru a rămâne subțire și frumos, cu toate că produsul alimentar în sine nu este limitată la ultimele zile. Kebab, șuncă afumată, sandwich-uri - era mâncarea noastră preferată de familie. De asemenea, nu am nici-nici mâncare. "

Steaua nu se teme de a obține o mai bună și iubește doar cartofi, hot dog, pui prăjit, și în special cârnați.

„În primul rând, eu doar nu pot lucra pe stomacul gol, și în al doilea rând, este încă în stadiul de aceste calorii vor fi arse. Dar am mânca, de asemenea, cantități uriașe de legume. "

O alta actrita de produs favorit - pâine, fără de care Bledans nu face nici o masă.

„Cel mai bun dintre toate - cereale, grosier. Nu-mi pot imagina viața fără el. Este bine metabolismul permite organismului de a digera rapid tot acest „- a recunoscut“ 7D „Evelyn.

Numărul secret de 2. Se menține corpul în formă bună

Activitatea fizică, în conformitate cu actrita, ajuta pentru a menține corpul în formă bună. Cu toate acestea, dacă te dus de val, nu te poate răni decât tine. Acum câțiva ani Bledans a fost obsedat de cel puțin o creștere a bustului.

„Am vrut acest lucru rău! Și pentru că eu sunt spre deosebire de intervenții chirurgicale, a decis pentru a obține rezultatul dorit, cu ajutorul simulatoarelor. Ei bine, am început, ghidat de sfatul antrenorului său, de a face „distribuirea“ cu greutăți foarte grele și push-up-uri cu o halteră. Desigur, „pompa de san“, nu am putut - este imposibil. Dar am crescut volumul de piept și spate rănit, deoarece puterea de a încărca mine contraindicată. "

Deoarece mântuirea Evelina - aerobic de apă, în care lucrarea este aproape toate grupele musculare. Un alt ingredient secret de stele corp perfect - masaj. Potrivit actriței, această procedură nu este refuzată, chiar și în timpul sarcinii.

„Ceva pentru a ascunde: spitalul“ ambulanta „ma dus direct la masa de masaj“ - a recunoscut Bledans. De altfel, atunci când sa născut al doilea fiu al actriței Simon, problema cu marimea bustului a fost rezolvată de la sine.

Secretul 3. Numărul de îngrijire a pielii atentă

Skin Evelyn, la fel ca toate actritele activ „persoană care lucrează“ suferă de o abundență de make-up, lumina strălucitoare de spoturi luminoase și îmbâcseală în studiourile de film. Steaua consideră că regula principală de îngrijire a pielii - curățare.

„Du-te la culcare în machiaj este inacceptabil pentru mine, - spune ea. - Și după curățare hidratarea necesară. În vara întotdeauna am transporta în poșetă o sticlă de apă termală, iar în timpul iernii, atunci când pielea este uscată din cauza căldurii, se află pe masa mea de toaletă. Și, desigur, nu uita de crema hranitoare. "

Actrița încearcă în mod constant produse noi, care au fost prezentate în număr mare. Unul dintre secretele unui aspect perfect Evelyn sunt preparate injectabile de acid hialuronic de două ori pe an.

„Am o frunte foarte mobil, chiar și în 15 de ani, au fost vizibile ridurile faciale. În mod firesc, odată ce a venit momentul când am decis cu privire la această procedură. Îngrijorat nebun, dar în cele din urmă totul a mers rapid și fără probleme“, - a recunoscut prezentatorul.

Numărul secret de 4. Combinația de „fotografii de frumusete“ cu remedii populare

În plus față de „fotografii de frumusete“ Evelyn păstrează în mod constant remedii populare pielii.

„Cercuri Ogur - ya pe fata - un clasic, mai ales în cazul castraveților de vară, din grădina lui - spune stele. - Asigurați-vă întotdeauna masca de căpșuni în fiecare dimineață și ștergeți fața cu cuburi de gheata de musetel bulion congelate si galbenele - tonul ei și dezinfectate. Ca peelingul de multe ori am folosi zaț de cafea. "

Pentru a scapa de edem dimineață Bledans recomandă o metodă dovedită, care a învățat să proiecteze set, care a jucat o bunică.

„Vechiul Apoi am modelat astfel: se întind pielea și aplicat pe gel de silicon ei. Când a fost îndepărtat după fotografiere, efectul a fost teribil, eu încă mai arata ca o bunica, dar fără silicon. Dar, după o jumătate de oră a trebuit să joace frumusete tineri! Apoi am pus pe fața de gheață, și câteva minute mai târziu înlocuit cu felii de cartof crud. Nu va crede: umflarea a dispărut fără urmă, „- își amintește actrița !.

Secretul numărul 5. veselească decât natura înzestrată

Este greu de crezut, dar Evelyn Bledans lung timid de buze îngrășa.

„Am folosit pentru a veni la studio la Papa, și a pozat pentru o fotografie în hainele sale, care a cusut bunica, și bijuterii mamei mele - își amintește actrița. - In toate aceste imagini am țuguiat sau musca buza de jos. Mi se părea că nu există nimic mai urât în ​​lume. "

Cel mai rau lucru pe care, la începutul unei cariere care acționează Bledans și directori au spus în mod repetat că tânăra actriță „cu astfel de buze în film nu poate fi eliminat, este indecent.“

Și li sa spus să acopere un strat gros de machiaj. Cu toate acestea, moda pe buze grăsuț - și Evelyn a devenit imediat o stea. Întreaga țară a căzut în dragoste cu asistente medicale sexy din seria de comedie „Masca Show“, care a dat actrita - și în cele din urmă ea a scăpat de complexul vechi.

„Acum, prietene chirurg plastic susține că femeile aduc la sfatul fotografiile mele și a cerut să facă, cum ar fi Bledans“ - ea râde.

articole similare