35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

Este demn de remarcat faptul că caracterul de „Piratii din Caraibe“ a fost inițial conceput ca un minor creatori, și în cele din urmă a devenit principalul și caracterul cel mai memorabil al filmului.

Dzhek Vorobey - un pirat curajos care, cu toate acestea, preferă să evite situațiile prea periculoase și intră numai atunci când este necesar în luptă. Din situații dificile, aceasta nu a economisi energie și de arme, precum și capacitatea de a negocia. Am pregătit postul de spirit și elocvența Jack Sparrow. Capitanul Jack Sparrow.

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Știi sentimentul: stai pe marginea falezei, sari si trage în jos ... Nu-l am ?.

- Ești nebună!
- Oh, mulțumesc lui Dumnezeu, în mod normal nu ar continua așa.

- Cel puțin cineva mi-a salvat, deoarece am ratat?!

- toate nu mișca! Am renuntat creierul.

- Da, înainte ca lumea a fost mult mai mult ...
- Nu, lumea a rămas aceeași. Mai puțini conținut.

- Mâinile mele sunt curate! Hmm. Figurat.

- Atenție nevoie de oameni cinstiți: nu observă chiar și atunci când fac ceva stupid.

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Ei spun că acestea sunt jefuiți de oraș și nu lasă pe nimeni în viață.
- Doar unul? Apoi, în cazul în care zvonurile provin de la?

- Acum ești căpitanul? Acum numește cineva sau care se încadrează!

- Ai fost acolo?
- Arăt ca cel care a vizitat fantana tineretii?
- Depinde de iluminat.

- Bine, eu te iau. Nu va lua - ești înfricoșător.

- Mergem să fure o navă? Această navă?
- rechiziționat. Vom rechiziționeze nava aia. Acest termen nautic.

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Nu te duci la costum. Ai nevoie de o rochie sau ceva ... prefer nimic.

- Dar el cumva a venit peste o piatră de poticnire a tuturor oamenilor.
- Ce este această piatră?
- Sea?
- Algebra?
- Dihotomia binelui și răului?
- Baba.

- M-ai molestat! Am fost fată foarte inocentă!
- Ai arătat o anumită abilitate în timpul molestarea lui!

- Deci asta e secretul tău? Ta marea aventură? Ai trei zile situată pe plajă și slurped rom?
- Bun venit în Caraibe, dragostea.

- Jack. Ne-ar fi încă nu a reușit.
- Repetă permite mai des, dragă.

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Toate acestea ferăstrăului. Pentru că eu refuz să-l repete!

- Nava mea este neîntrecut și mândru. Și el este aproape nici un imens! Și a navigat ....

- Căpitane, lasă-mă să raporteze cu privire la revolta iminentă: Sunt gata pentru a apela numele degetelor și poking.

- Ești fie un nebun sau un geniu.
- Acestea sunt cele două extreme ale aceeași esență.

- E o nebunie!
- Nu, asta e politica!

- Nu te mai perfora nava mea!

- Este mai bine să nu știi când te prinde cu moartea și de a trăi vibrantly, admirand tot sufletul marelui mister de a fi.

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Este necesar doar o dată să moară și apoi schimbarea priorităților.

- După cum a adus în mănăstire spaniolă?
- L-am luat pentru un bordel. Ușor confuz.

- În cazul în care este rom dispar întotdeauna?

- Poți trăi cu asta? Tu doom un alt om cătușele veșnice, și el va trebui distractiv, du-te afară și să bea?
- Mmm, da. Este pentru mine.

- Bine, voi acoperi fundul.
- Sunt mai îngrijorat înainte.

- Da! Am mințit. Nu! Nu te iubesc. Desigur, te grăsime! Nu am fost niciodată la Bruxelles. Cuvântul „însetat de sânge“, este necesar să se spună prin „F“. Apropo, nu, nu știu din Columbus, dar îmi place paturi. Dar toate acestea se estompează și pălește în comparație cu faptul că am luat nava mea din nou! Smekaet?

35 citate Memorabile Capitanul Jack Sparrow, mai proaspăt - cel mai bun din ziua în care ați avea nevoie vreodată!

- Cine forje sabia?
- I kuyu! Și pentru a practica scrima, trei ore pe zi.
- Este mai bine să găsească o prietena!

- Dle Gibbs, aruncă pălăria în aer.
- Este o onoare pentru mine. Ura!
- Carry în urmă.

- Deci ai mințit, a spune adevărul?
- Da.
- Cursul original. Este necesar să ne amintim.

- Va trebui să lucreze acolo, Jack. Sufletele trece mort pe lumina. Sau fi ca Jones.
- Nu voi merge tentaculele! Dar nemurirea, este în valoare de ea, nu?

articole similare