21 Metoda de a reuși în rețea de marketing, Faberlik-Inform

1. Decide exact ceea ce doriți să realizeze în rețea de marketing. Nu există jumătăți de tonuri și incertitudini, nimic nedefinit și vagi. Imaginea de succes ar trebui să fie clare și maxime trase. Luați măsuri acum!

2. Alegeți o companie, în care vă va ajuta să ajungeți la destinație aleasă. De exemplu, „gust“ Faberlic. Luați măsuri acum!


3. Selectați un sponsor care vă va potrivi. Pot deveni Ya Acționează acum!

21 Metoda de a reuși în rețea de marketing, Faberlik-Inform

4. Tune în cele mai bune. Radiază pozitiv. Întotdeauna amintiți-vă că, doresc doar nereal nu poate fi obținută. Crede in tine si steaua ta. Luați măsuri acum!

5. Schimbarea imaginii. Pasul în rolul unui om de succes, și foarte repede devin astfel în realitate. Nu uita, ne-am întâlnit până acum pe haine! Luați măsuri acum!

6. „la locul de muncă“ este pe primul loc. Ultima a părăsi locul de muncă. Pierd timpul, și este doar un loc de muncă. Amintiți-vă: succes în rețea de marketing nu vine de la sine. Luați măsuri acum!

7. Păstrați în minte. Nu ascunde de management al companiei. Luați măsuri acum!

9. Construiți reputația de krupinochke. Niciodată, în nici un caz, nu risca numele lor bun. Luați măsuri acum!

11. Întotdeauna amintiți-vă obiectivul în MLM. Scrie-l în computerul portabil. Decide cu privire la termene. Faceți o listă de sarcini. Transformați lista într-un plan pentru a atinge obiectivul. În mod clar să-l urmeze. Luați măsuri acum!

12. Nu uitați niciodată rezultatul. Întotdeauna știu ce sunt de lucru pentru a atinge și ceea ce Hoth. Să fie capabil să definească prioritățile. Luați măsuri acum!

13. Nu da în dificultăți. Aflați cum să facă față problemelor. Învață să facă acest lucru, deoarece acestea sunt primite. Aflați cum pentru a preveni problemele. Luați măsuri acum!

14. Abordarea probleme în mod creativ. Permiteți-vă, uneori, a inventat motorul cu aburi. Amintiți-vă, cel mai mare succes urmărit de către cei care nu sunt restricționate de granițe. Luați măsuri acum!

15. Apreciați cei cu care lucrați una lângă alta. Tratează-l pe măsură ce se bazează pe atitudinea lor. Luați măsuri acum!

16. Asigurați motto-ul tau zicalei „live și să învețe.“ Nu vă lăsați să se blocheze la același nivel. Încearcă să învețe ceva nou în fiecare zi. Luați măsuri acum!

17. Treziti perfectionist (cel care vrea să facă totul la maxim). Munca ta trebuie făcut întotdeauna pe cinci plus. Luați măsuri acum!

18. Nu te lăsa să uităm că trăim în „vârsta cumpărătorului.“ Tu iubești clienții, să aibă grijă de ei, și ei îți vor spune același lucru. Luați măsuri acum!

21. lucru cât mai repede posibil, dar nu în detrimentul calității. Persoana Proslyvite care se poate face cu orice urgență. Luați măsuri acum!

Ei bine, ce stai? Ieși din monitor și .... Luați măsuri acum!

17 ani lucrez cu compania de rețea românească Faberlic. În acest timp, am acumulat o bogată experiență în construirea de afaceri sigure și durabile. Pe aceste pagini, am împărtășesc experiența mea, viziune asupra lumii, conceptul său de dezvoltare a afacerilor. Sunt sigur că veți găsi aici o mulțime de util și interesant.

Citește! React! Întrebați! Criticați!

articole similare