10 secrete de frumusețe de la Ksenia Sobchak

10 secrete de frumusețe de la Ksenia Sobchak

1. Niciodată nu se spală cu apă de la robinet! apă minerală numai dintr-o sticlă. Sau curăță tonic feței.

2. Dimineața, am șterge cuburi de gheață față de iarbă. Iau o infuzie de musetel sau salvie, turnat în forme pentru gheață și îngheț. cub de gheață minunat reduce oboseala și face pielea proaspăt de primăvară.

3. O dată pe săptămână, înainte de a merge la culcare, eu ung ulei de gene de ricin. Și în dimineața ei devin netede si matasoasa. Uleiul de ricin este vândut într-o farmacie și este în valoare de un ban. Mai bine acest instrument până când ați venit cu nimic.

4. În ajunul sezonului de înot este foarte important pentru a scapa de celulita. În lupta împotriva celulitei, cel mai bine este de a ajuta un masaj anticelulitic speciale, este foarte dureros, dificil, și este neplăcut să facă, dar el aduce un beneficiu vizibil reală.

5. Eu dețin o sursă de alimentare separată. În primul rând, este întotdeauna posibil să rămână în formă. În al doilea rând, prin alimentarea separată a pielii, unghiile, parul, totul arata mai bine.

6. Am propria mea strategie de aprovizionare. S-ar putea să fie în jurul valorii de ceas, dar alimente bogate in calorii, ar trebui să fie consumate în dimineața. Apoi, amândoi aveți timp pentru a arde calorii, înainte de sfârșitul zilei.

7. În primăvara trebuie să mănânce mai multe legume și mai puține dulciuri. Organismul are nevoie acum de vitamine. Așa că am înlocui banana shokoladku-. El aduce mult mai multe beneficii.

8. O dată pe săptămână am zile de post. În zilele de post, puteți mânca numai mere verzi și chefir de băut. Acest lucru este util nu numai pentru cifra, dar și pentru sănătate. După descărcarea zilei vă simțiți ani 18. forțează Imediat apar! Primăvara în suflet!

9. Dacă am mâncat tort, am întotdeauna „de lucru“ l în sala de sport. Un pirozhnoe- această jumătate de oră de antrenament suplimentar.

Înregistrate Anna Korytina

articole similare