№1 Policlinică pe Maltseva 45 - 95 medici, 124 comentarii, Vologda

Prin prima clinica se poate ajunge cu autobuze №18, 4, 29 pentru a opri „Policlinică №1».

Medicii (95)

Adăugați medic

    debitorii SV

    7 comentarii
    ENT
    Str. Maltceva, d. 45

  • Dyakivnich TK

    2 comentarii
    cardiolog, diagnostician funcțional
    Str. Maltceva, d. 45

  • Kazarina TM

    1 recenzie
    patolog, pneumolog
    Str. Maltceva, d. 45

  • Akulinina OV

    3 comentarii
    terapeut
    Str. Maltceva, d. 45

  • Zabelina M. V.

    3 comentarii
    GP
    Str. Maltceva, d. 45

    Comentarii (19)

    A trecut o taxă de examinare medicală. Rândul său, în jurul valorii de fiecare dulap este foarte mare, pentru că apoi a avut loc bază lucrătorilor de examinare medicală a întreprinderilor. Ca urmare, a trebuit să meargă timp de două zile, la ora 4:00. Fata recepție tipa tare că trebuie să treacă un ginecolog și să predea frotiuri. În același timp, pronunțată ca tare numele meu, data nașterii și așa mai departe. D. În memento că există un concept confidențialității medicale, numai pufni și a continuat chiar și mai tare, simțind bucuria pe care a umilit pacientul. Ginecologul, întâmplător, este de asemenea tratat foarte țărănește, în ciuda cererii de a fi delicată în formularea întrebării: „Eu nu cer și nu fac nimic“ Alți experți nu au fost mai bine si arunca fraze: „? Mută ​​la fel de repede acolo nu este unul mulți dintre voi acolo, încă astfel de“ Impresia este că personalul este o placere de a insulta, umili, și oamenii nepoliticos. Și toate acestea fac cu impunitate. Înțelege că oamenii pot îndura toate cuvintele și acțiunile, deoarece este necesar să se treacă un examen medical. Și du-te undeva să se plângă după un astfel de cosmar nici o putere. Am primit rezultatele și fericit, că această oroare este de peste. Am fost sigur că a fost cea mai bună clinică din oraș. Foarte rău că a venit aici.

    1 Clinica - este o casă de nebuni! Dimineața de la 06:00 în primul rând, fără cupoane, și plata - te rog. Întrebare medic-șef, „De ce ar putea fi asta?“.

    Policlinică dezgustătoare, medici bădărani. A trecut un examen medical gratuit, de la 5500 am preluat comisiei, iar verificarea a fost tipărit 2700. Oamenii, să fie atenți atunci când plătiți și verificați chitanțe. Am constatat că am fost înșelat este, atunci când a adus prizonieri la locul de muncă. Indignarea nu cunoștea limite. Cel mai enervant pe care eu nu pot dovedi că am fost înșelat.

    Un sistem teribil, vine la timpul de înregistrare, și veți obține o programare într-o oră, poate mai mult. cozi imense peste tot, chiar și pentru medici plătite.

    clinica oribil. A trecut un examen medical gratuit, pe cheltuiala proprie. Nu numai că, toate așezat în fiecare dulap. Deci, medicii mai indignat, ei spun: „Ar fi trebuit să vii la un astfel de timp, care a rătăcit atât de mult timp ce ar trebui să fie pe timp de recepție vă petrece?“ Eu spun: „Eu sunt pentru a primi banii plătiți, trebuie să mă ia.“ Un dulap neurolog, în general, aproximativ 2 chasa sat. Apoi au mers la cină, au primit un telefon că acestea sunt obosit. Guvernul pe aceste nu-nu. Nu sunt foarte fericit cu această clinică. Medicii nemulțumiți. Rude, nepoliticos, reproș. Placa medicala este foarte scump, pentru banii pe care i-am plătit, în general, acestea ar trebui să se ocupe de politicos și sufla și particule de praf. Și ei plătesc, de asemenea, au insultat. Clinica - e de rahat.

    clinici similare

    №5 policlinică

    1 recenzie
    p. Milk Street. Lenin, d. 13

  • Centrul pentru Restorative Medicina si reabilitare

    1 recenzie
    Str. Pugachev, d. 40 B

    articole similare