4:00 într-o coadă în Banca de Economii

4:00 într-o coadă în Banca de Economii

Aici am invidie angajații Băncii de Economii, cozile de la ghișeul de bilete și ceas sunt toate oile și mulțimea sunt tăcut într-o cârpă !! și în locul meu de muncă, care ia, de asemenea, cetățeni Kommunal în picioare, în linie timp de 15 minute începe deja să țipe - atât de mult timp, și să aducă la 20 încasări din toată casa! ce să spun. turma nu recunoscător.

Da, banca de economii - ofigel! În spatele coliba cărnii, au atât de asemenea, să le plătească un comision! JOS CU ECONOMII

Sberbank-- mai nerușinat și agresive, zazhirevshy Bank a Federației Ruse. În orice alte bănci nu au astfel de cozi uriașe la sută pentru servicii și de credit, și aceste dobânzi slabe la depozite. Taxa de înregistrare a plastik.kraty - 300 p. și acestea sunt în continuare să fie de a utiliza aceste fonduri, precum și pentru serviciul pe care îl va percepe o taxă anuală. Este bine stabilit. Și pensiile mizere în favoarea pensionarilor se poate obține numai prin banca de economii, și nici o altă bancă! Atât de mult pentru „politica anti-monopol.“ Stat în stat.

Nu au existat dispute și cazuri în instanță, oamenii așteptau doom. dar toată lumea este blestemat pe acest site Mail România, în cazul în care clienții sunt bine în linie și consideră că este de datoria lor să fie operatorii nepoliticos și Naham și apuca cartea de plângeri.

Nu-mi place să plătească prin economiile merge la băncile private, cu tine există un astfel de interes ar lua!

Despre toți, domnilor - acesta este un loc public cum ar fi poliklinnika, astfel încât să nu sunteți singuri.

Și sovetik: Dacă nu doriți să stea în linie, există hărți ale Băncii de Economii le pot utiliza pentru a plăti pentru servicii prin Internet în timp ce stau la domiciliu, munca ta este doar orice terminal Sberbank în mod regulat pentru a stabili bani pentru acest card, pentru a avea ceva să plătească. Foarte convenabil, foarte utilizarea, cozi, închise birouri, etc.

Oameni.
„Șoarecii au plâns și injectate, dar au continuat să mănânce un cactus“

Deci, vă mulțumesc!
Nu merge la Sberbank și nu va sta 4 ore în cozi.
Plin de bănci în cazul în care acceptă plăți și taxa de comision nu depășește Banca de Economii, și, uneori inexistentă.

Face viața mai ușoară!

articole similare