27 Review-uri ale arhitecturii ruse la București, Golyanovo, Amur Street, 40

Vreau să mulțumesc companiei „Arhitectura rusă“ pentru o casă de țară, care a fost construit pe site-ul meu în timp record. Și costul casei a fost destul de acceptabil. După cum se poate observa, societatea nu ia bani pentru eficiență, și include cont doar costul materialelor, costul lor și munca lor. Sincer, am fost placut surprins!

Aș dori să mulțumesc echipei lui Sergey Medvedev de la Nijni Novgorod pentru o lucrare responsabilă și rapidă. Casa (Casă din grinzi (L-53)) au doar o săptămână, cu condiția ca a plouat! Baieti rukastogo se acumulase un scaun, o masă, o scară de la resturi, t. Pentru a. Condițiile de la site-ul nu au fost speciale. Potrivit proiectului de acoperiș a fost o mare eliberare, maistrul este considerat inadecvat și chiar periculoase, el a sunat la birou, trebuie să rezolvăm această problemă. Dar ar putea face doar proiectul, care ar fi avut o cerere. mai departe ›

Foarte mulțumit de faptul că societatea a arhitecturii ruse a construit familia noastră o astfel de casă mare „Enisei“ de pe site-ul nostru în regiunea Tula. Totul a fost făcut acest lucru profesional pe care tocmai sufletul se bucură pentru că avem mai mulți oameni de încredere care nu sunt indiferenți față de munca lor. Mult noroc și prosperitate!

Foarte mulțumit de faptul că societatea a arhitecturii ruse a construit familia noastră o astfel de casă mare „Enisei“ de pe site-ul nostru în regiunea Tula. Totul a fost făcut acest lucru profesional pe care tocmai sufletul se bucură pentru că avem mai mulți oameni de încredere care nu sunt indiferenți față de munca lor. Mult noroc și prosperitate!

Vreau să mulțumesc companiei „Arhitectura rusă“ pentru o casă de țară, care a fost construit pe site-ul meu în timp record. Și costul casei a fost destul de acceptabil. După cum se poate observa, societatea nu ia bani pentru eficiență, și include cont doar costul materialelor, costul lor și munca lor. Sincer, am fost placut surprins!

Foarte mulțumit de faptul că societatea a arhitecturii ruse a construit familia noastră o astfel de casă mare „Enisei“ de pe site-ul nostru în regiunea Tula. Totul a fost făcut acest lucru profesional pe care tocmai sufletul se bucură pentru că avem mai mulți oameni de încredere care nu sunt indiferenți față de munca lor. Mult noroc și prosperitate!

casa construita cu „arhitectura românească". Le-am ales din cauza faptului că comentarii ieftine și bune. Ca urmare, problemele nu sunt experimentate ca pentru achiziționarea de materiale, și în lucrarea în sine. Termene îndeplinite. Casa este construită de viață și fericit.

Aș dori să-mi exprim recunoștința față de echipa rusă pentru arhitectura de înaltă calitate și de construcție a casei noastre competente. Din primele minute ale întâlnirii cu echipa a fost lovit de viteză și competența angajaților săi. Sunt doamnă foarte meticulos, astfel încât înainte de semnarea contractului, am întrebat o mulțime de întrebări, și fiecare dintre ei a primit un răspuns detaliat și clar. În procesul de construcție, care ar inoportun timp, nu am venit la site-ul, sunt celebrate întotdeauna ordinea și curățenia - toate materialele au fost stivuite ordonat. mai departe ›

Foarte mulțumit de faptul că societatea a arhitecturii ruse a construit familia noastră o astfel de casă mare „Enisei“ de pe site-ul nostru în regiunea Tula. Totul a fost făcut acest lucru profesional pe care tocmai sufletul se bucură pentru că avem mai mulți oameni de încredere care nu sunt indiferenți față de munca lor. Mult noroc și prosperitate!

Vă mulțumim pentru o casă familială

Compania mi-a construit o baie. Este adevărat că acest lucru a fost complet designul meu. Fundația pe gramada recomandarea vecinilor și dezvoltator. Ceea ce a permis pentru a salva un pic de bani. Timp de 2 ani nici o problema. La toate etapele de negociere pentru a construi, totul a fost făcut pe un solid top cinci. Constat un efort foarte concertat pentru a livra materialul. Chiar dacă am trăit în țară la momentul construcției, dar de livrare a fost la timp. Un an mai târziu, am avut o căptușeală interioară completă, întreaga baie, inclusiv o baie de aburi și sală de dușuri. 2 ani. mai departe ›

Am comandat casa în compania „Arhitectura rusă“ exact un an în urmă. Casa Cadru pentru rezidență permanentă în cadrul proiectului „Senezh“, dar cu schimbări foarte mari în structura. Nu au existat probleme privind livrarea de materiale. Casa este construita in timp pentru a încorpora orice modificări. Da, și veranda a fost construit. În acest an, a vrut să construiască o saună, dar cursurile de schimb valutar un pic speriat. Așa că, atâta timp cât ne gândim. Dar dezvoltatorul va fi exact „arhitecturii ruse“. Recomand acest constructor!

În vara soția mea și am decis să construiască o casă. Deci, ce zici de un pic de tehnologii de construcție de origine, care înțeleg și au decis să nu să se încheie instituțiile, și înarmați cu cunoștințe minime de prieteni și forumuri au început să caute pentru o companie. 5 firme alese și rezultatele criteriilor de selecție: cât de multe firme de pe piață Cât de multe case de construit casa Preț Preț de perioada lucrărilor de construcții suplimentare. Alege o companie de arhitectura din Rusia! Pe piață timp de 10 ani. Case construite foarte mult. Am dat o reducere de bun. Deși fără discount și. mai departe ›

Cu aceasta companie, ne-am întâlnit pentru prima dată anul trecut, în cazul în care un teren achiziționat și a decis să construiască o casă pe el. Atunci ne-am adresat în această companie la recomandarea prietenilor lor și au fost mulțumiți cu rezultatul. In fiecare week-end avem in casa este merge la o mulțime de oaspeți, și avem o mare de timp într-o conversație cu bere și grătar. Ceea ce lipseste este baia comună de a se bucura și de a vă rugăm să prieteni. Așa că am decis în acest an din nou, să se aplice această companie pentru a construi. mai departe ›

În primăvara acestui an soțul meu și am contactat compania arhitecturii ruse, care ordona construirea de case din lemn. Pentru a ne alege au fost propuse câteva proiecte, și ne-am oprit la casa cu doua etaje, cu un pod - Tver. Casa construita a depășit așteptările noastre. Din primul minut am complet îndrăgostit de el și a acceptat cu bucurie aranjamentul lui. Aceasta este o casă cu adevărat fermecător și magnific, care este suficient spațiu nu numai pentru familia noastră, ci și pentru a vizita frecvent părinții soțului ei. mai departe ›

Anul trecut, un tânăr a cumpărat un teren în Istria. Prin urmare, un pic mai târziu a existat o întrebare despre construcția casei. Am analizat o mulțime de companii și afaceri pe Internet. Oferă o mulțime. Dar cum stii care este cu adevărat de înaltă calitate și la un preț rezonabil, puteți comanda construirea unei case de țară? Dupa un studiu lung si silitor companiile au decis să apeleze la „arhitecturii ruse“. Și-a plătit! Recomand aceasta companie tuturor!

Am decis cu soția mea pentru a obține o cabana: achiziționat site-ul și a ordonat o casă de țară în arhitectura românească. În cazul în care materialele de construcție nu au fost numiți de timp livrate la site-ul, suntem teribil de supărat, gândindu-se că societatea nu era verosimil, iar în fața noastră o mulțime de probleme. Dar următorul manager de zi sunat înapoi și-a cerut scuze, invocând forța majoră, și a asigurat că toate materialele necesare vor fi livrate în aceeași zi. Și așa sa întâmplat. În urma constructori echipa a sosit pentru materiale. mai departe ›

Am fost oferit o mulțime de opțiuni, și fiecare dintre ele a furnizat manager de informații detaliate. De asemenea, el a ajutat să facă alegerea potrivită. Chiar procesul de construcție a fost realizată astfel încât casa profesional sa dovedit ca un basm. De asemenea, mi-a plăcut într-adevăr atitudinea muncitorilor pentru materialele de construcții - de la data de livrare a întregului complex a fost amplasat cu grijă și dragoste, în cazul vremii nefavorabile. Și astfel, am ales opțiunea cadru acasă, înainte de a pleca toate lucrările privind construcția și decorarea. mai departe ›

Vreau să mulțumesc companiei „Arhitectura rusă“ pentru o casă de țară, care a fost construit pe site-ul meu în timp record. Și costul casei a fost destul de acceptabil. După cum se poate observa, societatea nu ia bani pentru eficiență, și include cont doar costul materialelor, costul lor și munca lor. Sincer, am fost placut surprins!

Aș dori să mulțumesc echipei lui Sergey Medvedev de la Nijni Novgorod pentru o lucrare responsabilă și rapidă. Casa (Casă din grinzi (L-53)) au doar o săptămână, cu condiția ca a plouat! Baieti rukastogo se acumulase un scaun, o masă, o scară de la resturi, t. Pentru a. Condițiile de la site-ul nu au fost speciale. Potrivit proiectului de acoperiș a fost o mare eliberare, maistrul este considerat inadecvat și chiar periculoase, el a sunat la birou, trebuie să rezolvăm această problemă. Dar ar putea face doar proiectul, care ar fi avut o cerere. mai departe ›

Foarte mulțumit de faptul că societatea a arhitecturii ruse a construit familia noastră o astfel de casă mare „Enisei“ de pe site-ul nostru în regiunea Tula. Totul a fost făcut acest lucru profesional pe care tocmai sufletul se bucură pentru că avem mai mulți oameni de încredere care nu sunt indiferenți față de munca lor. Mult noroc și prosperitate!

articole similare