52 comentarii despre TV3 Media la București, Ostankino, strada Korolev Academician, 4,

ghid Respectat canal TV 3, vă rugăm să explicați telespectatorilor de ce Ziua Apărătorilor Patriei, patria, pentru un moment, executați o grilă de programe de televiziune, ca în ziua apărătorilor omenirii? Facem acest lucru nu este deloc demn de ziua acestui mare, filmele noastre românești sau sovietice? În această zi onorezi SUA ca salvatorii lumii? Și aceasta se numește educarea tinerei generații în spiritul patriotismului? Este o nebunie, sau altceva? Ce generație încerci să creeze viitorul patriei noastre?

Dragă canal TV3, locuiesc în orașul Khabarovsk, am cerut ajutorul, dacă vă ajută de fapt, oamenii în problemele lor supranaturale. Eu locuiesc într-o colibă, care a fost construit mai mulți prizonieri japonezi. Eu locuiesc în ea de la naștere și deja au propriile lor copii. Un ciudat încă mai întâmplă, acum nepoții mei se tem să devină, pentru că ei văd unii oameni, dar nu am mai văzut, dar sentimentul de o forță nevăzută în mod semnificativ, feluri de mâncare de la masa de la căderea podea, apoi a auzit pași. Dar, în același timp, eu sunt acasă singur și animale de companie. mai departe ›

Bună ziua, aș dori să știu când se va încheia acest program nonsens despre supranatural și unele serii legate de acest subiect. Anterior, canalul vizionat cu plăcere, iar acum este o imbecilitate solidă, era nimic de văzut. Programele pentru copii nu a fost foarte mare cerere pentru a lansa mai multe programe pentru copii, desene animate, filme. Normal seriale de tineret și filme, care vor contribui la dezvoltarea și de formare. Sper să acorde o atenție la această scrisoare.

Bună ziua, dar ediția a canalului respectat. Soția mea și mă întreb când vom plăti. Terenul este cu participarea noastră în cadrul programului a fost numărul 16 al „Familiei a sentinței.“ Filmarea a condus Andrew nativ. Pay a fost Andrew Fedyai. Dar prodinamila. Soția mea și eu nu iau infracțiune, dar cel puțin nu ar fi pacat sa nu a promis! Cu unele privințe, Andrey Seregin și Catherine Baykova.

Bună ziua. Aș dori să știu de ce nu se mai afișeze seria „Nikita“? Dacă nu ai acolo, nu-mi spui unde să merg pe această temă?

articole similare