23 Spitalul, România, București, Elizarova Avenue, Building 32 - recenzii, evaluări,

Curat, repararea, confort

Bună ziua. Aș dori să părăsească feedback-ul cu privire la numărul GB 23 Elizarova 32. Are nu de mult nu este suficient, de 40 de zile. Departamentul este foarte bine întreținute, curate. Putere mai mult decât decente. În ceea ce privește echipamentele, pot spune că numărul 23 GB la un nivel decent. Ei bine făcut. Medicație adus direct la Casa. Uita-te la beat / băută. Personalul principal prietenos și zâmbitor, cu excepția unei separare angajat tratament reductiv. Stern Dragă Vladimir Petrovich, lucrezi într-o instituție publică, și lucrați cu oamenii. Dacă nu vă place ceva, puteți schimba cu ușurință locul de muncă mai potrivite pentru tine. Comportamentul tău mitocănesc și arogant, sau să vă păstrați sau să schimbe locul de muncă. Nici un pacient, dacă pacientul este pe o bază plătit sau pe un buget, nu merită o astfel de atitudine mitocănesc și deplorabilă față de ei înșiși! Din cauza ta la acești pacienți GB strică impresia despre spital ca un întreg. Tu nu ești Împăratul și Dumnezeul, tu singurul angajat al instituției (și nu doresc să reamintească piață

). Ai drepturi specifice, astfel încât un fel de rușine pentru a efectua!

Curat, repararea, confort

A fost la reabilitare după totală b / c a îmbinării. Aceasta, desigur, nu de reabilitare care Cadet Ling. 13/15 (5 zile). Despre reabilitarea chiar ridicol să spun. Tot aici este, desigur, ocazie. Am fost de 21 de zile, în sensul literal al cuvântului pe picioare. Sentiment de profesionalism al personalului și dorința de a ajuta oamenii bolnavi. Toți ar fi, dar dacă nu a avut. N-am mai întâmplă că totul a fost bine. Neapărat trebuie să strice un butoi de lingură de miere de gudron. Vorbesc despre alimente. Cineva a scris într-un comentariu care hrănesc în mod normal. El trebuie să fi ieșit din taiga. Fed la numărul Spitalului 23 pe principiul: „Persoana - nu un porc, totul merge să mănânce.“ Head. Dep. Trauma Pryutts Dmitriy Vadimovich - doctorul minune, un om minunat. Și dacă el nu este capabil de a restabili ordinea corectă în sistemul de putere, atunci ai avea pe cineva competent să preia „de sus“ Hospital (putrezeste de pește din cap). Așa că fură paskudniki acolo. Nici o altă alegere. Asta Spitalul № 46 (blocada) turnuli, în cele din urmă, un hoț

și acum acolo (I - Martor) - mese de restaurant de-a dreptul. Aceasta este o astfel de aliniere a numărului de spital 23. Și totuși, personalul săraci, probabil, de asemenea, să fie hrăniți cu o masă comună. Bietul băiat. Eu, după cum îmi amintesc, așa că tremură!

Curat, repararea, confort

I-am scris un comentariu în numele pacienților care sunt în prezent în al 23-lea spital unitate de traume. Toate acestea au operat. Femeile își exprimă recunoștința pentru medicii și tot personalul medical al acestui birou. Acestea sunt doar în venerație de medici care au mâini de aur acorda oamenilor o viață fără durere și le-a reveni la o viață normală. Mama mea este în camera de birou. Este doar un fel de fantezie! După o intervenție chirurgicală (de înlocuire a șoldului), într-a lăsat o durere de nesuportat, chinuit-o înainte de câțiva ani. În a treia zi dupa operatie, ea a început încet să meargă! Inainte de operatie mama mea aproape nu a părăsit casa și nici măcar nu vis despre ea, și acum într-adevăr, în viitor, se merge la mare. Și, de altfel, ei de 76 de ani! In 23 medici de spital locul de muncă al lui Dumnezeu. Pacientii din 13 Camera Magnitskaya RI Chetverikova Solominova NM NM NM Kolganova P, a exprimat recunoștința șefului unității trauma Pryuttsu Dmitry Vadimov

ichu, chirurgii Fokin Dmitri Vladimirovici Polyakov și Alexander, asistente medicale USHANOVA Inna Borisovna. Un arc mic la toate dintre ele la pământ! VĂ MULȚUMIM! Trebuie remarcat faptul că toate departamentul de personal medical aparține pacientului, ca oameni nativi. îngrijire excelentă și atenție. Pentru toate acestea vă mulțumesc foarte mult și Dumnezeu le acorde tuturor multă sănătate!
Cu stimă, fiica pacientului Magnitskoy R. I. Lukyanenko IV

Curat, repararea, confort

această instituție nu poate fi numită reabilitare. Pentru pacienții, scaune cu rotile nu este posibil pentru a vizita tratarea apei, deoarece nu există nici un personal și instrumente speciale pentru a ajuta pacientul să se întindă într-o baie! Prostii! Nu vorbesc despre faptul că această procedură este plătită numai! masaj gratuit pentru a obține problematice. Ei explica acest lucru prin a spune că, în starea de un pic de masaj. Dar pentru bani suntem dispuși să lucreze în orice zi! Numărul de proceduri numit - 5, în continuare, la cerere, - să cumpere sau să nu cumpere! Din păcate totul. Ca întotdeauna o idee bună ruinat.

Ce este acest reabelitatsiya pentru pacient de 52 de ani, după o intervenție chirurgicală, în cazul în care în termen de două săptămâni de la terminarea tratamentului și nici o îmbunătățire, realizată prin proceduri 3seansa și tratament suplimentar pentru bani, pe care pacientul și familia sa doar net.Rabotat el nu poate, nici un handicap, ajutor suplimentar pentru a rectifica situația, prea net.Pomogite

lasa un comentariu

de expertiză specifică privind stabilirea

articole similare