1 Spitalul orașului im ​​g

Curățenie, reparații, confort

Medicul șef și medicul departamentului "terapeutic", absolut nu pentru ceea ce primește un salariu! Pentru a urmări astfel de medici este necesar! Aroganta scade! Ei absolut nu doresc să lucreze!
Câți oameni nu s-ar întoarce la capul medicului, toți au trimis-o. Chiar și bunicul meu, bolnav (leșinat și culcat pe coridorul de pe canapea, așteptând rândul său), a refuzat să accepte și nu a ajutat nimic. SHAME și SHAME pentru tine.

Curățenie, reparații, confort

Aflat in al 2-lea urologic otdelenii.Vrach Mamaev Aleksandr Petrovich.Lezhala cu pielonefrita la 1 trimestru beremennosti.Ya foarte multumit de tratament și tot rezultatul lecheniya.Vrach făcut necesar (în opinia mea), pentru a rezolva mea problemy.V umnichki.Vezhlivye-personal mare atent, vă mulțumesc foarte mult pentru toate dintre ele !! Dirt a fost în spital, numai direct de la pacienți și vizitatorii lor. Mulți nu respectă munca medicilor și personalului medical. Tratate în întregime free.All 2 Departamentul de Urologie Multumesc multe.

Curățenie, reparații, confort

Dvs. [cenzurat] medicii needucati au ruinat meu preferat și cel mai drag bunicul explica: In timpul datoria sora miere doar pur și simplu dormit. La acel moment, în timpul somnului a devenit bolnav bunicul meu mult zahăr a scăzut med.sestra senior adormit aproape orice. Doctorul nu a avut timp să ia măsuri la sosire. Drept urmare, DREPTUL meu se uită deja la noi de sus. De la medici există o cerere foarte mare. [Cenzurat]

Curățenie, reparații, confort

Articole similare