4 răspunsuri despre kristel-nunta la adresa санкт-петербург г, подковырова улица, 8

Ea a ordonat în prealabil rochia lui Nolin. A adus la timp - în decurs de o lună. Amenajarea a fost excelent, la recomandarea vânzătorului lăsat rochia în cabina de depozit, care a fost deposedat de ziua lui înainte de emiterea. Ridic rochie 25.07-19.00 (26,07 nunta a fost la 09.00.) Soțul meu și am adus o rochie la hotel și a plecat de afaceri. M-am hotarat sa verific rochia numai la ora 23.00. Și ceea ce am aflat - dantelă RIPE și rochia însăși NU ESTE DENIAT! Era într-un șoc. Nu mai era necesar să se întoarcă și nu mai era timp. Am plâns, și totul sa terminat. Data viitoare ›

Un site atât de ambițios și o dezamăgire totală față de ceea ce am văzut. Există foarte puține rochii, tot ceea ce se măsoară, toate brute, sintetice, în valoare de "cola". Ei bine, e în regulă. Am venit după înregistrare, dar mi-a făcut-o. mai curat. O femeie frumoasă care a făcut tot ce putea. În plus, în cameră era nepotul ei, care solicita periodic atenție. Spune-mi de ce ai nevoie de o înregistrare. Ea a plecat, pierzând timpul.

De la și până la! Călătoria mea la acest salon a început cu 2,5 luni înainte de nunta mea. Mi-a placut foarte mult rochia "Sagin", pe care am vazut-o in revista. Am fost informat că o astfel de rochie nu este disponibilă, dar poate fi comandată și va veni în 3 săptămâni. Ce am făcut. Consultantul nu mi-a cerut mărimea, nu m-am măsurat, am indicat independent mărimea. După patru săptămâni, a apărut o rochie care nu mi se potrivea! Mi sa oferit să comand aceeași rochie de dimensiunea mea, promițând că va veni. Data viitoare ›

Ea a ordonat în prealabil rochia lui Nolin. A adus la timp - în decurs de o lună. Amenajarea a fost excelent, la recomandarea vânzătorului lăsat rochia în cabina de depozit, care a fost deposedat de ziua lui înainte de emiterea. Ridic rochie 25.07-19.00 (26,07 nunta a fost la 09.00.) Soțul meu și am adus o rochie la hotel și a plecat de afaceri. M-am hotarat sa verific rochia numai la ora 23.00. Și ceea ce am aflat - dantelă RIPE și rochia însăși NU ESTE DENIAT! Era într-un șoc. Nu mai era necesar să se întoarcă și nu mai era timp. Am plâns, și totul sa terminat. Data viitoare ›

Un site atât de ambițios și o dezamăgire totală față de ceea ce am văzut. Există foarte puține rochii, tot ceea ce se măsoară, toate brute, sintetice, în valoare de "cola". Ei bine, e în regulă. Am venit după înregistrare, dar mi-a făcut-o. mai curat. O femeie frumoasă care a făcut tot ce putea. În plus, în cameră era nepotul ei, care solicita periodic atenție. Spune-mi de ce ai nevoie de o înregistrare. Ea a plecat, pierzând timpul.

De la și până la! Călătoria mea spre acest salon a început cu 2,5 luni înainte de nunta mea. Mi-a placut foarte mult rochia "Sagin", pe care am vazut-o in revista. Am fost informat că o astfel de rochie nu este disponibilă, dar poate fi comandată și va veni în 3 săptămâni. Ce am făcut. Consultantul nu mi-a cerut mărimea, nu m-am măsurat, am indicat independent mărimea. După patru săptămâni, am primit o rochie care nu mi se potrivea! Mi sa oferit să comand aceeași rochie de dimensiunea mea, promițând că va veni. Data viitoare ›

Articole similare