9 Bursa "Prikoly"

9 Bursa

De ce schimbul conștient complică viața noastră?

Știți că dacă introduceți în mod accidental "FL" cu aspectul rusesc, veți obține "AD"? Schimbul poate deveni exact iad pentru un începător (și chiar experimentat) independent, dacă nu cunoașteți unele dintre subtilitățile lucrării.

Apoi funcționează un alt mecanism. Schimbul dorește:

9 decizii neașteptate, pe care am "încântat" exchangeFL.ru:

La schimb au fost comunități foarte utile și convenabile, în special un chat separat pentru copywriteri, pentru freelanții regionali (Ucraina, Belarus), precum și lista neagră. Acum, toată această bogăție nu este, cel puțin a fost eliminată din meniul principal, lăsând doar întrebările frecvente ale resursei în sine.

Înseamnă "utilizator confirmat", adică cel care a furnizat detaliile pașaportului. De fapt, inovația este de importanță secundară, deoarece mulți liber profesioniști nu lucrează din Rusia, deci nu le va fi posibil să le judecăm legal pentru textul rău sau dispariția cu o plată în avans. De fapt, aceasta este o creștere condiționată a ratingului.

O altă jucărie scumpă din fl.ru, oferă oportunități de creștere în directorul de căutare. Este scump, dar nu oferă clienților în plus - în mare parte oamenii creează un proiect și comunică cu cei care răspund. Clienții independenți rareori caută pe cont propriu.

Crashing nonsens, de la care clienții timizi. Mulți chiar scriu în mod special în proiectele de expresii ca "începe răspunsul cu cuvintele" citiți și înțelegeți ". Răspunsul automat vă scade ratingul în ochii angajatorului, prin urmare, pe baza experienței mele personale, vă recomandăm să mai petreceți timp și să vă răspundeți la favorurile proiectelor.

Destul de inovare de schimb vechi, care nu sunt lipite la copywriteri. Nu am reușit să stabilească un preț standard pentru proiect - fiecare client problemele lor și dorește cineva suficient de 2-3 cadru de aterizare, cineva are nevoie de un opus cu mai multe pagini (dacă doriți să convertiți mai multe pagini 2-3 cadru de vânzare opus abrupt - te aici, vă spun 8 moduri de a reduce painlessly textul cu 30%). Cineva informații structurate de la cineva trebuie să atragă răspunsuri cu privire la interviu Skype, și este tot timpul și efortul. Definirea unui preț clar poate fi în afara de textul obișnuit al blogului.

Acum este posibil ca un mic cost suplimentar deplasa în catalog: aproximativ 300rub am fost oferit de până la 43 de locuri în al 7-lea. Personal, părerea mea este că nu ar trebui să o facă, desigur, cu excepția cazului în care nu au scopul de a face o captură de ecran a unei prezentări cu numele dvs. în super-top și apoi arată clienților prin postarea pe site-ul.

9 Bursa

Articole similare