5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

Lera @ just.wow

Numărul de abonați în Instagram: 13 К

"Nu este un secret faptul că pentru SELFI din sala de sport principalul lucru este o posesie de succes. Dar am întotdeauna dorința de a transmite starea de spirit după antrenament - satisfacția clasei și reflecția rezultată în oglindă. Prin urmare, cel mai frumos SELFI - nu cu o față serioasă, dar cu un pug fericit! Iubeste-te, asta-i tot secretul. "

5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

5 sfaturi despre cum să faci în mod ideal selfies în sala de gimnastică

Ți-a plăcut materialul? Share -

Efectul prezenței: 7 moduri de a trăi "aici și acum"

popular

Întrebări după subiect:

Veți fi interesat

Citiți de asemenea

Cum se gătește dolma: cele mai bune 3 rețete

Dolma este un fel de mâncare populară din bucătăria caucaziană, turcă și greacă, care este o umplutură învelită în frunze de struguri. Dolma poate fi cu orez, carne, pește, legume sau nuci. Am ales trei retete clasice.

9 locuri din seria "Game of Thrones", care poate fi văzută în direct

Sfârșitul celui de-al șaptelea an al seriei populare. Te poți plictisi, revede seria și așteaptă un nou sezon. Și puteți merge într-o călătorie în locurile de filmare. Am găsit nouă astfel de locații - fiecare fan va respira.

Cum m-am descurcat cu supraîncălzire emoțională și am pierdut 80 de kilograme

Înainte de transformarea reală - timp de câțiva ani, Christina Carter sa schimbat dincolo de recunoaștere. Și sa schimbat nu numai pe plan extern, ci și pe plan intern. Fata a pierdut in greutate si a scapat de principalul "vinovat" de exces de greutate - supraalimentarea emotionala. Acum se luptă cu stresul în sala de gimnastică, nu în cafea pentru fast-food.

La Moscova și Sankt-Petersburg a fost lansat un program de prevenire și reabilitare

În cadrul campaniei, vor exista diagnosticări gratuite și instruirea rudelor pentru îngrijirea adecvată a pacienților.

Articole similare