116 Recenzii de la patio la moscow, Gagarinsky, Leninsky Prospekt, 68

Situat la un restaurant din sud, în centrul comercial Global City. Totul a fost bine până au adus cecul. Naeli pentru 3000 de ruble. Cu toate acestea, cecul de mai jos a fost tăiat strâns cu o mână, astfel încât a fost evident că textul a continuat și a fost indicată o anumită reducere. Aveam nevoie de o verificare a unui casier pentru ca un raport să funcționeze, pe care ospătarul, să zicem atât de non-rus, nu și-a putut permite, a mințit în mod flagrant că era el. După o altă dispută și dovezi în contrariul, el a purtat o bucată de hârtie, pe care casierul o dă afară. Data viitoare ›

Aproximativ o lună în urmă au fost în această instituție din Ivanteyevka. În avans, timp de 3 zile, ați rezervat o masă mică într-o zonă de fumat și ați lăsat o plată în avans. Ajungem în ziua numit, și se pare că tabelul din zona de fumat este ocupat, dar am pus în zona de nefumători, cu cuvintele - poate fuma în zona de fumat, dacă vrei, spun ei, suntem pe o masă specială. Totul ar fi bine, dar tonul deputatului. directorul ne-a stârnit indignarea. Ea ne-a vorbit ca și cum nu ar interesa dacă ne place sau nu. În general, seara. Data viitoare ›

Il patio este un restaurant frumos al bucătăriei italiene. Pentru un preț adecvat, puteți mânca paste cu fructe de mare, pizza fierbinte sau o salată delicioasă. Este convenabil ca restaurantul din centru - întotdeauna să mergeți pe drumul spre unul dintre muzeele fine din orașul nostru sau pe drumul spre casă de la ei. Serviciul aici este întotdeauna plăcut și atmosfera este confortabilă. Singurul negativ - seara, la sfârșitul săptămânii, este zgomotos.

Am mers la Il Patio pentru masa de prânz, am ales supa minestrone, ratatouille și suc de portocale. Numai 350 de ruble pentru această plăcere. Porțiuni pentru o femeie cu un apetit bun la vremea aceea, un bărbat poate avea nevoie de mai mult. Singurul negativ - trebuie să cumpărați suplimentar pâine, s-ar putea atașa la supă, ca și pentru mine. Ne-a servit cu promptitudine, deși oamenii erau mulți, aparent prânzul aici este foarte popular.)

Deși viteza de serviciu și disponibilitatea sălilor pe mese sunt lame, Ilpatio este unul dintre restaurantele mele preferate. Avantajele sale sunt o cameră curată, amabilitatea personalului și bucătăria italiană prezentată în mod adecvat. Pastele au încercat aproape totul, cu excepția neri, nu mă pot uita în mod normal la spaghetele negre. Dar restul excelente și, mai important, gustul fiecărui tip de condimente diferite și saturație și aditivi la pasta (mă refer carnea acolo, creveți, midii) sunt întotdeauna bune.

Antipast și sortimentul de cârnați în Il Patio Vă recomandăm tuturor! Deși în restaurante, în experiența mea, în toate, există prea aglomerat, din cauza a ceea ce chelnerii și bucătarii încep să fie amânată, cu toate acestea, aici este gustos și confortabil, liniștit într-un fel. În plus față de gustările preferate, luăm adesea pizza, mâncăm într-un restaurant sau luăm cu noi. Cel mai delicios - brand Ilpatio, grătar și pepperoni! În plus, cel puțin să ia bere, chiar vin, în starea de spirit, totul este foarte vrednic de gust și de calitate.

Astăzi, fiul meu a decis să meargă după ce a vizitat cinema, chiar am vrut să mănânc. A fost 16:30, se pare că timpul nu este un pranz, dar vizitatorii au fost destul de multe. După ordine, au durat 35 de minute pentru a aduce bruschetta. Nu sunt prajite și nu uscate bucăți de pâine pe care se aflau tomatele tăiate. 2 bile, măsline cu usturoi și cele mai fine, felii transparente de pâine. Apoi au adus tagliatelli cu șuncă și ciuperci, și pastele fiului său (Kazarechche cu curcan, platane) cu curcan și legume. Să începem cu vasul meu. Data viitoare ›

Am decis să mă răsfăț după muncă, am comandat o pizza pizza și o salată de arugula cu creveți în Ile Patio. Mi-a plăcut cu adevărat salata, ciupercile bine prajite, frunzele proaspete de rucola, brânza delicioasă, cantitatea normală de creveți și nucile de pin pentru piquancy. Trebuie să încercăm să facem acest lucru pentru următoarea vacanță, să știe exact ce se întâmplă în umplere), de asemenea, plăcut pizza, aluat subțire, o mulțime de topping-uri, compozitie mare, plus suficient pentru a hrăni chiar soțul ei! Ei nu dau repede, dar sunt sănătoși.

Situat la un restaurant din sud, în centrul comercial Global City. Totul a fost bine până au adus cecul. Naeli pentru 3000 de ruble. Cu toate acestea, cecul de mai jos a fost tăiat strâns cu o mână, astfel încât a fost evident că textul a continuat și a fost indicată o anumită reducere. Aveam nevoie de o verificare a unui casier pentru ca un raport să funcționeze, pe care ospătarul, să zicem atât de non-rus, nu și-a putut permite, a mințit în mod flagrant că era el. După o altă dispută și dovezi în contrariul, el a purtat o bucată de hârtie, pe care casierul o dă afară. Data viitoare ›

Aproximativ o lună în urmă au fost în această instituție din Ivanteyevka. În avans, timp de 3 zile, ați rezervat o masă mică într-o zonă de fumat și ați lăsat o plată în avans. Ajungem în ziua numit, și se pare că tabelul din zona de fumat este ocupat, dar am pus în zona de nefumători, cu cuvintele - poate fuma în zona de fumat, dacă vrei, spun ei, suntem pe o masă specială. Totul ar fi bine, dar tonul deputatului. directorul ne-a stârnit indignarea. Ea ne-a vorbit ca și cum nu ar interesa dacă ne place sau nu. În general, seara. Data viitoare ›

Articole similare