10 Fapte pe care nu le știai despre porecla soției, cronicarul

În ciuda faptului că Natalia Klichko a devenit prima doamnă din Kiev, se știe puțin despre ea în Ucraina. Există mai multe vorbe despre soțul ei - atlet, politician, și acum chiar și primarul Moscovei Vitali Klitschko.

Cu toate acestea, Natalia însăși, care a lăsat o carieră de succes de dragul familiei, nu este în nici un caz un șoarece cenușiu. Deci, faptele din viața soției lui Klitschko, despre care nu știai.

Atlet, model și frumusețe justă

Părintele Natalia Egorova (numele de fată al soției Klitschko) a admis o dată că cel mai tânăr fiica lui a fost un lider copil. În cea de a doua fata de gradul ea a fost fascinat de gimnastica, iar apoi a devenit implicat în înot sincron.

În ciuda sporturilor serioase, Natalia nu a neglijat studiile, nu a fost un elev excelent, dar părinții ei nu s-au rușinat pentru bunăvoința lor sigură.

Despre fiica părinților Nataliei Klitschko spun că știe cum să se apere pentru ea, este posibil ca acest personaj să trăiască și să mituiească în viitorul Vitaly.

Mod de ieșire asemănător modelului

A fost datorită modelului său de lucru Natalia și sa întâlnit cu Vitali Klitschko. Sa intamplat la concursul "Black Pearl". Femeile apropiate spun că atunci nu era interesată de box și și-a imaginat foarte vag ce este acest atlet.

Deci, în viitorul primar de la Kiev Natalia a văzut un om interesant, nu un atlet faimos.

„Acnee ma văzut o dată pe podium și a uimit o lungă perioadă de timp el a fost în căutarea pentru mine abordare, dar prima dată când avem practic nici un contact am știut că era genul de tip care mi-a placut, si toate - .. poveste de dragoste a declarat Natalia cu soțul ei bigmir. net -. El a început să vină aproape toate spectacolele cu participarea mea și, de regulă, a avut loc în primul rând și pe parcursul prezentării nu a luat ochii de pe mine ..

Apoi au început să transfere de la el buchete de flori mari și oferă să se întâlnească. Dar nu m-am grăbit. Sincer, acest mare om, așa cum părea atunci, a fost impresionant, ma făcut să am sentimente conflictuale. Am încercat să nu privesc de pe podium până la hol, dar dacă ochii noștri s-au întâlnit, genunchii mi-au tremurat.

Și într-o zi, când am primit din nou invitația, undeva în jumătate de an, am fost de acord. Ne-am întâlnit într-un restaurant, era o companie mare veselă. Trebuie să spun că este imposibil să fii trist cu Vitalik. Unde este, mereu o glumă, un râs. Într-un cuvânt, în acea seară, pentru prima dată în șase luni, după ce am vorbit cu Klitschko, mi-am dat seama că nu mă tem, dar îl iubesc ".

Fotografia sursă a Natalia Klitschko Vkontakte

Klitschko a bătut pe iubitul mirelui

Puțini, care știe, dar Natalia sa bucurat de popularitate cu bărbații și la momentul cunoașterii cu Vitali a avut un prieten. Potrivit zvonurilor, cuplul a fost chiar să semneze, dar soarta și-a făcut corecțiile ...

Cu omul de afaceri Evgeni din Kiev, chiar și părinții fetei erau chiar familiari. Relațiile lor păreau grave, dar au câștigat sentimentul pentru Vitali Klitschko. În plus, boxerul a obținut Natalia timp de șase luni.

Căsătoria este, dar nu a existat o nuntă?

După pictura, Klitschko a zburat în Germania pentru o luptă importantă, deci nici sărbătoarea, nici nunta nunții cuplului nu erau de fapt acolo.

Natalia încă mai visează să repete ceremonia de nuntă, așa cum se obișnuiește să faci în străinătate. De data aceasta, o femeie vrea să poarte o rochie frumoasă și văl.

Între timp, rudele și prietenii se așteaptă ca ei să se căsătorească uneori.

Politica este mai înspăimântătoare decât boxul

Asta crede Natalia Klitschko. Dar mama boxerului are o părere diferită. Cu toate acestea, în parlament sunt cu greu oameni curajoși care sunt pregătiți să lupte împotriva fiului său. Și în inel sunt acelea.

Fiul băiatului Klikko nu arată online. Prin urmare, după fiecare luptă, Natalia a sunat în primul rând pe soacra ei și a spus cum a mers.

Copiii nu au fost chemați din întâmplare

Pentru alegerea numelor pentru copiii lor, Vitaliy și Natalya au venit cu o creație. Fiul cel mai mare a numit fiul mai mare Yegor-Daniel în onoarea numele de mama a mamei - Egorov.

Fiica lui Elizabeth-Victoria și-a luat numele pentru totdeauna. Victoria înseamnă "victorie". Și Vitaly în ziua de naștere a copilului a câștigat un duel cu boxerul american Larry Donald.

Se zvonește că cel mai tânăr Maxim nu este numit doar. Potrivit zvonurilor, cuplul a dat numele fiului în onoarea boxerului german Max Schmeling.

Am împlinit visul soțului meu

Natalia a împlinit visul soțului ei. Se pare că Klitschko a dorit întotdeauna o familie mare, în care 3 copii vor crește.

Apropo, Vitali a fost prezent la prima naștere a iubitului său și chiar a tăiat cordonul ombilical al primului lor născut. Dar cel mai tânăr fiu Klitschko este un adevărat erou. Maxim sa născut cu o greutate de 4,2 kg.

Acum ea este și cântăreață

Apoi Vitaly a surprins spectatorii cu chitara, iar Natalia a cântat piesa "Shaggy Bumblebee".

„Am fost pe o scenă mică într-un club de jazz, eu sunt foarte fericit pentru a lucra la tine pentru a se dezvolta.“ - a recunoscut în timp ce într-un interviu cu Natalia Klitschko.

Ea însăși a scris versuri și muzică pentru trupa, dar colectivul soției lui Klitschko nu a devenit popular și acum nu se știe ce soartă i-ar fi afectat.

Prima doamnă

Dar soția viitorului primar al capitalei nu a dat niciodată motive să se îndoiască de credincioșia ei față de soțul ei. Natalia preferă să aibă încredere în soțul ei și să nu acorde atenție zvonurilor și bârfei. Și trebuie doar să ghici ce eforturi are această răbdare și răbdare.

Stil și preferințe

Natalia preferă să nu atragă prea multă atenție. În Odnoklassniki era chiar înregistrată sub numele de fată. De asemenea, femeia nu are încredere în îngrijirea copiilor ei, dar ea o face singură.

În ciuda modelului trecut, în viața obișnuită, soția lui Klitschko preferă un kazhual sportiv. De regulă, ea preferă marca Ed Hardy.

10 Fapte pe care nu le știai despre porecla soției, cronicarul
10 Fapte pe care nu le știai despre porecla soției, cronicarul
10 Fapte pe care nu le știai despre porecla soției, cronicarul
10 Fapte pe care nu le știai despre porecla soției, cronicarul

Articole similare