8 Feedback-uri despre evenimentul norocos de la moscow, gagarinsky, prospectul Leninsky, 68

O, fete, toată lumea știe, mai ales cei care se angajează să se pregătească singură pentru nunta, că este HEAVY. Un imens loc luminos în acest proces am avut un salon de nuntă "Eveniment fericit" (Moscova, Leninsky Prospekt, 68/10, Universitatea din m. Profsoyuznaya). Tel. (495) -930-9970) Am o mărime mare a vârfului, o spate mare, așa sânii, mâinile pline, e greu să ridic, banii sunt păcat, dar vreau să fiu cel mai mult! Sa dus la un salon special pe Leninsky Prospect, a intrat în curtea casei. Data viitoare ›

magazin minunat: o selecție largă de rochii și accesorii, plus tot felul de lucruri mici necesare (decorare pentru autoturisme, prosoape, pahare tineri casatoriti, etc ...), și, mai important, un personal prietenos și servicii de calitate. Prețurile nu mușcă, în ciuda faptului că alegerea este foarte bogată. Îmi doresc ca fiecare mireasă să găsească exact rochia pe care o visează!

Un salon minunat! Servicii excelente. În plus față de o rochie superbă (voaluri, mănuși și genți de mână), ea a găsit totul acolo: pantofi, bijuterii, bijuterii pentru mașini și multe altele. Vă sfătuiesc să mergeți acolo. Și prețurile nu mușcă.

Mi-a plăcut foarte mult site-ul dvs. Și puteți obține catalogul și prețul. Nunta nu este foarte curând, dar aș dori să o obțin cât mai curând posibil. Rochii - un farmec pentru o lungă perioadă de timp nu au văzut astfel.

Bună ziua! Despre showroom-ul dvs. numai comentarii pozitive, a placut modelele postate pe site, vă rugăm să trimiteți un nou catalog și lista de prețuri, și apoi, nunta în curând.))) Vă mulțumesc în avans.

Buna ziua tuturor! Am doar o nuntă în vară, am cumpărat deja o rochie în "Happy Case". Mai aproape de chestiune, mă duc să-l conduc în jurul figurii. Salonul este super. Vă recomand.

Articole similare