85 Comentarii privind sprijinul social la москва, покровское-стрешнево, Волоколамское шоссе, 116

Bunica mea, având în vedere vârsta ei înaintată, este deja foarte greu de mișcat. Doctori, spitale, toate acestea am trecut. Acum folosim serviciul dropper la domiciliu. Îi dau bunicii o picătură, chiar în casa noastră, nu trebuie să o duci nicăieri. Economisiți bani și timp! Este bine că există un astfel de serviciu de patronaj. Pentru care suntem foarte recunoscători N. N. Kulkov

Îmi exprim recunoștința deosebită față de Nikolai Pavlovich Kulkov pentru crearea unui astfel de serviciu medical! Personal excelent! Respectați cu bunătate bolnavii (în acest caz minciuna) și rudele înseși! Și, cel mai important, pentru a începe cu momentul în care o asistență medicală intră în casă, ea trece testul și numai după aceea se încheie contractul! Prețurile sunt fixe și nu se termină! Și dacă trebuie să dețineți cursuri complet gratuite pentru a vă îngriji de astfel de pacienți! Multumesc!

Soției să dea naștere într-o lună, iar tatăl ei a suferit un atac de cord. Trebuia să angajez o asistentă medicală în spital. Dar ea sa uitat după el bine, soția lui a venit să-l vadă, a fost mulțumit. Mă bucur, pentru că nu se poate îngrijora, și chiar mai mult, mai dă naștere înainte de timp. Dar asistenta este foarte profesionistă, pe lângă faptul că și-a protejat socrul de rujul rusesc și a creat condiții confortabile pentru el în spital. Acum știu unde să mă duc, dacă interzice Dumnezeu, ce se va întâmpla părinților mei.

În nici un caz nu i-ar sfătui pe Voronovici Galina să intre în contact cu asistenta din Donetsk, în vârstă de 55-58 de ani, pur și simplu nu-mi amintesc. Pe scurt, nu poți descrie: atitudinea nepoliticoasă față de bunica bolnavă întinsă și complet neajutorată, în timp ce ea continuă să-i spună că "se încrede după ea". A lucrat aproximativ o lună, a schimbat gloria lui Dumnezeu și apoi nu imediat. Nu au putut să scape, nu și-au luat lucrurile din apartament timp de 3 zile. În a doua zi după sosirea unei noi asistente, ea a vrut să rămână și a intrat într-o stare de intoxicare. Scriu sms pentru mine (nepoata). Data viitoare ›

Asistentele sunt adevărați călugări, mi-au interzis să-mi hrănesc tatăl cu bunătăți. El a avut o insultă la bătrânețe, diabet, dar, cel mai rău, demență. Am suferit o durere și am decis să angajez o asistentă medicală. Îi aduc dulciuri, uneori pizza, dar asistenta aproape se duce într-o bătaie cu mine: ca, nu poți să-i dai alimente. S-ar putea să rămână foarte puțin, să-l pot răsplăti sau nu? Femeile fără suflet și fără suflet, nu înțeleg că și el dorește să mănânce delicios, chiar dacă el era deja la 80 de ani.

Despre asistenta medicala, nu pot spune nimic gresit, dar trebuie sa ma gandesc la reducerea pretului. Este imposibil să dai atât de mult pentru plecarea ta! M-am uitat la site, 9 ore de lucru 105 ruble. Am sunat la 1050 de ruble! Zero pe site-ul nu a observat. M-aș fi așezat, dar tata foarte tare și nu pot să învăț cum să tratez ulcerații de presiune. Dar asta nu înseamnă că trebuie să lupți la prețuri exorbitante. Vecina a promis că va căuta o taxă mult mai mică.

Bunica mea, având în vedere vârsta înaintată, este deja foarte dificil de mutat. Doctori, spitale, toate acestea am trecut. Acum folosim serviciul dropper la domiciliu. Îi dau bunicii o picătură, chiar în casa noastră, nu trebuie să o duci nicăieri. Economisiți bani și timp! Este bine că există un astfel de serviciu de patronaj. Pentru care suntem foarte recunoscători N. N. Kulkov

Îmi exprim recunoștința deosebită față de Nikolai Pavlovich Kulkov pentru crearea unui astfel de serviciu medical! Personal excelent! Respectați cu bunătate bolnavii (în acest caz minciuna) și rudele înseși! Și, cel mai important, pentru a începe cu momentul în care o asistență medicală intră în casă, ea trece testul și numai după aceea se încheie contractul! Prețurile sunt fixe și nu se termină! Și dacă trebuie să dețineți cursuri complet gratuite pentru a vă îngriji de astfel de pacienți! Multumesc!

Soției să dea naștere într-o lună, iar tatăl ei a suferit un atac de cord. Trebuia să angajez o asistentă medicală în spital. Dar ea sa uitat după el bine, soția lui a venit să-l vadă, a fost mulțumit. Mă bucur, pentru că nu se poate îngrijora, și chiar mai mult, mai dă naștere înainte de timp. Dar asistenta este foarte profesionistă, pe lângă faptul că și-a protejat socrul de rujul rusesc și a creat condiții confortabile pentru el în spital. Acum știu unde să mă duc, dacă interzice Dumnezeu, ce se va întâmpla părinților mei.

În nici un caz nu i-ar fi sfătuit pe Voronovici Galina să intre în contact cu asistenta din Donetsk, în vârstă de 55-58 de ani, nu-mi amintesc exact. Pe scurt, nu poți descrie: atitudinea nepoliticoasă față de bunica bolnavă întinsă și complet neajutorată, în timp ce ea continuă să-i spună că "se încrede după ea". A lucrat aproximativ o lună, a schimbat gloria lui Dumnezeu și apoi nu imediat. Nu au putut să scape, nu și-au luat lucrurile din apartament timp de 3 zile. În a doua zi după sosirea unei noi asistente, ea a vrut să rămână și a intrat într-o stare de intoxicare. Scriu sms pentru mine (nepoata). Data viitoare ›

Asistentele sunt adevărați călugări, mi-au interzis să-mi hrănesc tatăl cu bunătăți. El a avut o insultă la bătrânețe, diabet, dar, cel mai rău, demență. Am suferit o durere și am decis să angajez o asistentă medicală. Îi aduc dulciuri, uneori pizza, dar asistenta aproape se duce într-o bătaie cu mine: ca, nu poți să-i dai alimente. S-ar putea să rămână foarte puțin, să-l pot răsplăti sau nu? Femeile fără suflet și fără suflet, nu înțeleg că și el dorește să mănânce delicios, chiar dacă el era deja la 80 de ani.

Despre asistenta medicala, nu pot spune nimic gresit, dar trebuie sa ma gandesc la reducerea pretului. Este imposibil să dai atât de mult pentru plecarea ta! M-am uitat la site, 9 ore de lucru 105 ruble. Am sunat la 1050 de ruble! Zero pe site-ul nu a observat. M-aș fi așezat, dar tata foarte tare și nu pot să învăț cum să tratez ulcerații de presiune. Dar asta nu înseamnă că trebuie să lupți la prețuri exorbitante. Vecina a promis că va căuta o taxă mult mai mică.

Articole similare