100 de întrebări pentru comunicarea orală sau scrisă în Englishart of learning int ltd

Cursuri de limbi străine

  • Școala de vară pentru liceenii din Londra (16-17 ani) - pregătire pentru intrarea în universități din Anglia
  • Tabără de vară pentru copiii de vârstă școlară (14-17 ani), în Londra, într-un campus modern de pe Templul Docklands
  • O școală unică de limbi străine pentru elevii pregătiți pentru examenele IELTS, CAE, FCE (13-17 ani)
  • Academia de Baschet Ardmore și engleza pentru elevi (9-17 ani) în Anglia, Petersfield
  • Cursuri de limba engleza ieftine in Paddington
  • Academia de Fotbal Ardmore și engleză pentru elevi (9-17 ani) în Anglia, Lidington
  • Engleză pentru tineri și adulți în orașul minunat Exeter, Anglia (16+)

Feedback de la clienții noștri

"Am auzit de cluburile care vorbesc mult timp, dar mi sa părut ciudat. Nu am înțeles despre ce se poate vorbi cu străinii și chiar în engleză. Cu toate acestea, prima sesiune ma implicat din primele minute. În astfel de conversații aveți nevoie de un centru de formare, luminos și fervent. Shawn, vorbitor nativ, a fost asta. Într-o chestiune de secunde, el a atras toți participanții într-un singur joc. Vă mulțumim Sean, pentru plăcerea de a comunica mulțumită Irene pentru următoarea împingere a zonei de confort pentru un picaj dulce într-un cadru nefamiliare am lucrat în mod individual cu un profesor australian, dar experiența de grup este importantă și are nevoie, împreună cu alte practici. Mă bucur să continui. Mulțumiri organizatorilor »

Ekaterina de la Moscova, 33 de ani

Anastasia (fiul de 11 ani)

cursuri online pentru elevi cu o englezoaică în grupuri mici și clase on-line individuale cu o englezoaică de aur „Apropo, am uitat să spun că școala de limba engleză, în al treilea fiu trimestru a fost de 5. A doua a fost de 3, deci pentru un an itogovaya- 4 Efectul este evident! Mulțumesc »

cursuri online cu o englezoaică pentru copii nivel elementar: „Cu toate că fiica mea este prima lecție pe aproape că nu au înțeles ce se spunea, dar ea a plăcut lecția pentru că era umor și o atmosferă prietenoasă“

Cursuri online pentru elevi cu o engleză în mini-grupuri: "Pentru o mulțumire deosebită. El a lăsat lecția și urechile lui au râs. Copilul este foarte mulțumit. Mulțumesc, aceasta este o practică inteligentă. Vrem să învățăm. "

curs online pentru copii cu o englezoaică: „Materialul care dă Jacqueline diversă, mi se pare că el le interesen.Da, progresele pe care le-am observat, de asemenea, după o lună de formare de 2 ori pe săptămână. Și fiul însuși simte asta ".

Curs online „Engleză prin auto-dezvoltare“: „A existat un timp foarte ocupat când Leonora (englezoaică) a intrat în cursul de limba engleză nashegoonlayn yazyka.Eto și brusc a fost pe de altă parte activat imediat ascuns soobrazhalka cunoștințe a câștigat o reticență de a fi prins dor de o oportunitate comunicarea cu nativii. Ar fi frumos să ai astfel de "surprize" - sunt foarte încărcați. "Mai mult

Desigur, semi-online „engleză prin auto-dezvoltare“: „Sistemul, care a fost inventat pentru studiu: Grupa + lecție individuală, este foarte eficient pentru mine. Puteți vedea unde vă aflați, cum merge dinamica grupului nostru și pur și simplu cu plăcere să vorbim despre viață cu colegii noștri colegi în limba engleză. Și tot ceea ce sa dovedit a fi dificil pentru învățarea în grup, puteți trece individual. "Mai mult

Cursul online semi-individual "ENGLISH THROUGH SELF-DEVELOPMENT": "Cel mai important lucru care mi-a oferit lecții cu Art of Learning International este gustul pentru engleza. Nu știu cum să explic acest lucru, dar mi-a plăcut engleza și, în general, am vrut să învăț limbi străine. Diferite ... Citește mai mult

Articole utile

Articole similare