24 Rechemarea plafoanelor unei economii la Moscova, nagatino-grădinari, autostrada Varșovia, 39

Ați făcut tavanul după cum este necesar și modul în care aveți nevoie de el! Ascultă-l pe client și încearcă să-l facă așa. Face 1 camera de un film scump, a decis să pună în dormitor mai frumos, dar pe coridorul făcut fotografia cerul pe tavan - foarte original, frumos, cu o iluminare din spate, pe care am fost sfătuiți în economia plafon arată foarte original și realist!

La noi în casa privată a fost făcută o reparație, cu un tavan, problema a fost într-o singură cameră, a început să curgă și bucata de tencuială a căzut. La inceput, se gandeau sa faca un nou tencuiala si ceva interesant pe tavan, cum ar fi plasticul, si apoi sa hotarat sa faca doar plafonul stretch si sa nu zambeasca capul. În general, a venit la noi "Plafoane economie" și timp de 2 ore a făcut acest "plafon" reparații normale! Foarte rapid și foarte atent, aliniat, tras - frumusețea acum.

Soluții foarte luminoase de design pot face, asigurați-vă de exemplul dormitorului său. Soțul meu a vrut doar să întindă filmul bej și să nu se arate, am cerut câteva experimente și mi-am ordonat eu însumi. proiectant explicativ prins în economia de tavan, a făcut un iluminat foarte original, în tavan, 2 nivele și accesorii indiene interesante luat, care este potrivit doar perfect în est nostru interior. Gust foarte bun, mulțumit complet, nici măcar nu visez că aș fi mulțumit de plafonul din cameră mai mult decât orice altceva!

Îmi exprim mulțumirile mele deosebite managerului, pe care totuși l-am reusit să intru în sistemul de reduceri pentru clienții obișnuiți și să obțin un produs destul de bun, cu un discount bun! A treia oară când iau plafoanele, prețurile sunt excelente, dar acum, ca un client obișnuit, am cerut o altă reducere de 5% pe tavan și 50% pe fitinguri! Un pic de curs, dar totuși foarte frumos că apreciază clienții lor loiali și este deschis dialogului. Cu siguranta voi lua mai multe plafoane, pe langa faptul ca sunt inca cele mai bune.

Alegeți un film pentru 180 de ruble, lucios, ca și puțin costisitor, dar a fost cel mai simplu, nimic special, ca să spun așa. Apoi a vrut să ia, dar dat pe companie „Plafoane ieftine“, recenzii le-a onorat, sa uitat la prețul - 145 ruble, același film pe care am urmarit! Comandat de la ei, acest preț, de asemenea, cu livrare la casa a fost deja. În general, un pic a primit lumină. Într-o altă cameră au rezervat pentru 180 de ruble-un film, dar era deja elegant și film mat dens, care este tot de 250 Urmatorul ›

Plafonul a fost tras foarte frumos și rapid, iar filmul sa dovedit a fi mult mai ieftin decât pretutindeni, de aceea au decis să scrie un răspuns pozitiv la ei. Este bine că mai avem cei care sunt puțin orientați către clienți și nu încercați să distrugeți cât mai mulți bani posibil. La un pret de 140 de ruble pe film, au reusit sa faca o reducere buna la accesorii, sunt complet multumiti de tot. Apropo, filmul este bun, asta este ceea ce înțeleg luciu, ca și cum o oglindă.

Raportul preț / calitate este foarte bun, sunt de acord cu recenziile anterioare. Dacă avem un film normal de 280 de ruble, chiar greu de găsit, practic pentru 300 de scări totul, atunci aici pentru 140 de ruble. se poate găsi o opțiune normală. Eu personal am luat un negru mat (nu stiu de ce), filmul este in general cool, arata chic. Desigur, acum mi-ar placea mai degraba maro, sau chiar mai usoara, in zadar a luat una foarte negru, sunt cateva ferestre in camera, pare prea inchisa. Dar tot materialul este normal, prețurile prea, instalarea este rapidă și ordonată - o puteți recomanda!

Vad ce bani a plătit! Plafonul în dormitor și sala de ordonat, format din 2 piese pentru o zi, unul din film mat, o altă lucios - rezultatul unei foarte multumit, ambele arata bine, primul nivel pentru a face lumina celui de al doilea bit și iluminarea făcută între banda dioda - frumusețe, ca o navă spațială. A lucrat mult timp, sa descurcat bine și frumos, nu a făcut nici măcar nimic. După ce comanda mea la plafonul stabilit în sala a trecut exact 4 zile, foarte repede făcut, nici măcar nu se aștepta, bine făcut.

Articole similare