5 SMS-uri zakadrit capabil Femeie nefamiliare

„Am să-ți spun ceva în încredere.“

De ce este SMS-uri pentru seductie?

Se aruncă în atmosferă de mister, vă prezentăm în rolul unui agent secret, și - complicele tău. Deci, ai deja ceva în comun.

Și ce ar trebui să urmeze acest SMS?

Fie că acceptă oferta de locuri de muncă pentru a juca un joc de rol, și este rece, sau nu este un răspuns direct. În orice caz, veți înțelege imediat intențiile ei. Și atunci este posibil veți avea nevoie de o grămadă de jucării cu propriile lor mâini.

„Am decis să trimită un SMS secret pentru a cere o bruneta frumoasă, dacă ea ar continua să vorbească cu mine un secret.“

Ce bun este SMS-uri?

Se spune totul în mod direct. M-am simțit starea de spirit erotic, trebuie doar să cârlig o fată.

Și ce ar trebui să urmeze acest SMS?

Ca o regulă, este da sau nu, răspunsul vine destul de repede. Fetele de multe ori întreba din nou de ce conversația „secretă“. Și apoi poți să-i spui că nu le place să dezvăluie planurile lor ...

„Da sau nu?“

În ea se află deja răspunsul. Este necesar să se facă o alegere: fie A sau B. Este simplu și eficient.

Și ce ar trebui să urmeze acest SMS?

Dacă ea răspunde da, „OK, e în regulă că ați fost de acord să ia parte la experimentul sociologic." Puteți face acest lucru o propunere de căsătorie

„Excelent. Nu pot sta fetele care nu le place să joc de noroc. Un punct în banca ta de porc. Marcat 10 ... "

Dacă răspunsul ei nu este:

„Acesta este răspunsul corect la întrebarea:“ „! În acest caz, nu te voi chinui“ Vrei să aștepte trei zile înainte de a începe să te seduce prin SMS

În cazul în care va răspunde „da sau nu ce?“, Înseamnă că aveți de-a face cu o femeie fara imaginatie, nu este gata pentru a începe un joc cu tine. Ea prea zamorochennye ...

Dacă ea răspunde: „Da, dar cu condiții ...“ sau „Da, dar numai duminica,“ are sens să continue! Adapt formulările lor, în funcție de răspunsul.

"Maximum 5 minute"

De ce este SMS-uri?

Se deschide. Acum, nu este clar care durează 5 minute. Dar, desigur, primul gând este despre sex: ce oră va fi capabil să reziste. Era despre această fată și cred.

Și ce ar trebui să urmeze acest SMS?

Dacă ea a fost interesat să afle mai multe, ea a întrebat, „5 minute pana la asta?“ Și de fiecare dată, un răspuns pozitiv, acesta va fi mai aproape de tine, pentru a lua regulile de joc. Poziția de lider în acest interviu pentru tine ...

Unele dintre fete răspund imediat să-l foarte sexy:

„Ce, toți? Nu de mult prea mult timp, draga mea! "

În puterea de a continua conversația în acest sens: „Oh, ești drăguț ... Aceasta este, de obicei timpul maxim este nevoie de mine pentru a avea orgasm ... Înțeleg că ești foarte ocupat, așa că nu îndrăznesc să vă păstrați mult timp. Dar totuși, eu nu m-ar deranja pre-bea un pahar de vin, ei bine, știi ... "

„Bună, ce mai faci ...?“ Și aceste cuvinte atașat fotografii pisici, câini, muscata ... Nu contează ce, faptul că nu avea nimic de a face seductie.

O fată nedumerit răspunzi, „Ce este?“:

„La naiba ... Într-adevăr, am trimis o fotografie, ceea ce însemna mama mea? Este păcat că nu ai primit namila ... a trecut în 10 minute! "

După 10 minute, indiferent de reacția fetei să-i ceară afară! Dacă ea iubește astfel de glume vulgare, și nu se simt inconfortabil vorbesc despre h lor *** nu, orice se poate întâmpla!

articole similare