5 semne pe care le intalnesti cu dobitocule

Nu contează dacă tâmpitul tip, prin definiție, sau numai în legătură cu tine, există câteva semne clare pe care le întâlnești cu acest tip particular. Și noi nu vorbim despre semne evidente, cum ar fi pur și simplu grosolănie și umilire, dar de o chestiune mult mai subtilă: intuiție și sentimente.

1. Devii arate mai rău

Nu contează atunci când te ridici, cât de mult make-up pe tine impune unele styling si manichiura face - într-o relație cu el de multe ori vă simțiți obosit, ochii tăi și-au pierdut luciul lor cu adevărat fericit și autentice lumini zâmbet up fata ta mult mai rar decât înainte. In cazuri extreme, zâmbetul se transformă într-un rânjet sub titlul „Eu vă spun:“ Totul este bine „și lasă-mă în pace te de la mine!“

2. În prezent starea de spirit dvs. „leagăn“

Acesta vă aruncă de la o extremă: că într-adevăr fericit, profund nefericit. Perioadele de fericire nu dureaza mult, dar ceilalți ... Te simți tremurînd plăcere atunci când apare pe orizont și suferă, în cazul în care nu are loc pentru o lungă perioadă de timp. Încercați să extindă întâlnirea sau conversație, în cazul în care doar un pic mai mult pentru a vorbi cu el, și el permite doar prin har pentru tine, mai degrabă decât pentru a căuta un subiect de conversație.

3. Esti nervos si nu se simt calm

Nu ești sigur că el simte în același fel în care faci. Încercarea de a controla situația în mod constant știu unde este și cu cine, numai pentru că nu este sigur că el va spune adevarul. Adânc în jos, te simți că el - nu a ta. El nu se grăbește să vină să lucreze mai repede la doar să fie împreună, nu caută oportunități de a face timp pentru o întâlnire, dar pur și simplu intră în programul meu.

4. O vrei mai mult și mai des decât el va

Inițiativa îmbrățișarea, sărutul și chiar și o mai mare intimitate vine de la tine, nu de la el. Nu, desigur, el vrea de asemenea sa, și nu deranjează timpul petrecut cu tine, dar tu simți că dorința de a stăpâni este într-adevăr mai mare decât a lui.

5. Ai sentimentul constant pe care îl poți pierde

După toate furie sau manifestarea lui de flash-uri de caractere te du-te înapoi în jos și să încerce să se împace pentru situația. Chiar dacă simți că avea dreptate. Și toate pentru că panica frica: fiecare cearta poate fi ultima. Și astfel încât de fiecare dată mai mult și mai flexibil, semnarea lui mandat de propria moarte pentru viitor - să îndure.

Semne, desigur, mult mai mult, și totul doar presupunerile și intuiția sa, dar știm cu toții: un om bun cu o femeie cu flori boule - lâncezește. Și tu flori sau Withers, draga mea?

articole similare