5 celebrități care nu fac epilarea intima

5 celebrități care nu fac epilarea intima

70, când vegetația completă în zona inghinală a considerat norma, sunt de mult apuse. Cu toate acestea, este posibil acum să se întâlnească pe cei care nu ia în considerare necesitatea de a elimina parul din zona inghinală. Printre susținătorii acestui punct de vedere pot fi, de asemenea, găsite, și celebrități internaționale. Sunt stelele se simt confortabil cu vegetație intimă, sau un truc al factorilor de imagine, pentru a atrage la personas lor atenție suplimentară, este necunoscut. Cu toate acestea, următoarele celebrități declară deschis că au abandonat îndepărtarea părului intim.

Cameron Diaz

5 celebrități care nu fac epilarea intima

Aici este ceea ce actrița în lucrarea sa „Cartea organismului“: „Femeile face cu laser îndepărtarea părului de locuri intime. Personal, cred că ideea de epilare definitiva cu laser - este o nebunie. Să fim sinceri: toate părțile corpului cu SAG vârsta sub forța gravitației și a labiilor dvs. - nu este o excepție. Doriți într-adevăr doriți să aveți un organele genitale fara par cazuti in varsta? „, Diaz spune că toți prietenii ei literalmente ei cerșit, chiar dacă nu radă părul în zona inghinală ras sau dezrădăcina, sau cel puțin scurtat cu o mașină. Cu toate acestea, în conformitate cu actrita, ea are un prieten care împărtășește pasiunea ei pentru îndeplinirea vegetație virgină intimă, iar parul este forma umedă, după cum a spus ea Diaz, ca o grămadă de alge marine.

Gvinet Peltrou

5 celebrități care nu fac epilarea intima

După cum se recunoaște Gvinet Peltrou, a fost ea - acelasi prieten menționat de Cameron Diaz. „Am folosit pentru a face o epilare cu ceară plin“, - spune Gwyneth. - „Dar Cameron mi descurajate de necesitatea acestui fapt. Și acum, când mă gândesc din nou de îndepărtarea părului intim, mă ține la ea. "

5 celebrități care nu fac epilarea intima

Lady Gaga a apărut pe coperta numărului de iarnă al revistei Candy, care arată complet acoperit cu păr pubis. „Canapele albe din piele, perdele din satin negru, trandafiri proaspete și peruca intimă de păr pufos roz„: Inainte de aceasta cateva puncte despre ceea ce ar trebui să fie în camera ei de hotel cu caractere aldine au fost alocate în călărețul.

Keyt Uinslet

5 celebrități care nu fac epilarea intima

Keyt Uinslet face în continuare îndepărtarea părului din zona inghinală, ci doar o bază. îndepărtarea completă și profundă a părului, potrivit ei, previne cariera. După cum spune ea, pentru filmarea unuia dintre filmele sale care avea nevoie pentru a se dezvolta pe deplin de păr în zona inghinală, dar după ani de ceruire regulat a fost foarte dificil de făcut. Pentru ea, chiar pregătit o perucă specială intim, deoarece așteptați până când zona ei bikini se vindeca in mod natural, nu a existat nici un moment.

Solanzh Noulz

5 celebrități care nu fac epilarea intima

Sora legendarului Beyons Noulz este atitudine foarte negativă față de zona de bikini îndepărtarea părului. Iată ce a scris în Twitter ei: „Oricine a inventat îndepărtarea părului bikini - descendenții răului! Cine a spus vreodată că vegetația de pe părul pubian să fie eliminate? "

Petersburg că fetele cred că de depilare salon de epilare cu ceară Interviu cu Sphinx - am vorbit cu fetele din București și știu ce cred ei despre epilarea cu ceară, Shugaring și procedurile de siguranță.

Hmm. Nu știu ce să scrie aici. Și, nu, știu. Asta voi scrie. HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA. Nu, bine, wow! Ce dracu? Ce plăcere să se uite la fata, a cărui păr nu crește pe cap? Și cum ei, îmi pare rău, intim face procedura? Cu părul în gură? Nu într-adevăr, vă mulțumesc, nu vreau sa. Poate soții lor, cum ar fi ea. Poate le place parul pubian pohrumtet seara sau utrechkom. Dar pentru mine dezgustător. Și încă o dată, nu se păstrează: HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA. știri Amuzat, în general.

Celebrități ca să spun astfel de detalii personale # 41; # 41; # 41; # 41;. Amuzat Keyt Uinslet # 41;. De asemenea, este necesar să ne gândim. peruca intimă. Dar cariera actriței, cum se spune, pentru a obliga. Încă nu poate veni cu acest lucru.
Ei bine, Cameron Diaz, ca întotdeauna, mai mult decât Frank. Mai mult de o dată sa întâlnit interviurile sale cu detaliile unei astfel de natură. Deci, acum toată planeta știe că există # 41; # 41; # 41;.

Celebrități privind statutul ar trebui să arate perfect și să încerce noi metode de îngrijire. Ei au nevoie de ea.
Eu personal, pe sfaturile și instrucțiunile prietena a făcut acasă picioare depilare zahăr. afișări Unforgettable - lacrimi din ochii durerea și șocul de tipul de fire de par pensate. Rezultatul, cu toate acestea, a fost mulțumit. Dar mai mult pe acest lucru în sine nu face până mintea mea - doar la un salon.

Mi se pare, Maria, că toate aceste revelații stele nu mai mult imaginația de mers în gol a jurnaliștilor. Desigur, cu acordul tacit al celebritățile în sine. Dacă nu avem nimic altceva pentru a surprinde oamenii, iar apoi va veni în jos.

ceruire intim este procedura foarte dureroasa. Încrederea este singurul profesionist. Made in cabina, a fost destul de dureros, dar rezultatul a meritat. Propriul de a face eu n-aș fi îndrăznit.

Uneori, eu nu pot înțelege stelele noastre. Toate detaliile privind publicul, este interesant, și ceea ce ei cred că partenerii lor în pat sau au nachhat? Da peruca rece intim, Che nu a venit în aceste filme. Mă întreb ce film a avut în minte? Ar fi de dorit să se uite la un astfel de miracol ca pentru sex - o perucă, chiar Keyt Uinslet îmi place atât de joc și Cameron Diaz, de asemenea, nu este o actriță rea

Brad unele, Cameron Diaz are grija la Gvinet Peltrou nu a făcut îndepărtarea părului, și să crească un „desiș“. În opinia mea, este o chestiune intimă, o chestiune personală! Dacă îi place să facă îndepărtarea părului, astfel încât să-l facă!

Apocalipsa stele lovit ușor! Dar ei nu își pot permite să facă îndepărtarea părului, ele sunt atât de frumos # 41, # 41, # 41; În timp ce aceasta poate fi una dintre ele fiind inteligent, după toate pentru a atrage atenția asupra persoanei # 41;

Stele sunt oameni. Și cel mai probabil, aceste femei pur si simplu frica de durere. Nimeni nu ar argumenta că orice îndepărtare a părului este dureros. Poate că doar prostește rănit astfel încât acestea să nu fac, și a pus acest lucru ca marca sa Fennec. # 41, # 41, # 41;

Alexander, și femei, la naiba, trebuie să hrumtet de păr pentru bărbați! Bărbații fac îndepărtarea părului, faci urangutanii!
În detrimentul buzelor saggy, în conformitate cu Cameron Diaz. Ea nu a fost conștient că există un material plastic intim?

Ei bine, că, în timpul nostru, indepartarea parului intim au fost mult timp nici o surpriza. Ei bine, stelele, pe care le cunoașteți, ele sunt cerute de statutul lor și poziția socială. Toate aceste detalii intime, în opinia mea, doar jocul pentru public, creând intrigă și o cale să stea afară din mulțime de rivalii săi. Despre peruca intim Keyt Uinslet mi se pare că mulți își imaginează o peruca în sensul literal al cuvântului. Dar, în realitate - este, probabil, doar o pereche de fire de păr blocat și tare numit „WIG“

Ei bine, părerea mea personală, stele sunt oameni, și despre astfel de chestiuni intime ca epilarea este dorința lor personală de a face-sau nu, ca poziția socială și statutul de aici nu igrayut.Mne rol în sine nu este foarte popular cu unele proceduri de îndepărtare a părului conexe cu senzații dureroase sau disconfort, și numai pentru igiena personală trebuie să merg pentru ea.

De ce nu de dragul imaginii sale. Chiar și astfel de detalii suculente despre zona lor de bikini! Cred că da, și dacă să facă publice ceea ce este cu adevărat necesar este un cadru intim? S-ar putea crede că are ceva pentru a schimba atitudinea oamenilor la astfel de personalități bine-cunoscute.

Wow. pe ecrane toate acestea sunt atât de perfect, și se pare că în viața reală acestea sunt ideale în toate privințele, și apoi se deschide astfel de detalii # 41; # 41; # 41; și kanechno materie. plus ca este vorba de persoana iubită, soț, amant, sau iubitori, și plăcerea trupului său, de asemenea, nevoie pentru a obține, în timp ce confortabil de fapt * # 41; mulți cred epilat completă conduce, în general, la femeia începe vosprinimatsa omul ei ca un pic fată, și care este o plăcere # 41;

să nu se aștepte de la Gvinet Peltrou, ea a fost întotdeauna pentru mine un exemplu de femeie adevărată, și apoi a câștigat!

celebritati amuzați # 41, # 41, # 41; Chiar și starea de spirit a crescut. Aici cred că, și poate într-adevăr, ei bine, ea, această îndepărtare a părului. Stai, relaxați-vă, nu a crescut la excesul de vegetație într-o zonă intimă. Te uiți, și cariera va merge în sus. Și dacă soțul să se revolte, el poate credita la acest articol. A se vedea, se spune, că „inteligente“ și faimosul matusa spun. Ei știu mai bine # 41, # 41, # 41; Cu toate acestea, cred că mătușa breshut. Și soțul meu nu ma crezut. Deci, fetele, du-te la salon, la baie, cineva mult mai mult ca # 41, # 41, # 41; Și elimină toate inutile.

Și starea mea de spirit a ridicat # 41; Ei bine, în cazul în care scuipă celebritate îndepărtarea părului de pe, atunci mă voi gândi la asta # 41;! # 41; Deși aici și cred că pentru a fi sincer nu este nimic! Fără ceruire se simt murdar și neîngrijit!

Nu știu, nu am fost într-un fel foarte confortabil cu nici o îndepărtare a părului, așa că sunt cu stelele care nu pot fi de acord!

„Fără ceruire se simt murdar și neîngrijit!“ - să ia un duș, Marina.

Alte articole de blog

cosmeticieni studenții au organizat un eveniment de caritate neobișnuită în ceea ce boli nu este recomandat să facă epilare cu ceară

strasuri de decorare bikini: Întrebări și răspunsuri este ceruirea cauza riduri?

articole similare