2 Spitalul Clinic Regional, România, regiunea Khabarovsk, Khabarovsk, strada Pavlovich, casa 1b -

Spitalul regional, furnizarea de asistență medicală de specialitate în următoarele ramuri: 2 neurochirurgicale, 2 traumatisme, 2 ortopedice, arsuri unitate, neurologie, cardiologie, departamentul de urgenta de cardiologie, Reanimare și Departamentul de Anesteziologie, terapeutice, Departamentul de diagnostic funcțional și cu ultrasunete, chirurgie, fizioterapie în Compartimentul tratament reductiv.

Mijloace de transport în comun: autobuze №№ 52, 53. Stop "Spitalul Clinic Regional № 2"

Agențiile de rating 2 Spitalul Clinic Regional

instituțiile de evaluare a avut loc 20 de persoane

de la 1 (foarte rău) la 10 (excelent)

Curat, repararea, confort 7

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Bună ziua, eu nu pot da feedback cu privire la CMC №2, ci mai degrabă pe departamentul de neurologie, din păcate, otritsatelnyy.Nachnem cu faptul că, atunci când primiți nu creează probleme mici, ne conduce la etajele și pe tot parcursul spital, în căutarea a ceea ce ei nu știu, dar în direcția sa dat, atunci personalul de relații naplyuvatelskoe cele mai teribile, asistente medicale, pe durata spitalizării, acesta a fost rezervat afară, o grămadă de pacienți situată pe coridorul, este pe jumătate probleme, surorile miere nu explica nimic, cere elementrano I kolyat, înapoi nepoliticos și biți spui du-te se spală, dacă este atât de deștept, mai ales doresc să răspundă la sora miere Olga, care se lasă să se comporte bine, la fel ca Hamley`s, nu știu cum să pună un picurător cât mai curând posibil și vrea să meargă la o altă lume, un zhenschna înalt, îndesat 30-35 de ani, cu greutățile chemase am bici, cu toate că în spatele 2 grade! o separat gândaci problemă! e groaznic! Ele sunt peste tot, pe tavan, pe pereți, în frigider, pe pat, pe opdushkah, peste tot! toaletele fumat asistente medicale si Aulnay, pentru

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Curat, repararea, confort

Cel mai oribil spital. medici - bădărani, despre medsostrer de la recepție, în general, am să tac. Medicii „în urma sa.“ oră și jumătate, cu un cap spart așezat în coridor (sânge integral) „Viteaz“, „atent“, medicul a trecut pe lângă ca și în cazul în care nu știu. Eu mă pointerisovalas să-l văd sau nu, a spus el nu, și plimbarea impunătoare pe stradă, cu o asistentă medicală și de fum. pentru întoarcerea vechi, stând la recepție, în timp ce nu a luat pe nimeni. o jumătate de oră mai târziu, Majestatea sa snizhaslo pe oamenii de rând. și a binevoit să ia toate la fel. Și cum este un miracol, „doctorul“ spoke nu trece. Am avut un sentiment pe care l-am datorat ceva. grosolănie nu deține. în cele din urmă medicul nici măcar nu a catadicsit să examineze, eu nu vorbesc despre faptul că presiunea de măsură vnutrecherepnoe (deși am fost amețit și greață, și a fost spus.) A auzit cauza capului meu rupt. poobsuzhdali cu o asistentă medicală

mă. Repet, fără examen mi-a trimis la sos. reclamații scrise, dar a se vedea, supraveghetorul pe partea care pentru medici lucra, ca Nu am primit nici un răspuns la plângerea mea. în general, eu sunt extaziat. de la spital. super, în această direcție, vă prosperitate.

P.S. Aș scris cu plăcere numele doctorului, el a fost, el nu ma deranjat să mă prezint.

Curat, repararea, confort

articole similare