15 luciu de buze cu aromă de fructe

Ce genial „cip“, a jucat artiști machiaj, în urmă cu câțiva ani prin inventarea adăuga buze arome de fructe luciu!

  1. Luciu de buze din colecția de iarnă de către Lancome Juicy Tubes. culoare de durată și umezire excelentă. Cu aroma de căpșuni coapte.
  2. Luciu de buze din colecția de primăvară de la Lancome. Saturate de culoare, umiditate și volum. Cu aroma de zmeura.
  3. Luciu de buze Tuburi Juicy dupa Lancome - cu arome de banane și scorțișoară. Hrăniți și hidrata. Preț - 830 ruble.
  1. Luciu de buze Baume Couleur Levres de Clarins. Translucidă efect, hidratare și volum. Cu mirosul de cireșe. Preț - 660 ruble.
  2. Luciu de buze de la Clarins Gloss Apel. Volumul și puterea. Cu o ușoară parfum de flori de primavara.

Lip Gloss Pure Color Luciu de Estee Lauder. aplicare blândă, volumul de hidratare. Cu mirosul de smochine.

Glosses Natura - extract de lotus, ulei și vitaminele A shea, C, E au avut tendința de volum da. Cu aroma de ciocolata si pepene verde.

Ce luciu de buze, folosim

Julia Legankova, director de marketing senior la Woman.ru:

Alina BAVIN, managerul de promoții și Woman.ru de marketing:

Meu luciu de buze favorit - DKNY Be Delicious. Ea are trei culori diferite: cires, piersica si roz inchis. Ce-mi place la el, astfel încât acesta este un gust mare de cireșe, pentru mine este mirosul cel mai plăcut din lume! În plus, dacă vreau să obțineți o culoare strălucitoare pentru seara make-up, doar un pic mai mult decât de obicei strat nanoshu pe luciu de buze - este foarte convenabil.

Ea straluceste, desigur, este bun, dar ele sunt instabile. Și saruturi cu iubitul ei nu este cu siguranță adecvat. Cu excepția cazului în ruj după fiecare „aspirație“. Apropo, preferatul meu este exprimat nemulțumirea atunci când buzele mele au fost luciu lipicioase (chiar și ștergându-și buzele). Un ruj el nu se simțea. Deci strălucească, în opinia mea, este necesar atunci când nu sunteți de gând să săruți o mulțime de a mânca și a bea.

Oxigenul nu sunt de acord în mod fundamental. Preferata mea din contră iubește când strălucesc. Ea spune că miroase bine și dulce. Cred că mulți oameni, atât de multe opinii. Așa îmi place rujuri nu-l folosesc, buzele mele sunt uscate. O hidrateaza buze, mă simt atât de confortabil. Iar faptul că luciul șters rapid în timp ce saruta - nimic să vă faceți griji. La sfârșitul kolntsov este ușor de remediat))) frotiu din nou.

mmm. luciuri de buze, pasiunea mea de mai mulți ani, fiecare dintre intrarea mea în Ile de Beauté este o achiziție obligatorie strălucește pe 5000! Ei bine, eu nu mă pot ajuta :)))))

Ediție de rețea «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)“

Informații pentru agențiile guvernamentale (inclusiv, pentru Roskomnadzor) Contact: [email protected]

articole similare