100 de milioane de euro pentru a viziona on-line, 2018

Și într-o zi de festival a ajuns la un mic oraș Buzulii! Katie umplut încă o dată la loterie, și sa întâmplat un miracol! Familia Touchet a câștigat un premiu mare de o sută de milioane de euro! Din fericire, nu a existat nici o predela.Rasschitavshis toate datoriile, familia decide să trăiască la fel ca cei bogați. Acum, ei toți își pot permite. Ei decid să-și vândă casa mea săraci și să părăsească orașul în Monaco, unde toată lumea trăiește oameni foarte bogați din lume.

Uita-te la Online 100 de milioane de euro în calitate bună pentru HD gratuit 720

Director: Olivier Barra

In rolurile principale: Jean-Pol RUV. Izabel Nanti. Claire este necesar. Theo Fernandez. Sarah Stern. Per Lotten. Fadila Belkebla. Devid Kammenos. Utalbali ei înșiși. Karina Testa

Scriitor: Philip Meshlen, Chantal Lobi, Olivier Barra

Producător: Richard Granper, Arthur, Frederick Donekuan, Romain Le Grand, Jaroslav Turylova

Operator: Arno Stephanie

Acesta poate fi o comedie și nu foarte amuzant, dar am fost aici un punct destul de diferit de interes. În primul rând, am fost bucuros pentru acest tocire familie mica, care a căzut o grămadă de bani. Chiar vis un pic, care s-ar fi făcut cu banii. Și în al doilea rând, datorită operatorului de vederi minunate de Monaco de la un elicopter. Ori de câte ori am încă atât distrați? Film bun pentru turiști, să cunoască Europa, stând la ecran.

Mi-a plăcut. Acest lucru nu este genul de comedie pe care o, râs neîngrădit puternic va face. Acest film este despre o familie atinge Tyuzh în care toată lumea este diferit de personalitate strălucitoare, și similaritatea șomajului lor veșnic.
Mama, soția protagonistul unui standard de feminitate și o soție adevărată care știe cum să se hrănească, cum să se calmeze și niciodată nu se va certa cu soțul ei. Filmul a lăsat o impresie bună, foarte bun și pozitiv.
10 din 10.

articole similare