100 de milioane (2018) EUR - Uita-te online

Istoria familiară întreaga familie districtul Touchet, care este în mod constant scurt de fonduri, dar niciodată nu se plânge de soarta și își găsește fericirea în muncă. Ei sunt întotdeauna săraci, dar fericit.

Dintr-o data, ei sunt bombardați cu bogăția care implică mari schimbări în viața lor. Vor fi ei capabili să schimbe obiceiurile și modul lor de viață, în timp ce continuă să fie noi înșine?

Vreau să văd Colecții supravegheate

Uita-te on-line

A se vedea, de asemenea,

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online
Jean-Pol RUV

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online
izabell Nanti

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online
Claire este necesară

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online
Sarah Stern

100 de milioane (2011) EUR - Uita-te online
Fadila Belkebla

descărcare

A sugerat că, dacă am vrut să dorm cânte. Încă mâncat - și trase de somn. Dar am simțit că acest film tinde să doarmă. Nu - nu este. film doar plictisitoare și neinteresantă, dar în acea vânătoare de somn a face cu ea. Am cumpărat în comentarii pozitive - dar oamenii sunt diferite, și niveluri diferite, de asemenea. I - cu intelectul meu - un nivel care este implicat în film - este mai bine să-și petreacă o seară fără de film - decât pentru a vedea acest film. după 25 minute - dacă nu aș fi întrerupt, aș fi oprit mai devreme sau mai târziu - a devenit clar că nu vreau să știu cum va fi dezvoltat filmul și sfârșitul! Mă gândesc că a închis în jos, cum să mă sune. Bunch lovit lumpen lumea celor bogați și intră în diverse incidente în legătură cu diferența de mentalităților - cel mai probabil, în aceeași ordine de idei și va dezvolta toate istoriyka. Toate acestea lor „popadalki“ Am profund neinteresante! Film Dumb - este clar încă de la început.

Doar un film minunat. Mi-a plăcut, am sfătui pe toți să urmărească. Starea de spirit este la 100%.

Hard Opt și nouă chiar mai mult =)
Film bun pozitiv =)

articole similare