84 comentarii despre Krasnodar centrul principal de sortare la Krasnodar g, stație

Cum de a primi pachete cu Ali, rar Ebey, și din diferite părți din România, pe Krasnodar MSC noastre, acestea sunt de scurtă durată, fyut - în software-ul. Nimic nu este pierdut sau parcele vreodată, nu de la sediul. În acest moment, astfel încât, în general, cu parcelă de marfă de valoare de la Naberezhnye Chelny și Kazan mulțumiri, și Voronezh, Krasnodar și centre de sortare domchali 5 zile. Vă mulțumesc pentru tot personalul și adresa de vacanță lor profesionale pentru tine!

Îmi exprim recunoștința personalului! Înțelegeți că de la 1 la 7 zile kipish ridică nici un sens, în contrast cu alți clienți, pentru că lucrezi foarte greu. Și mai mică rugăminte, dacă este posibil, atunci vă rugăm să trimiteți pachetul de rapid, pe care le pune a 2-a zi (11,171,008,185,436). Multumesc anticipat! Toate concediu!

În cazul în care parcela. RU079889807HK din China la Krasnodar a ajuns în termen de 5 zile, și blocat în software-ul este deja a 2-a zi, este la sortare, deși Kropotkin 150 km. Ce mizerie ai creat.

Bună ziua, parcela mea din China a ajuns destul de repede, dar este deja blocat în orașul Krasnodar, care a lăsat un fel! și în cazul în care se poate merge câteva zile în oraș Tracker urmărește scrie, „a părăsit centrul de sortare“ și tăcere. Toate site-urile comentarii scrise dezamăgitoare că toate dispar trimițându-l la numărul centrului de sortare 350 960! Krasnodar ce să facă și unde să meargă, să le numim inutil, nimeni nu răspunde numărul piesei LM379671079CN.

numărul parcelei: RS806913263NL vin la centrul de 03/28/17 și nu a fost încă publicată. Rușinoase. Lucrezi acolo sau să facă o fărâmă?

Îmi exprim recunoștința personalului! Înțelegeți că de la 1 la 7 zile kipish ridică nici un sens, în contrast cu alți clienți, pentru că lucrezi foarte greu. Și mai mică rugăminte, dacă este posibil, atunci vă rugăm să trimiteți pachetul de rapid, pe care le pune a 2-a zi (11,171,008,185,436). Multumesc anticipat! Toate concediu!

articole similare