6 sau 8 spital, ajuta alege unde, cum și cu cine

Am dat naștere la 6 doar Igor Vladimirovici, m-am bucurat foarte mult are grijă și ajută la naștere. Atitudinea mi-a fost - un plus super, al 6-lea, deși spitalul vechi, dar avansat - copilul imediat pus pe stomacul ei cu care nu taie încă cordonul ombilical, care le-au încurajat alapteaza, de la nașterea copilului poate fi cu mama în salon, și așa mai departe. d. și t.p.Esli orice întrebări - cere

Am dat naștere la al 6-lea, gratuit, fara aranjamente cu medicul de pe plic datoria ca vă mulțumesc. Pot să spun că am primit o moasa șic, pediatri atent, suport HW. Contra: bytovuha (prin urmare, recomanda să încheie un contract, pentru a nu fi tras în jos pe coridor la toaletă), ginecolog plictisitor și dăunătoare în postpartum, mâncarea nu este întotdeauna plăcut, dar sobssno nici o problemă, deoarece frigiderul nu a fost anulat. În general - mi-a plăcut, (doar medicul a uitat pentru a trage tamponul de 4 zile găsit-o justifică faptul că, în fața mea erau două cazuri grele cu cezariană de urgență.) Dar situația 5 zile nu aș sta acolo până la sfârșitul anului aproape înnebunise de plictiseală. Am vota pentru contractul din cauza casei sale va veni, nu întâlniri secrete pe scări pentru denyuzhku.

Pentru ajutor numele lui Dumnezeu determină locul și modul în care medicul. 8 În spital în minte Carbine Belyaeva.Ya și a dat naștere la un 6-mRody a luat un medic de la patologie Constantin EvgenevichProsto super-nu naștere, ci un basm, o mama nu ar fi avut grijă de mine ca el este recunoscător pentru sicriu condițiile zhizni.A de fapt nu într-adevăr, trebuie să fii pregătit mental pentru a avea grijă de cele mai multe dintre copil și de a stabili GW - pentru mine acolo nu ajută, atunci acasă a provocat un consultant. Cine a fost în celălalt p / d, spun că mâncarea este mai bună decât în ​​contractul mnogih.Za are sens să plătească, dacă doriți să dea naștere cu soțul ei, în caz contrar este mai bine să negocieze cu vrachami.A toaleta se poate ajunge în capătul sălii, după ce a dat naștere pentru a muta doctor utile postpartum (etajul 2), la început am, de asemenea, nu părea foarte bine, iar apoi, când am fost schilodit depresie și frustrare la lipsa de lapte, ea mă consolează, pe care am avut diferite ochi au văzut, și arată (pe canapea), ea foarte încet și cu grijă. Asta e, din păcate, despre asistente medicale poveste fără echivoc pozitiv Nu pot fi - sunt diferite. Sumar: dacă sunteți personal și calificări în cauză, mai degrabă decât condițiile de viață, al 6-lea este bine

Am dat naștere în contractul carabina 8a. Am fost foarte mulțumit, și altele au fost generații și a fost în postpartum. Babe am pus imediat la sân. Am fost cu ea. Moasele și sora copil sunt adecvate, dacă ceva nu este clar, vino spectacol, chiar dacă vă întreb pentru a cincea oară pentru a arăta cum să înfășa și spele. Ajutat sânii rastseditsya se uită în fiecare zi, a explicat cum se poate evita mastita etc.

Fetele vă mulțumesc tuturor Am fost cu soțul meu în spital 8 și a decis să rămână acolo și a semnat un contract cu o carabină. Prima grevă un produs ooooochen chiar bun. Acum, noi stăm acasă în așteptare.

I-am dat, de asemenea, naștere la 6, iar numele doctorului nu-mi amintesc exact, din cauza anesteziei (do examinare manuală), dar se pare că Igor Vladimirovici. O astfel de calm unchi în vârstă. L-am plăcut. Și, în general, atunci când povestiri despre naștere citesc periodic, rămân mulțumit că a dat naștere aici - pentru că odată ce un copil pus pe burta lui, după un anumit timp pentru a pune piept, nu pentru a termina hrănirea copilului tot timpul cu tine, si asistente medicale pentru copii neplohie.Pravda în ciuda faptului că spitalul promovează GW peste tot afișe cu texte despre hrănirea la cerere, aceasta nu este încă deosebit de util. Deși am citit multe despre hepatita B, și a făcut o mulțime drept, încă nu se poate evita fisuri, chiar dacă i-am spus pediatrul că mânerul corect. Nu știu, poate doar mameloanele sunt prea sensibile. Aici, în postpartum a fost matusa urât, Natalia Filip (am numit-o Nastasya Filippovna =). Toate confuz-confuz, rezultând în întreaga cameră a fost în lacrimi pentru o lungă perioadă de timp pentru a scrie detaliile. În general, acum nu am fost spălate imediat ce puțul în sine simțit, pentru că, ca urmare a confuziei matusa a lăsat încă o confirmare de primire ..

Svetkina Igor Vladimirovici tineri (35-40 ani) și vârstnici îmi amintesc, de asemenea, vecinul meu, în secția a dat naștere la el, o identitate tip bun

I-am dat de asemenea naștere (cezariană), în al doilea spital. numai amintiri bune. Boala a fost observată în Constantine Paton. medic, pur și simplu de Dumnezeu pentru a-mi primele câteva zile, chiar nu a putut crede că poate exista o astfel de atitudine bună din partea medicului. In postpartum (etajul 2) este un ginecolog foarte bun - o femeie în vârstă (ne pare rău, nu știu numele) și super-neonatolog Sophia Dmitrievna. Pe scurt, al doilea doresc să dea naștere doar acolo cale, situată în compartimentul liber, iar medicii termina pozzheDopisyvayu. și a negociat direct cu medici - konvertikom.Byt - sovdepovsky, dar medici si atitudine - SUPER

Scrie-l jos: 8-903-746-41-35 346-81-10 acasă mobil. 250-39-14 rab.Mozhesh spun că sunt de la o fată care a dat naștere (Nastya Simakov) Am sunat undeva în trei săptămâni înainte de naștere, el a fost invitat la spital, am avut o discuție, el a explicat modul în care să se pregătească pentru naștere, atunci când pentru a apela și o mulțime de lucruri poleznogo.Dengi soțul meu a plătit după livrare, în a treia zi sau a patra. (400 dolari SUA), du-te bine cu tine naștere

Pot da medicul dumneavoastră mai multe coordonate ale 6 spitalului (am avut planul de a da nastere). dacă sunteți interesat, apoi scrie în privat - Voi răspunde la

Poți spune că ești de la o fată care a dat naștere (Nastya Simakov) Bun Vă mulțumesc livrare, asigurați-vă că să-l sun mâine.

I-am dat naștere 6, pot spune un singur lucru, atunci orele va da naștere la al doilea copil într-un alt spital. Nu este ca mine nu este atitudinea medicilor în departamentul de patologie, prenatale si sala de nasteri. Schimbarea a fost dezgustător. Mulțumiri speciale doar specialiștilor din episcopie postpartum. Toate atent, prietenos. Dar câinele negru. Este mai bine să dea naștere în cazul în care este permis să vadă familia și prietenii

articole similare