42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți

Kimberly fugato - o femeie absolut normala. După ce sa căsătorit fericit și în curând a avut o fiica cuplului. Dar 42 de ani Kimberly afla ce varsta ei pentru mulți pare incredibil: o femeie este de 13 săptămâni gravidă. Vestea a fost cu adevărat pentru familie, mai ales soțul ei, Craig, surpriza mare, care, după cum sa dovedit, nu a fost ultimul. Kimberly a așteptat pentru tripleții.

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți

Cuplul nu cred că, chiar și pentru un al doilea copil, și știri de tripleți le-a șocat profund. Craig este deosebit de îngrijorat cu privire la vârsta soției sale.

Orice ar fi fost, cuplul a început să se pregătească pentru apariția unor noi membri ai familiei. Copii, după cum se poate vedea, de asemenea, nu a putut aștepta pentru a obține într-o casă nouă - copiii au decis să se nască după șase luni de sarcină.

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
Naștere, din fericire, au avut succes: medicii luat troynyaschek nevătămate, atunci când au uimit: „Eu încă mai văd picioarele“ - a strigat unul dintre medici. „Am strigat«nu»!“ - spune Kimberly. Pentru a spune că ceea ce sa întâmplat a fost un șoc - să nu spun nimic.

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
„Dacă crezi că toate astea sună incredibil și schimbă toate din viața noastră - cu un zâmbet spune mama. - Am încercat să se treptat folosit pentru a digera această situație în fiecare zi. Știu că totul va fi bine ".

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
Când toate incidentul improbabil părea să fi ajuns la capăt, familia de supernatant se aștepta la o altă veste incredibilă. Babes erau gemeni monozigoți. Șanse de un astfel de caz a fost redus la 1 din 13 milioane - pentru oameni mai des lovit de fulger ... Dr. Dzheyms Bofil nu a crezut incidentul: „Am fost doar confuz ... Un coleg mi-a spus despre asta. Am crezut că face mișto de mine! "

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
nastere prematura, fetele de ceva timp a trebuit să rămână în spital. După câteva săptămâni, au fost trimiși acasă, în cazul în care s-au întâlnit în cele din urmă o soră mai mare. Kimberly, între timp, din nou, sa bucurat pe deplin rolul unei mame: „Mă trezesc în fiecare dimineață, văd zâmbetul lor și aud prima lor gulkanya - bucuria am fost doar copleșit! Aceste Babes au devenit pentru mine cea mai mare surpriza din viata mea, iar acum nu pot imagina fără existența! "

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
Acum Kimberly crede chetvernyashek sa intorsatura incredibila de soarta, fără de care viața ei nu mai era ar fi un soare. Odată ce ea a planificat, iar al doilea copil, dar, din fericire, Mama Natura a preluat, dându-i patru!

42 ani mama vechi de crezut că așteaptă tripleți
Cel mai bun lucru se întâmplă în mod neașteptat, ceea ce dovedește istoria familiei de supernatant.