298 comentarii despre răspunsul cabana la București, Ostankino, strada Academicianul Korolev 12

Soțul meu și am trei copii, a face etajul al doilea pentru o lungă perioadă de timp. Soțul meu lucrează foarte mult, eu sunt acasă pentru îngrijirea copilului cu handicap. Soțul meu respectă baie. Numai ea a fost în vârstă, soțul ei încă mai încearcă să se îmbunătățească. Oferă cuptorul în stradă, apoi cuptorul a fost caramida de fier de două ori acum îneacă pe negru, pietrele crăpate, lemnul nu este o astfel de mulțime de fum. Ar fi de dorit pentru un soț și un fiu baia de dreapta. In timp ce acest lucru este un vis îndepărtat. Iată programul de aspect și invidia, poartă aceleași persoane! Îmi imaginez cum soțul meu ar fi fericit. mai departe ›

Asta pentru a face reparații Bilan rahat, e rece, dar pentru a ajuta la unele bunica nu este o tendință. Tu rock!

Luați în considerare opțiunile, te rog. De fapt, toate regulile, dar există un minus, care mai departe la 50 km de Moscova mizerie nu, ar fi de dorit, care ar face, de exemplu, la 90 km de Moscova! La urma urmei, celălalt, de asemenea, vrea să facă reparații! Dar, într-adevăr se răcească!

Datorită personalului, un bun lider

Extaziat. Mă uit tot programul „răspuns Dacha“. Viața este atât de ordonat că construcția de case angajate în sine, fără ajutorul omului. Aș vrea să construiască casa noastră de vis! Întotdeauna foarte mult regret că nu avem în regiunea de un astfel de program. Din anumite motive, toate Moscoviții. Deci, doriți să obțineți sfatul profesioniștilor, care sunt implicate în programul dumneavoastră, un designer de peisaj, un designer, casa voi avea mare și așa mai doresc să facă totul cu mintea. Aș vrea să întreb organizatorii programului. mai departe ›

Cetățenii opresc. Citeste opiniile și urât, bine, este tipul cu defecte de vorbire și asta. Tragedia - elimina sunetul și urmăriți programul în tăcere. Și am fost tot destul de fericit, și toată familia mea, pentru că urechile mele de multe ori, auzi și înțelege tot ceea ce spune. El adaugă întâmplător antren la acest program. Esti invidios de apă pură. Pentru că el a atins succesul cu defect, iar voi toți sunteți știință de carte, nu! Stai de pe canapea și Hayot-l. Voi toți până la el foarte departe. Doamne ferește el are o mulțime de ani de muncă în acest program.

Îmi place foarte mult transmisia, întotdeauna uita-te cu plăcere

Bine ai venit! Am trimis o cerere la programul dvs. și sper că într-o zi vom avea o vacanta pe care le aranja în fiecare treaptă de viteză. Mă uit și eu nu pot să cred, și așa doresc. În așteptare pentru răspunsul dumneavoastră!

Bună ziua, cât de mult va costa pentru a face log din lemn plafonul privat casa și pereți? Am o problemă foarte mare, eu nu pot în nici un fel să ne dăm seama ce și cum să facă.

Alo Programul favorit! Acum, probabil, aproximativ trei ani, proiectul a fost proiectat în chioșc echipamentul în stil românesc. dacă îmi amintesc corect, numit „den Berendey“. arhitect Kruglyakov. Am implementat acest proiect! O bucată de teren în orașul nostru castel. zona Chelyabinsk 1,9 hectare. există suficient spațiu! Arbor avansat 45 m. și ne-am schimbat zona mangalnye si nu avem un perete gol. dar proiectul este conceput în general. Dorim să partajați fotografiile și vă mulțumesc foarte mult! Din păcate. mai departe ›

I-am scris din Kazahstan. Sunt interesat de această întrebare - și în alte țări, munca ta este. Cum oamenii sunt ajuta, și dacă vă construiți o casă? Și pentru cât de mult va costa în tenge? Noi pur si simplu nu am auzit în mai multe sume de program.

Și transferul ajută direct în regiunea Chelyabinsk. Bucurați-vă de transmisia, o mulțime de utile pot fi luate pentru a repara casa sau gradina. Vă mulțumim!

În opinia mea, pentru a - proiect de televiziune cel mai de succes și rece de astfel de plan! Ce fac ei - un incredibil de consumatoare de timp și costisitoare! Folosind cele mai recente tehnologii și cele mai recente idei! Fiecare problemă - o capodoperă! Visul meu este de a fi o zi în această poveste! Mult noroc și prosperitate pentru marea echipa „Peredelkino“!

Bună ziua, dragă conducere. Mă uit pentru capacitățile de transfer. Mă întreb idei în mod constant, de a crea frumusețe în țară. Iată în acest an am construit o casă pe site-ul, și de a veni cu unele modele nu am primit. Flori și copaci pentru a cumpara, cumpara, si cum sa remediati eu nu știu. Vino la mine, te rog. Te hrănesc cu bunătăți vor ajunge numai. Yaroslavl. Irina.

Participanții nu fi lacom - de a darui! Sunt uimit de comportamentul acelor oameni care fac reparații. Astazi pe NTV doua blonda superba face un pridvor pentru relaxare. Înnobilat întreaga zonă - au venit cu mâinile goale. Oamenii care au o conștiință, care este? De ce ești atât de obișnuiți cu „liber“? Ai face reparații la un milion, iar tu ești prea leneș, nu a lovit „ridica un deget“ pentru a distra băieții, ceva gustos de hrănit. ar veni cu carne gata marinată și apoi le prăjit kebab - cel mai rapid și gustos. mai departe ›

Spune-mi, te rog, cum vă puteți depune cererea pentru participarea la program. Avem o ofertă foarte unic, care va satisface categoriile și să dea programul o nouă rundă de popularitate!

Buna ziua dragi angajați! Vă rugăm să termini baia noastră. Familia noastră a patru copii. Noi trăim departe de corpurile de apă, și așa mai departe doresc să înoate în vara! Vă mulțumim pentru ceea ce ai! Cu toții foarte mult speranța că va veni la noi și a terminat baia cu un bazin de înot!

Totul este bine, dar foarte enervant flutura brațele care duce la site-ul și nu la un loc.

Voi sunteți o echipa super, imi place programul, mereu în căutarea la întreaga familie tot echipamentul. Leading toate super, atât de interesant și distractiv pentru a vorbi despre tot. Aș dori foarte mult să se alăture programului, a fost, ar fi mare, așteaptă cu nerăbdare să uneltele următoare! Vă mulțumim pentru a face atât de mulți oameni fericiți!

Cu mult timp în urmă întreaga familie pentru a viziona transferul Fazenda, o gazdă mare, știe cum să facă o glumă, dacă este capabil să aducă, este capabil să surprindă, și toți băieții sunteți oameni buni. Foarte mult și aștept cu nerăbdare să noi întâlniri cu tine în noile programe, este păcat că nu este cu noi.

Soțul meu și am trei copii, a face etajul al doilea pentru o lungă perioadă de timp. Soțul meu lucrează foarte mult, eu sunt acasă pentru îngrijirea copilului cu handicap. Soțul meu respectă baie. Numai ea a fost în vârstă, soțul ei încă mai încearcă să se îmbunătățească. Oferă cuptorul în stradă, apoi cuptorul a fost caramida de fier de două ori acum îneacă pe negru, pietrele crăpate, lemnul nu este o astfel de mulțime de fum. Ar fi de dorit pentru un soț și un fiu baia de dreapta. In timp ce acest lucru este un vis îndepărtat. Iată programul de aspect și invidia, poartă aceleași persoane! Îmi imaginez cum soțul meu ar fi fericit. mai departe ›

Asta pentru a face reparații Bilan rahat, e rece, dar pentru a ajuta la unele bunica nu este o tendință. Tu rock!

invită-l la un logoped, acesta este un zvon de violență. Acest transfer se uită bărbații heterosexuali cea mai mare parte, iar acum doresc să vomit. Eu personal oprit uitam.

Cât timp se poate arata ca ai ascuțit reparații lor cu oameni care au o astfel de problemă. Deja neplăcut să se uite: ferestre, parchet, pivnita, seminee, foișoare! Dacă mai devreme a fost interesant sa ma uit, acum doar enervant! Ai prezintă o suprafață mare de case, terenuri! Cum să fie și ce să facă cu oamenii de la periferia salariilor și a oportunităților lor?

Foarte stricat programul favorit! Ai crede că, în plus față de interior în viața de țară este nimic. Acest impact al crizei? Au existat, de asemenea, programe interesante: îmbunătățirea iaz, zona de amenajare a teritoriului, construirea de pergole, saune, piscine. Poate că merită să vină înapoi! Să fie nu atât de scump și de lux, dar este interesant. Noi, spectatorii, nu doar vis despre vizita dumneavoastră la dacha lui, dar, de asemenea, să învețe de la profesioniști. În general, nu au suficient în transmisia principală: dacha - nu este doar un set de camere in. mai departe ›

Mai bine de ajutor, care au nevoie să precizie și nu bogat, ezzhate sate. De ce repară oamenii bogați? Ai venit în sat, un simplu ajutor bunica ei, care trăiește cu o pensie slabă, care cade prin acoperiș, astfel încât tu și bogat eroi sponsor NTV canal. O astfel nu este internetul și veți obține printr-o astfel nu poate fi, și să vă ajute bogat, o rușine.

Noi, din păcate, trăim într-o țară încă neamenajat săracă. Când echipa vine cu un obiect nou, complet finisat, despre condițiile de viață în care în acest moment, pot doar să viseze 90% din populație, și au început să rupă și să distrugă, inima mea sângerează. Vă rugăm să mai puține pauză și distruge, pentru a alege obiecte nefinisate pentru reprelucrare.

Luați în considerare opțiunile, te rog. De fapt, toate regulile, dar există un minus, care mai departe la 50 km de Moscova mizerie nu, ar fi de dorit, care ar face, de exemplu, la 90 km de Moscova! La urma urmei, celălalt, de asemenea, vrea să facă reparații! Dar, într-adevăr se răcească!

Bună ziua, organizatorii programului „problema de vacanță“ are nevoie de sfatul tau corect. Vreau o casa de lemn, casa, peretii de nivel interior, pentru a izola pe podea, schimba ferestrele, ce trebuie să fac pentru a începe, de pe Internet, care ambele pot și nu, eu sunt confuz, vreau ieftin și veselă, spune-mi ce și cum fac eu, Îmi place programul, dar răspunsul la ea, nu am găsit unele lucruri în ea nu le înțeleg, pentru că există punctul de rouă, și, în cazul meu va acționa în casa mea, vă mulțumesc pentru mai devreme.

Bună ziua, bine echipamentul, toate frumos, face rapid și eficient. Deci, v-ar veni în sat la bunica ei, ea s-ar fi blocat acoperișul, reparat portic și ea ar fi fericit să vă. Ce faci reparații la cei bogați, stelele, dar semnificativ, și toate acestea pentru mulțumiri, dar încă oferind cadouri mie 10. - 15.

Programul tău este nociv pentru mine! Am cu fiecare transmisie, tot mai mult doare inima, și aproape de un atac de cord (doar glumesc, dar poate fi), dar este ca un drog, atrage, si nu am ratat-o ​​singură transmisie! Tu arată o astfel de frumusețe, astfel de proiecte care doare inima! De ce avem în Ufa nu există astfel de proiecte, acești specialiști? Sunt patru ani pentru a construi o casa mea de 92 ani mama vechi, pentru nepoata polutorogodovaloy, schimbarea echipajelor, face greșeli cu materiale și așa mai departe. D. Trăim în Ufa, dar vreau să trăiesc. mai departe ›

Și nu poți în Tomsk? De ce ei arată la televizor? Oamenii suferă și se simt grad mai mic decât altele! Tu otstroyte oameni din provincie și aici sunt călare. Tu faci tot ce poți! Ajută-ne? Se așteaptă un răspuns!

articole similare