19 fraze care au primit creț

Lefty, cei care poarta lentile au un neobișnuit de păr de culoare \ pielea \ ochii joaca un instrument neobișnuit, angajat într-un sport neobișnuit, pe scurt, cei care au ceva diferit - toate acestea se confruntă zilnic cu aceleași întrebări! „Și scrie direct la toate inconfortabil, nu?“ „Și lentilele nu vă împiedică să clipească?“, „Ce, un deget atingând dreaptă globul ocular ??“, „Wow, ukulele? Și de ce nu o chitară obișnuită „- lista este nesfârșită.

Dar astăzi ne concentrăm pe partea buclat a omenirii. Dacă ați crezut că Curly fi la fel - localnicii vor risipi acest mit, și în același timp, și vă reamintesc doamnelor cele mai creț din orașul nostru confortabil!

1 - Mă trezesc
2 - să ia un duș
3 - Sper pentru cel mai bun

Te rog, te rog, nu asta.

Ați putea crede că acest lucru sună ca un compliment, dar să fiu sincer, nu.

Și aș dori să mă trezesc, nu arata ca Chunga-Changa, dar asta e viața.

Vorbești serios? De ce nu a răspuns la întrebarea, așa că nu sunt ofensat.

Nu, mulțumesc, voi doar magie! Sunt magician cunoscut?

Uită-te la parul tau ... si acum a mea. Aveți în continuare întrebări?

19 fraze care au primit creț

Mi-e teamă că am accidental scăpat-o în părul ei și-a pierdut.

Dacă eu nu vreau să fiu ca un leu sălbatic, o face.

Pentru a arata mai mult sau mai puțin civilizate, în ciuda faptului că părul meu este de a ignora existența gravitației.

Dacă te uiți ca o păpădie gigant - acest lucru este normal, atunci, da, atunci preocuparea într-adevăr este lipsită de temei.

Oh, taci te rog.

Da. Am observat. Mulțumesc.

Câteva ore. Că în cele din urmă va fi câțiva ani din viața mea. Înfricoșător, nu?

19 fraze care au primit creț

Îmi pare rău, ai spus? Nu te pot auzi la pălăria de păr imens!

19 fraze care au primit creț

Am de gând să te lovesc în față, dacă o faci încă o dată.

19 fraze care au primit creț

Nu, se pare ca un permanent parul meu.

19 fraze care au primit creț

Ce ar trebui făcut pentru parul cret arata ca in filme:

1 - indrepta parul cret naturale.
2 - Utilizați un ondulator pentru a face parul cret indreptat.
3 - Du-te și spune tuturor că totul e natural.

19 fraze care au primit creț

Pentru că dacă fac indreptarea keratină, părul meu într-adevăr se va face direct.

Fetele sunt mai ușor de a trăi cu un astfel, am nevoie de un an pentru a aonyat cum să aibă grijă ... ps. fraze dintr-o listă a tuturor) auzit

Și tu știi că nu este bolnav de creț? Curly! Cine se plâng mereu despre lor (OH MY GOD), o mare cantitate de păr! Aici a vorbit despre faptul că au nevoie de o mulțime de timp și bani pentru stabilire, dar știi cât de mult timp pentru a încerca să pretinzi că ai pe cap toate au parul, nu turturi agățat? Și cât de mult timp este nevoie pentru a obține cel puțin o parte de volum! Și după un duș să se usuce de fiecare dată când capul cu capul în jos doar a încercat? Nu vorbesc despre asta, în cazul în care într-o vacanță de kucheryashki doresc, singura cale de ieșire pentru a pune parul fals, pentru că nu sa stai ghemuit mai multe ore ... Deci, cred că există o mulțime de oameni care sunt dispuși să vândă sufletul, doar pentru a asculta aceste fraze în mod constant). Asta mai ales 13 fraza despre o mulțime de păr. Dacă aș fi avut o dată în viața mea a spus că ar izbucnit în lacrimi de fericire și mândrie)

mai liubimie vaprosi)))))))))))) ce au paru fetelor Cret bani propun sa facem, vor sa atinga oricine parul sa plateasca Nostru))))))))))))))))

articole similare