19 - astrologica, magic ghicitului

Mulți oameni mă întreabă pentru diagnostic. Din păcate, ei transformă oamenii sunt în situații dificile de ghinion, ca prejudiciul filmat, totul este curat, și
nu există nici un rezultat. În diagnosticul de aură, deteriorarea și blestemul, nu diagnostica. Deci, ce am găsit și ce trebuie să facem? blocuri subconstientului sau emoțiile umane arhiva. Memoria celulară negativă, ca o piatră în suflet, care nu dă naștere suflet. blocuri de noroc la om. Pentru a rezolva acest lucru și de a ajuta pentru a lucra cu persoana de a intra în trecutul lui, și împreună vom curăța de viață, sau să spunem așa evenimentele emoțiilor negative din trecut, resentimente și traume psihologice. pentru a elibera energia din chakre pentru viitor, lipsind entitățile de putere. Toate acestea se face în paralel cu purificarea coloanei vertebrale a Vortex blocului energetic Hristos și așa mai departe. Tehnicieni.

19 - astrologica, magic ghicitului
Când ne-am rănit, ne exprimăm revendicări. deranjat de amintirea numelui unei persoane ne-a jignit în subconștientul nostru POP-uri cerc de resentimente și gânduri, ura sau sentimente negative, pe care reacționăm. Nu numai că, ne face rau, asa ca sulițe noastre ura acoperi pe cel ofensat. deformând aura unei persoane
ne jignit umane. Aceasta declanșează boala și eșecul în viața de ambele. Cine este jignit, și care au ofensat. Se pare pedepsit, toate răzbunat, dar am peste ea
Din nou, ei înșiși decât să nu dau o lungă perioadă de timp pentru a rezolva problemele unii cu alții, de a trăi în armonie și noroc, au o relație bună sau de a părăsi. Și această situație va fi o lungă perioadă de timp până când vom înlocui modele de gândire negativă celui care ne-a jignit, la pozitiv. Noi spunem că este totul eșec rotund sau .Krugom cerc demonică ne asociem și eu acest om pentru o lungă perioadă de timp decât în ​​prezent, creând un flux constant de energie în aura și bloca același noroc lor, provoca boala, oboseala cronica. Din acest motiv, aceasta nu poate dura mult timp pentru dragoste, bani, afaceri, succes, cariera. Acest lucru face dificilă să își schimbe locul de reședință, pentru a dispersa și așa mai departe. Și același lucru se va merge pentru soarta unor situații similare de copiere
unul la altul, dar ceilalți participanți. Din păcate, ne crea blocuri în chakre și să dea energie pentru cei care au luat ofensă la cei care au jignit postegivaet (demoni, elementali, lyarvy si esenta). Cei care hrănesc emoțiile noastre și este profitabilă pentru ei, că ne displace ani. mult timp a stat în eșec, hrănire și cultivarea gândurile negative și emoțiile ale lumii astrale de paraziți.

Exista tehnici care ajuta la eliminarea greșelilor din trecut și blocurile subconștiente negative. Unii, care sunt ușor să te faci, voi scrie astăzi. Cel mai bine este de a lucra pe noi înșine purificarea pe lună în scădere cu ziua lunar 18-28 ziua lunară. Cea mai bună zi pentru această zi lunar 19-lea, ziua care permite
taie „coada negre“ din trecut. pentru că în această zi și portaluri deschise putem trimite cu ușurință la trecutul nostru.

În ziua de nouăsprezece a lunii deschide canalele care ne conecteaza la trecut. Ziua încurajează uita-te înapoi și să reflecteze asupra celor cu care am fost nedrept, și care ne-au rănit, de a ierta infractorilor și să ceară iertare de la ofensat, pentru a corecta greșelile făcute în trecut, ceea ce distorsionează problemele noastre actuale și de a crea. Toată lumea are amintiri din care nu poate scăpa -stradaniya, resentimente, frică, umilință, insulte ... Aceste momente din trecut legate de benzile de energie care are de la noi puterea de a forma lanțului de eter stabil.
Toată lumea știe din experiența personală cât de dificil este de a ne purifica de resentimente din trecut, amintiri de durere și traumatisme ale sufletului. Nr.19 lunar de zi cu zi specială și de a scăpa de acumulate
negativ în această zi este mai ușor decât a fost vreodată. „Ce emoții negative au de a face cu bani, succes în dragoste, căsătorie, noroc?“ - surprins pe mulți dintre voi. La fel ca și bucuria! Dar, în cazul în care bucuria de a atrage abundenta resentimente, frustrare, invidie, ură, disperare și mânie a lui Repel contrare. Desigur, cu toții experimenta ocazional astfel de sentimente, e în regulă, dar dacă se blocheze în noi pentru o lungă perioadă de timp, sufletul chinuit de ani de zile, ei devin un obstacol serios de bani, dragoste noroc. Când ne-am transporta o ranchiună, le place o piatră grea încătușa aura noastră, formând blocuri. Aceste blocuri paralizează flux normal în aura, nu permit corect
chakre funcționează și canale de energie la om. Ca urmare, în aura de energie produsă zone stagnante care perturbă funcția biocâmpul și chakre. farmece Failure
Ea afectează anumite zone ale vieții. De exemplu, Manipur este responsabil de voință, dorința și noroc în afaceri și bani om. Svadhistthana în probleme sexuale, etc.


Deci, în ziua lunar al 19-lea, la fel ca în restul zilelor periculoase, atragerea de bani, dragoste și așa mai departe. Nu ne face cu, și de a distruge legarea la aspirare a ne putere din trecut. Și să ne ajute în acest ritual al iertării.


1. Retrageți-o cameră liniștită și cere rudele nu te deranjează timp de 30-40 minute. Ia-o poziție confortabilă - sezand sau culcat, relaxați-vă, închideți ochii.

2. Concentrarea pe gandurile pe cât de grele destinul tau ca esti nefericit si nefericit cât de puțin bani ai și cât de multe probleme. Se înmoaie
de stat, se concentreze pe ea, să consolideze, aprindeți-l în sine.

3. Imaginați-vă stând într-un teatru gol. În amurgul sălii, ecranul este gol, dar știi că filmul va începe acum, iar acest film - despre tine. Nu știi ce a fost el
va, așa că și curios, și anxios, în același timp. Anxietatea crește treptat și devine disperată. Te simți că tot binele pe care a fost în
viața ta pentru totdeauna plecat ... Da, de fapt, nimic foarte bun și nu a fost, vezi în trecut doar nimic altceva decât necazuri,
dezamăgire, eșec, umilire, resentimentele ... de memorie atinge aceste puncte, ținându-vă tot mai adânc în trecut, la tineret, copilărie.

4. Și acum apar pe fața ecranului cineva, a începe să pâlpâie siluete ... te la egal la egal în imagini vagi și neclare în primul rând pentru cineva începe să învețe. înainte de a
persoanele cărora le-ați întâlnit în viața ta, unele dintre ele sunt jignit, umilit, insultat vă, pentru alții ați fost nedrept. Dacă acești oameni au fost
Acum, pentru a te, prin urmare, să vă, și au nevoie de ea, și trebuie să vorbești cu nimeni.

5.Predstavte că sunteți conectat în ecran și a devenit parte a filmului. Du-te la fiecare persoană și sincer i spun ceva de genul: „Ai folosit pentru a fi
El ma tratat nedrept și ma rănit. Dar acum este în trecut, și te iert. „Dacă înainte de a fi un om care a murit, spune
el același lucru: „Am venit aici să te ierte și să spună la revedere. Te iert, „În același fel, cere iertare de la cei care au provocat durerea pe care:
„Am venit să te nedrept jignit. Acum, tot ce este lăsat în urmă. Iartă-mă, te rog. Am făcut-o din întâmplare, nu ai vrut să te rănesc.
Acest lucru nu se va întâmpla din nou. "

6. Mutați pe la persoană la persoană, pentru o lungă perioadă de timp nimeni să leneviți, dar vorbesc cu oricine, chiar și cei care nu pot aminti cine te simți nefamiliare.
Ascultați toată lumea și de a ierta sau cere iertare.

7. Dacă doriți să plâng, nu țineți înapoi. Lacrimi aduce alinare.

8. Mental spune-ti ceva de genul acesta (textul poate fi modificat la discreția lor): „Am vizitat în trecut, dar asta a fost numai pentru că am făcut-o
cum ar fi ... Trecutul este plecat pentru totdeauna. Tot rău că sa întâmplat în trecut, trebuie să se mai face cu mine. În viața mea au existat greșeli, resentimente, dezamăgire, frustrare, dar
Eu trăiesc, și am puterea de a trăi. Acum, eu nu sunt la fel ca a fost înainte, și eu nu voi mai fi la fel. Tot ce trebuie să fie fericit, există deja
Am. Cu fiecare zi care trece, viața mea se simte mai bine, mai fericit, mai fericit. "


În mod similar, puteți să vă antrenați situația din trecutul său, în cazul în care te traumatizat. Poate că la un moment dat ai putea spune ceva, dar nu a spus, sau invers, au spus prea mult, ar putea face ceva, dar nu a făcut-o, sau invers, „mers prea departe“. Pierde Mintal această situație în detaliu și în
moment critic nu a venit ca au folosit pentru a, și modul în care vă simțiți acum !.

În cazul în care scutirea nu vine, meditează la iertarea în fiecare zi lunar al 19-lea - până atunci, până când vă calmează durerea. Dar obținerea de rezultate, nu se opresc
pe lauri; din când în când, repetați meditația: va ajuta să mențină o bună sănătate mintală și pentru a preveni acumularea de noi
infracțiuni.


Cine a inițiat în Reiki. 2 etape, 3 etape:

Pune simbolurile Reiki, în funcție de gradul său.

Ori mâinile în poziția de Hesse, noi numim energia Reiki și cere să vadă persoana la noi care ne face rău sau cu care suntem legați printr-un lanț de ester poate veni la noi, oamenii de orice dată din trecut, chiar și acest lucru poate fi tatăl, mama copilului sau copiilor într-un copil grădină. Dar acest om, am plătit o traumă psihologică foarte severă, și am făcut-o
Suntem în convalescență după această insultă purtarea la ficat sau în unitatea de aură înfățișând. Noi cerem Reiki pentru a ajuta la dizolvarea unității, pică împotriva acestui om, să-l ierte și să elibereze el. Noi încercăm în timp ce meditezi încă vedea legătura mine și acest om. Acest lucru poate fi un fir, o frânghie, etc hamurile. Este lanțuri esențiale, vom lua o pereche de foarfece galben strălucitor și se taie firul propriei sale. Facem această tehnică de iertare, atâta timp cât vă simțiți că sunt rupți de omul însuși. Eliminat unitatea, vă simțiți că
această persoană nu mai este datorată. Această tehnică, eliminați karma negativă tu și acest om asociat.

În cazul în care comunicarea este restaurat, este imposibil să se taie cu foarfeca. Acest lucru se întâmplă atunci când există o puternică de lucru de pe o conexiune karmică cu incarnarile anterioare. Deci, aveți mai multe reincarnari încearcă unul cu celălalt pentru a închide problema. Apoi, este necesar să se pună simbol suplimentar Reiki pe karma și să se curețe de comunicare cu acea persoană la nivel karmic. În caz contrar, persoana cu care va obligati karma, te va duce departe de energia chakrelor, care este comunicarea, și această sferă a vieții
care gestionează chakra va avea de suferit. Și acest om te va răni și te-a rănit. Foarte adesea de purificare durează o lungă perioadă de timp, ca karmice legate unele de celelalte persoane provoca traume psihologice mai severe, și doare, și pe cablul care ne conecteaza cu oameni merge puternic negativă a acestuia sau scurgerea de energie pentru a le. De multe ori, situația cea mai gravă este în sânge rude, părinți și copii, soț-soție, dușmani la locul de muncă sau pur și simplu dușmani, concurenți, etc.

Tot ca vine din atelierele simbolurilor Grand Reiki este un 4 șine pas, acesta este dat după obținerea diplomei de master. Acest simbol ajută să ierte și să ceară iertare celor pe care le sunt asociate, și dezlănțuie o mare noduri karmice cu oamenii ne jignit. Și acolo au caractere care sunt purificate în mod independent, din blocuri subconștiente, găsindu-le, în conformitate cu o anumită situație sau o cerere.

Doar trebuie să lucreze corpul, care a înregistrat nemulțumirile noastre. Este ficatul. Acesta trage 2 simbol Reiki și cere să vindece ficatul de leziuni. Fă-o în fiecare zi pe lună în scădere de 10 zile la rând timp de 30-40 de minute pe zi. Dacă observați că un număr de vieți pe care oamenii te-a rănit și nu poți în nici un fel de a convinge, bine, aici este astfel el sensibil și iritabil (de exemplu, touchy soț, soție, mamă, tată, copil, etc), atunci acest lucru: a pus ea 3,2,1 simbol la distanță, apoi 2 simbol pe ficat si da Reiki 20-40 minute. Efectul este uimitor. schimba imediat relația și ușurința de comunicare. De asemenea, este de dorit să se facă
armonizarea relațiilor mod periodic.

Rugăciuni pentru vindecarea sufletului

Dacă vă simțiți că nu este încă gata pentru ritualul iertării - acest lucru poate fi bine, deoarece au nevoie de determinare și costuri considerabile de putere mentala - limiteaza-te la cele
că cel puțin ai citit rugăciunea de iertare, pe care tu și genul tău curata complet. În această rugăciune, accentul se pune pe obținerea iertarea lui Dumnezeu pentru păcatele strămoșilor lor și greșelile - să nu mai răspundă la strămoșii pentru săvârșirea de infracțiuni - cum ar fi legea propusă a karmei. „Otmolit“ păcate ancestrale și curățește
câmp energoinformationala de un fel, puteți rupe legătura karmică patologică, și începe să trăiesc viața în care omul nu mai este responsabil pentru ceea ce a fost făcut de strămoșii săi. De asemenea, ca o persoană încetează să suporte povara programelor de putere „generice“ - corupție și blesteme.
Acum, procedura direct.

Mi-a placut aceasta tehnica, am luat cu site-ul www.power911.ru


1. Citește 1 ori rugăciunea „Tatăl nostru“.

2. Citește 1 ori rugăciunea „Ave Maria, Fecioară, bucură-te.“

3.Prochest 1 ori Vameșului „În curățirea de soiuri.“

Doamne, îmi cer scuze pentru toată lumea I
în mod intenționat sau neintenționat rănit în această viață și în viețile mele din trecut.

Doamne, iartă-mă pe toți cei care m-au rănit în mod intenționat sau
involuntar în această viață sau în viețile mele din trecut.

Doamne, cer iertare pentru toți morții mei
rude.

Doamne, cer iertare pentru toți cei vii mea
rude.

Doamne, îmi cer scuze tuturor celor care au
în mod voluntar sau involuntar, într-un cuvânt, faptă sau gând jignit de strămoșii mei.

Doamne, cer să curețe, vindeca și mă proteja,
familia mea și toată familia mea și umple puterea ta de Duhul Sfânt, lumina, iubire,
armonie, putere și sănătate.

Doamne, Te rog să curețe familia mea.

În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin.

Se repetă toate rugăciunile de trei ori.

Dupa procedura, citit de 1 ori rugăciune de mulțumire:

Doamne, vă mulțumesc pentru tot ce-mi dai.
Vă mulțumim puterea Duhului Tău cel Sfânt, toate fortele luminii, cerul, pământul, și toți sfinții,
care se roagă la Domnul cu mine despre iertarea mea.

Ore - orice în timpul zilei. Repetarea procedurii - 1 ori pe zi, timp de 40 de zile.

Clarvăzător, maestru spiritual Arina Yurchenko