5 Elementele care nu ar trebui să fie utilizate pentru auto-apărare

watchdog dvs. îndeplinit funcția principală: gazda a avertizat asupra pericolului. Prea, de altfel, o componentă importantă a unei auto-apărare eficientă. fluier live sau sirena tiddly.))
Pentru apărare acasă în România, femeile au fost în mod tradițional o probabilitate mai mare de a utiliza un făcăleț sau o tigaie din fontă, cu un mâner lung.
Păcat numai este că aceste obiecte cu putere de distrugere mare, prost plasate în geanta doamnei Standard. ))

Ivan, vă mulțumesc razi. Acesta sa prezentat cu un făcăleț sau cu o tigaie în sac. Desen animat "Rapunzel", vezi? Acolo, ea a tăiat în jos tava lovitură Man. Așa că tigaia poate ajuta, dacă nimic altceva la îndemână, PIN-ul de rulare, de asemenea, dar - nu vrei să stea cu un sucitor pe ușă și cu atât mai mult cu un sucitor pentru a merge în jos pe stradă. În plus, în cazul în care au vrut în geanta mea nici una, nici cealaltă nu se potrivește. Și, ca o auto-apărare ar putea fi utilă carte, simplu cu capac greu, în cazul în care acest lucru cu caracter obligatoriu pentru a lovi nas, omul pentru unii - timpul nu este de până la victimă.

carte mare))), dar un card de plastic, în colțul ochilor aici exact infractorul să nu fie o victimă.

În cazul în care auto-utilizarea unor arta albumului grăsuț, efectul va fi spectaculos, atunci când în contact cu nasul.))
pantofii unei fete cu tocuri înalte, cu tocuri de metal?
Principalul lucru pentru a avea timp să decoleze, să ia în mână, și a obține exact capul wretch adus atingere onoarei fetei fără consimțământul clar și neechivoc împreună în funcționarea incorectă a.
Și aici, acasă, în papuci, acest truc nu va fi repetat.
Turnată de fier tigaie este, cere Maxim, așa cum se aplică în mod corespunzător, în cazul în care apartamentul a fost de rupere fata jefuitor.

IVAN, album, nu am avea la îndemână, iar cartea este util pentru mine. Ea - am pălmuit pe nas și un om căruia îi place să rămânem la fete. Mi-am rupt nasul. Dacă este necesar, aș fi scos pantoful și piciorul, dar eu nu port tocuri, dar călcâiul este un lucru bun. Ei bine, ca să-mi acest sfat nu este util. Ce - o situație extremă, să luați - ceea ce vine la îndemână. Ai putea împinge chiar și dulap cu rafturi sau puse bandwagon, dar eu prefer să scape rapid. Cum se utilizează tigaie, voi întreba, deși am deja o idee, dar un aviz profesional este important pentru mine.

Electro - de aceste arme au nevoie de permisiune, în caz contrar nu poate fi foarte bun pentru tine peste. În caz de pericol, îl puteți folosi. Eu sunt calea, am văzut modul în care este utilizat. Deci, în cazul auto-apărare, orice fată se poate apăra - asta e bine!
boxurile de metal - te poate ucide și că arma ar trebui să fie interzis, deoarece nu este îngăduința de sine.
Cuțit pentru a transporta în jurul valorii de chiar suna infricosator, nici un fel! Și omul cu groază cuțitul personal mă face. Chiar dacă - această persoană nu este rănit o muscă.

Știi, dragul meu fericit, există un avertisment. arme nu trebuie să fie doar în mâinile, dar, de asemenea, să fie capabil să-l folosească, în caz contrar se poate juca împotriva ta, și să devină un trofeu de invidiat în mâinile inamicului. De exemplu - balonchik de gaz! Aici a atacat o femeie personaj negativ în lift, și cui va fi mai rău dacă le pyrskat în fața inamicului. sau arma asomarea. dacă ticăloșii dublenki - nu este nici un Probet electrod! Sau în domeniul dezbaterii cu privire la purtarea de arme de calibru mic, multe femei susțin că s-ar simți în siguranță în cazul în pungă au avut un butoi! De ce Genți curte gopota prima ia. Și apoi, când pistolul-l undeva anunta-te, du-te o dovedesc. care nu o cămilă. În general, este dificil de toate astea.

Fericit, și că totuși doriți să, în cazul în care, în cazul victoriei asupra unui adversar ați reușit să obțină mai bine de el? Adică, el a fost orbit de spray „de piper“ și a alerga - foarte repede. Și dacă de la șoc Kondrati sa prins, atunci ce? l Prosmeetes în față și de a crește descărcarea prin introducerea unui șoc undeva în locul greșit.

De ce ești așa?
În - În primul rând, eu nu sunt un monstru. Nu vreau să nevăzătorilor, surzi sau au avut de a apuca inima. Lasă-mă să treacă prin. Pentru că viața - este cel mai prețios lucru pe care am, și onoarea, de asemenea, și eu sunt în această situație, voi face tot astfel că am fost în stare să scape rapid de repede))
Nu contează ce am folosi în acest moment sau balonchikom stun.

Rourke, Dl. Duc se scrie - shoblu poartă un lanț cu un platine (am cunoscut un astfel :) Si noi suntem cu voi - oameni inteligenți.

Ei bine, mai bine decât la fel despre vibratoare, nu?

5 Elementele care nu ar trebui să fie utilizate pentru auto-apărare

Întotdeauna cu tine: Christian Louboutin este un nou sac de Cabado

5 Elementele care nu ar trebui să fie utilizate pentru auto-apărare

Flashmob despre preocupările lor de zi cu zi a oamenilor reali

5 Elementele care nu ar trebui să fie utilizate pentru auto-apărare

Dove Men + Care este o nouă colecție de „minerale prospețime și salvie“

5 Elementele care nu ar trebui să fie utilizate pentru auto-apărare

Cele mai multe produse populare pentru hobby si petrecere a timpului liber în România: studiu Avito

articole similare