44 comentarii despre fetele de la București, care rulează, câmpul Yamskogo 5th Street 19

Este regretabil faptul că a închis transferul „Girls“. Seara, înainte de a merge la culcare uitam acest mare de viteze. M-am simțit ca și cum prietenii mei si cei dragi sa întâlnit. Acțiune, bine, doar psihologic terapeutic. Și ce sunt de conducere ridica! Și Olga Shelest, iar Dovlatova Allochka și Rita Mitrofanova, și Maria Mironova - toate inteligent și frumos. Imi va fi dor. Scuze. În opinia mea, un program de mare succes a fost.

Într-adevăr dor de un astfel de transfer, a unei astfel de lider remarcabil! Ei au devenit soțul meu cel mai bun de prieteni! Deci, nu e dor de ei în viața noastră grea! Ne-au acuzat de optimism, bunătate, și-a dat o stare de spirit buna! Ei trebuie să arate în fiecare zi și cel mai bun timp - 22 de ore! Așteptăm cu mare anticipare!

Fete - transmisie buna, cu umor, cu conducere frumos și oaspeții interesant. O mulțime de sfaturi utile despre viață, familie, relatii, sanatate. gazde Sincere, schimbul de impresiile lor de viață. Interesant pentru a vedea ce ridica haine, machiaj si coafuri. Olga Shelest acuză voioșia lui de energie, nu reacționează cu resentimente sau nemulțumire cu privire la acest fel, dar plin de duh și de distracție și să nu dea în insultă. Mitrofanov și Maria Golubkina - fermecător. mai departe ›

Fetele cauta doar in înregistrare, așa cum a fost mai târziu, sau în după-amiaza, când la locul de muncă. Transferul unui minunat, relaxant, nu au aceste „glume tâmpite“, care plin de alte programe și să nu fac acest lucru chiar amuzant. gazde plăcut, foarte mult ca Olga Shelest, Mariya Golubkina și Yuliya Baranovskaya. Ne-ar dori să „Girls“, din nou pe aer!

Total de acord cu toate posturile anterioare. Obtuz, care din cauza mudslinging oaspeților studio și alte persoane care nu au posibilitatea de a le răspunde, încercând să se facă auto-laudă. Slavă Domnului că transmisia a fost închisă, iar ei (Shelest, Sobchak, Larsen, Mitrofanov și Dovlatova) aruncat dintr-o emisiune TV.

Ceea ce face ca acest transfer de util și instructiv pentru oameni? lider urât prețiozitate la un grad. Și oaspeții lor au participat la studio, este destul de interesant și se repetă de multe ori în alte programe, mai prestigioase. Nemultumita canalul 2, care este foarte des filme stupide, cum ar fi „Când satul este adormit“, de exemplu, și asta e „fetele“ la nimic. Aceasta este opinia mea, îmi pare rău. este doar împingând partea de sus, încă o dată, sau ce? Cine are nevoie de ceva.

Nu mai știu ce să cred, să taie prada! O astfel de prostii! Țările din regiune, există un simplu muritor, nu ce. Nici o lucrare (dacă există ceva pentru nimic), asta în cazul în care este necesar să se trimită ucrainenii, mai degrabă decât regiunile. Doar întreb cum lipsa de glamour conștiinței asupra oamenilor, pentru a arăta lor inform, silicon, colorat, botoksnye (nu știu cum se scrie) celule. Matusa! Rularea fermei - în cazul în care va fi o viata reala! Asta e ceea ce ar trebui să fie făcut de transfer! În loc de castravete în fund încercând să introducă și cealaltă viață pentru a preda!

Plug cineva silicon paste această Dovlatova! Ei bine, ea e prost ca un dop de plută, un viscol poartă întregul ecran zaplovan tele! Cine este doamna în TV umplute?

Sunt cei care stau pe partea cealaltă a ecranului, luați în considerare idioți care oferă pentru a viziona aceste filme de groază atunci când nu sunt prost, în general, femeile care se comportă ca niște idioți complet. Este păcat pentru a le vedea în jos, într-adevăr nu înțeleg ceea ce este pe deplin discreditat în ochii a milioane de oameni. Este bani mai important pentru ei decât respectul de bază pentru sine și pentru cei care pregătesc o astfel de transmitere absolut „necomestibile“. imprimare prea rău „Girls“ - este pentru viață! Rușine, fetelor, rușine! Dar dezgust. mai departe ›

22.10.11 nu a putut rezista, să fiu sincer! Periskhilton foarte pasionat de, dar absolut nici o înțelegere a programului Girls. Paris, nu este răspunsul, este, de asemenea, nu punctul. Dar aici m-am uitat) Acest lucru este absolut demolare eteric, nu-i amuzant, și doar murdar, și plin, spunând unele infracțiuni. „Du-te în spatele scenei să vorbească, și care pot râde.“ Alice poate aminti pentru o muza, ca să nu spunem că dragostea nu este doar minte, dar când Alice a ajuns la o îmbrățișeze, și ea se întoarse, fuuuuuuuuuuuuuuuu. Alla general, orice prost a început, nimic mai mult de spus.

Shelest, e timpul să crească! Cum poți vorbi despre ceea ce nu știi. Când dau naștere la cel puțin un copil, v-ar fi rușine de discursul său prost. O persoană care nu vrea să aibă copii, pentru că ei vor interfera cu el să se bucure de pensia lui și de bătrânețe - egocentric fără speranță și ignorant. Mai ales dacă este o femeie. Poți schimba sexul? În general, oamenii au împiedicat pe copii să bea bere, fac sex, merge la pescuit, și într-o baie, somn, și, în general, trăiesc. Acesta este un program prezentat 18 Urmatorul ›

Ceea ce face ca acest transfer de util și instructiv pentru oameni? lider urât prețiozitate la un grad. Și oaspeții lor au participat la studio, este destul de interesant și se repetă de multe ori în alte programe, mai prestigioase. Nemultumita canalul 2, care este foarte des filme stupide, cum ar fi „Când satul este adormit“, de exemplu, și asta e „fetele“ la nimic. Aceasta este opinia mea, îmi pare rău. este doar împingând partea de sus, încă o dată, sau ce? Cine are nevoie de ceva.

Nu mai știu ce să cred, să taie prada! O astfel de prostii! Țările din regiune, există un simplu muritor, nu ce. Nici o lucrare (dacă există ceva pentru nimic), asta în cazul în care este necesar să se trimită ucrainenii, mai degrabă decât regiunile. Doar întreb cum lipsa de glamour conștiinței asupra oamenilor, pentru a arăta lor inform, silicon, colorat, botoksnye (nu știu cum se scrie) celule. Matusa! Rularea fermei - în cazul în care va fi o viata reala! Asta e ceea ce ar trebui să fie făcut de transfer! În loc de castravete în fund încercând să introducă și cealaltă viață pentru a preda!

Plug cineva silicon paste această Dovlatova! Ei bine, ea e prost ca un dop de plută, un viscol poartă întregul ecran zaplovan tele! Cine este doamna în TV umplute?

Sunt cei care stau pe partea cealaltă a ecranului, luați în considerare idioți care oferă pentru a viziona aceste filme de groază atunci când nu sunt prost, în general, femeile care se comportă ca niște idioți complet. Este păcat pentru a le vedea în jos, într-adevăr nu înțeleg ceea ce este pe deplin discreditat în ochii a milioane de oameni. Este bani mai important pentru ei decât respectul de bază pentru sine și pentru cei care pregătesc o astfel de transmitere absolut „necomestibile“. imprimare prea rău „Girls“ - este pentru viață! Rușine, fetelor, rușine! Dar dezgust. mai departe ›

22.10.11 nu a putut rezista, să fiu sincer! Periskhilton foarte pasionat de, dar absolut nici o înțelegere a programului Girls. Paris, nu este răspunsul, este, de asemenea, nu punctul. Dar aici m-am uitat) Acest lucru este absolut demolare eteric, nu-i amuzant, și doar murdar, și plin, spunând unele infracțiuni. „Du-te în spatele scenei să vorbească, și care pot râde.“ Alice poate aminti pentru o muza, ca să nu spunem că dragostea nu este doar minte, dar când Alice a ajuns la o îmbrățișeze, și ea se întoarse, fuuuuuuuuuuuuuuuu. Alla general, orice prost a început, nimic mai mult de spus.

Shelest, e timpul să crească! Cum poți vorbi despre ceea ce nu știi. Când dau naștere la cel puțin un copil, v-ar fi rușine de discursul său prost. O persoană care nu vrea să aibă copii, pentru că ei vor interfera cu el să se bucure de pensia lui și de bătrânețe - egocentric fără speranță și ignorant. Mai ales dacă este o femeie. Poți schimba sexul? În general, oamenii au împiedicat pe copii să bea bere, fac sex, merge la pescuit, și într-o baie, somn, și, în general, trăiesc. Acesta este un program prezentat 18 Urmatorul ›

Care este cel mai amuzant de radiodifuziune. Fetele, pur și simplu minunat. Jolly, spirit, prezenta umor, spumante și unic. Dove - natura unui mare artist, este capabil de a discerne subtile și să sprijine orice subiect. Ksyushenka Sobchak quips, în limba engleză, fin și cu acuratețe. Aici este de calificare reală. La urma urmei, nimeni nu poate, asa ca in mod natural râde ca Shelest, în tăcere și amuzant deschide gura și închizând ochii, sau invers, închiderea gurii și deschide ochii. Aceasta respiratie proaspata pura a aerului. În cele din urmă a existat o unitate reală pentru toată lumea.

Olga, o femeie incredibil de atractiv si sexy. minte luminoase și vibrante, completează perfect imaginea ei fermecătoare. Întotdeauna am crezut că rujul stacojie luminos - o alegere riscantă, dar să ia o privire la această femeie frumoasă. Pentru frumusețea sa nu banal, interdicții și șabloane. Marele simț al umorului, vitalitatea irepresibil și incredibil de sexy poate fi o înnebunitoare orice om.

Întrebări pentru organizarea

Fata, Buna ziua! Sunt 21, căsătorită cu un bărbat și 3 ani, am dormit în afară, și nu există nici sex. Pentru că nu spune în conversație nu merge, am fost împins sub inițiativa mea. Nu știu ce motiv. Avem 3 copii și el nu părăsește familia, deși înșelat și a decis să rămână în familie - era pe partea lui. Acestea sunt plăcinte. Și am în acest timp (3 ani), sexul a fost - nu mai mult degetele pe mâini.

Tu, familia, să ia o excursie în România, atunci vorbim. Granița actuală se va muta pentru a începe îndoieli cu privire la Wed. în greutate. Info. Am fost să merg în altă parte și care vor spune că 90% din Lukasenko este un fals - voi bate fața lui. Rulati oligarhii buza pe un tidbit, iar tu ca lohushki conduce. pensie Bunica nu este de 2 ruble, și 2/3 din Wed. noastre pensii. Avem niște hoți, corupție, și există un paradis pe Wed. cu papură, și oportunitățile din țară are un ordin de mărime mai mică decât cea a propriei noastre. Se pare că nu mai Sobchak, și a aruncat ceva de genul. Vorbește. mai departe ›

De „Antena“ Am văzut o fotografie de gradina ta, iar părinții dat seama că am fost în căutarea de 3 ani în reviste, pe Internet, cred că de ea însăși încearcă să prezinte casa ta, și nu a putut. Și aici am văzut inima și a spus, mi. Am un site pe malul Donului, în districtul art. Manychevskaya și doresc să construiască o casă, unde se vor aduna copii și prieteni. Trebuie să te întreb, dacă aș putea, desigur, să vă spun de ce casa este construita (pe materiale) și dimensiuni,. Dacă nu aveți timp, părinții tăi pot ajuta. Eu, din păcate, în acest caz, fără consilieri. mai departe ›

Una dintre rudele securități Mitrofanovoy la timp a fost un arbore genealogic. Întrebare. Redactat sau nu. Ea face tot ce stie despre toate ramurile rudelor sale. Ea știe despre rudele care predau Voroșilov, am fost aproape cu Vasiliem Stalinym și așa mai departe.

Fete! Bine ai venit! Eu locuiesc în orașul Novokuznetsk. Am auzit cuvintele din programul TV: o singură mamă în România primește o indemnizație în valoare de 2500 de ruble. Așa că, ca un singur receptor mama beneficiază de 380 de ruble. O diferență foarte mare. Iată întrebarea pe care au ridicat, care pot fi cumpărate de la dime? Am scris-o deja pe site-ul regiunii Kemerovo guvernator. Răspunsul este una care se bazează pe legislația.

articole similare