12 Secunde chimie peekaboo

Aici nu sunt interesați în studierea societății, drept, economie și istorie, pe care doriți zadrachivat Visicom Matan, și nu cred că oamenii sunt diferite? Ceea ce nu este totul, de exemplu, la fel ca și nevoie în viitor fizica și matematică? Deci, așa articole la fel ca tine de marcă de orientare umanitară „inutile“ și „neinteresantă“ Pur și simplu nu mă pot suna neinteresante subiecte, cum ar fi Mata, fizică și chimie inutile și inutil, dar nu voi sc.dr. prav.Prosto nu ar trebui să înțeleagă că toți oamenii sunt diferite, cu preferințe diferite și diferite tselya în viață, și opiniile lor, entuziasmul lor nu coincide întotdeauna cu a ta.

ramură Descoperi 4

Înțeleg foarte bine (poate esti doar un pic greșit înțeleg), dar în mod special din nou, copiați această parte, astfel încât ai putea gândi despre:

Da, am înțeles că nu toată lumea este dat. dar atunci când:
-oamenii nici măcar nu încercăm să înțelegem ceva, indiferent de motiv și sunt justificate, spun ei, „nu-mi da“
-toate fără excepție „nu vine“
acest lucru este de degradare, iar pe de altă nu are nici un nume!

>> dar nu te voi face sc.dr. greșit
în această afirmație ai dreptate :) nu în sensul că ceea ce elementele sunt „rele și inutile“, dar în sensul că dezbaterea pe această temă este inutil, că oamenii sunt diferiți.

Descoperi ramură 0

kaviaka 1480 zile în urmă

Nu, fizica și matematica ar trebui să fie studiate în orice caz, deoarece acestea dezvolta creierul.

Dezvăluie ramură 2

Dar societatea și dreptul la 100% va fi de folos în viață, despre tot ce putem argumenta.

Descoperi ramură 0

Ogyr4ig 1480 zile în urmă

Un sentiment că - un profesor de matematică.

Descoperi ramură 0

fongostev 1480 zile în urmă

Acesta este diagnosticat

Descoperi ramură 0

Legate de posturi sa încheiat. Ați putea fi, de asemenea, interesat în alte posturi pentru Tag-uri: